Na vysvětlování není čas

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

54 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:64
Počet zobrazení:3 438

Po Mini zbraních přináší chlápci z kanálu Corridor další várku smysluplného humoru. Ale podívejte se sami, na vysvětlování totiž není čas.

Přepis titulků

Jeffe! Jeffe! Uslyší nás! Uslyší nás! Udělej, co ti řeknu, a dostaneš se z toho živej, slibuju. Namaž si tímhle krémem obličej. Cože? Ne! Přestaň! Na vysvětlování není čas! - Chceš snad umřít, Jeffe?

- Ne! No tak, vstaň. Rozetři to. - Co to je? - Kvantovej krém! - Chrání před popáleninami. - Popáleninami? - Jo. Ze stroje času, Jeffe. - Proč se nemažeš ty? - Jak myslíš, že jsem se sem dostal? Pojď za mnou a drž se u země. Až dám znamení. - Tři, dva, jedna, jdeme. - Dobře. Jeffe! Sakra!

K zemi. Jeden z nich. Musíme ho sejmout. - Co? Já? - Já jsem hlava, ty jseš svaly, vzpomínáš? - To nejde, je to nějakej chlápek. - Ke stroji času se dostaneme jen přes něj. Na vysvětlování není čas, Jeffe! Běž! - Vem tu kalkulačku! Tu kalkulačku! - Dobře! Proboha. Co to děláme? Tady to je. Půjdu první. - Tohle je ten stroj času?

- Ne, to je mini lednička. Jasně že to je on, Jeffe! Probuď se, kurva, a nacpi mě tam! Nastavil jsem ho na mínus 10 minut. - Uvidíme se na druhé straně. - Dobře. Musíš takhle... a pak se rozmáchneš... Ne, moment, takhle ne. - Hej! - Panebože! Jeffe! Jeffe! Jeffe!

K zemi! Co se to sakra děje? Jsme v minulosti, 10 minut od našeho cíle. Ne! Řekni mi, co je ten stroj času zač a proč mě chtěl ten chlápek zabít. - Je to stroj času, na cestování v čase a... - Ne... - Zabil jsi jeho kamaráda. - Ne! Nemůžeme ztrácet čas, tohle si nasaď. Proč jsi nás nevrátil zpátky o 15 minut, abychom to stihli probrat? Tak pojď!

- To jsem já? - No... jo. Z před deseti minutama. - A co tady dělám? - To ti to ještě nedošlo? Jsme jen postavy ve videu. Všechno je lež. Svobodná volba, osud... Jsme jen loutky v jejich hře. Musíme se odtud dostat. Fakt? Navíc to jsou mimozemšťani. Musíme je zabít a vzít si jejich raketu. Použij tu hůlku. Máš ji zajištěnou, Jeffe.

Jeffe... Jeffe, máš ji zajištěnou. Panebože! Pojď, jdeme pro tu raketu! Pojď! Dobře. Víš, jak se to řídí, že jo? Nech mě hádat... - Co děláš?

Musíš zmáčknout tlačítko! - Jaký tlačítko? Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdyý nemáš čas nic vysvětlit, tak nemáš de facto žádný příběh. Když nemáš ve filmu příběh, tak nemáš film. Dle mě velmi chabá splácanina.

01

Odpovědět

co to k***a ???

10

Odpovědět

to ma pokracovanie?

02