Mini zbraně

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:115
Počet zobrazení:5 925

Dva policejní parťáci mají za úkol dopadnout ty největší zločince ve městě. Nebudou to ale mít vůbec snadné...

Přepis titulků

Kámo, klídek. Jdeme doslova po těch největších zločincích ve městě. Jo, ale taky jsme ti největší agenti. Podívej, stačí se dohodnout, jasný? Půjdeme tam, dostaneme to nelegální zboží a zmizíme. - Jseš Brad? - Jo, to jsem já. - Máš, co hledáme? - A to je co? Slušná palebná síla.

Dobře. Vyzkoušej si ji. No tak, nekousne tě. Tohle je pistole kalibru 0,9 mm s třicetiranným zásobníkem. Jestli chceš rozpoutat válku, tohle chceš mít na svý straně. - Je ale nelegální. - To teda jo. A teď co z toho budu mít já? Ty vole. Za tyhle prachy jich můžete mít hromadu.

- To je dobrý, kámo. Stačí jedna. - Ne, my jsme připravení, v pohodě. - Bereme je. - Jo? Takže si plácnem? Jo, ale mám plný ruce. Máme vás! Vy jedni... Došly mi náboje. K čemu mi tohle sakra bude?

Ruce vzhůru, ty zmetku. Je po všem. Otoč se. Zbraň! Zabils mi parťáka, ty hajzle! A co, taky mě zabiješ? Na to nemáš. Mám pro tebe v zásobě lepší věci. Skvělá práce, chlapci.

Sejmout ty parchanty nebylo snadný, ale na svý dva největší policajty se můžu spolehnout. Díky, šéfe. Toho si ceníme. Jasně. A víte co? Vemte si dneska volno. To je rozkaz. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Měl bych dva dotazy:
1) Kdo skopl ten mozek do vody?
2) Kam zmizela poldovi v bílém saku ta díra uprostřed hrudi?
:-)

111

Odpovědět

1) To byl úplně jiný mozek.
2) Pokud se budeš dívat pozorně, tak si všimneš, že na zadním sedadle měl náhradní. Jen si ho šel převléct.

31

Odpovědět

+pav1Náhradní hruď?
Ta moje druhá otázka má moc slov, co?

10

Odpovědět

+OlafDarkNe, náhradní díru :D

30

Odpovědět

+OlafDarkNikoliv, slov je v ní poměrně přiměřené množství. Tak ta díra nejde vidět, neboť si převlekl i triko když už si šel pro to sako... Myslel jsem, že to dojde. Nejspíš jsem do své odpovědi zakomponoval poměrně málo slov já. Velice hluboce a skoro i upřímně se ti omlouvám Olafe.

20

Odpovědět

+pav1V pořádku, nic se neděje. Jen je lepší příště zdůraznit, že píšeš o saku. Nebo o triku. Já kladl ve své větě důraz na tu díru, proto mě tvé "ho" zarazilo.
:-)

10

Odpovědět

+OlafDark:D Ups, tak nakonec je to vážně moje chyba, teď jsem si těch pár řádků přečetl ještě jednou a přiznávám je to ještě větší p***l než to napsat správně. Omlouvám se tedy o něco upřímněji, ale jen lehce :)

30

Odpovědět

toto bolo tak divne az sa mi to pacilo :D

232