Nachytávka se zlomeným nosem

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:168
Počet zobrazení:4 090

Další z vtípků Romana Atwooda, tentokrát jeho tým pomocí skryté kamery natáčí reakci lidí na zvuky, které dělá jeho naoko zlomený nos. Jak byste se zachovali vy v této situaci? 

 

Přepis titulků

Zdravím, dneska budu předstírat, že mám zlomený nos. Ale ve skutečnosti budu jen kousat nudli. Jde poznat, že mě někdo praštil do nosu? - Ne, nejde. - Není nakřivo? Praštil tě někdo? Jo, protože když udělám tohle... tak to vážně hrozně bolí. Nazdárek, slečny, omlouvám se, že ruším.

Myslíte, že mám zlomený nos? - Je nakřivo? - Ne. - Není? Protože když udělám tohle... - To je nechutné! - Ale bolí to. Co si s tím udělal? Kousal jsem zároveň do nudle. Tak to je super, fakt boží. To se ti vážně povedlo.

Ale ne, běž za sestřičkou do hlavní budovy. - Mám tam jít? - Rozhodně, běž za ní. - Takže to není normální? - To určitě není normální. - Tvůj nos tohle nedělá? - Ne, nedělá. Pokaždé, když s ním pohnu, tak... - Přestaň s tím. - Sakra, to bolí. Pokaždé, když udělám tohle... jenom koušu do nudle.

To tě někdo praštil nebo co? Asi jo, protože... Nech toho! Proč to děláš? - Fuj, tohle je fakt tvůj nos? - Jo, no vážně. - Fakt sis nedělal srandu. - No já vím, je to špatné. A pokaždé, když udělám tohle... - To je nechutné. - Takže to není normální? Rozhodně ne.

- Vypadá, že je rovně? - Jo. Protože pokaždé, když udělám... - Panebože. - To není normální? Vždycky to udělá tohle. Fuj, přestaň! Nemůžu přes to ani dýchat. Proč to děláš? Nejen, že to vypadá špatně, ale taky to bolí!

Do pr****! - Fuj! - Ale fakt to bolí! Jde poznat, že mě někdo praštil? Ne, ani ne. Protože pokaždé, když udělám tohle... No ty vole, jsi blázen. Vypadá to blbě? No do pr****!

To nemůže být pravda. - Ale je to dobrý pocit. - Fakt? - Ty vole, ty něco koušeš. - Jo, je to nudle. To se ti povedlo. Je můj nos nateklý? Panebože fuj, to nedělej! Prosím do deseti minut odejděte. Proč? Někdo si stěžoval? Obtěžujete lidi, kteří jsou pak vyděšení.

Jasně, do deseti minut odejdeme. Pro více z téhle nachytávky, klikněte vlevo. Pro nachytávku z minulého týdne, klikněte vpravo. Překlad: doxtrage www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V Africe mluví anglicky?

11

Odpovědět

V JAR ano.

00

Odpovědět

To jsou ženy!

121

Odpovědět

Tak 50% černošek jsou pořádný matrony :D

220

Odpovědět

myslíš 50% Ameriky? :-D

71

Odpovědět

+pikostramyslíš 90%

112

Odpovědět

najviac ma zaujel ten policat na konci, este v zivote som nevidel video, co by sa pdobalo hlaske : "odidte lebo obtazujete ludi a ti su vystraseni" :D

180

Odpovědět

Nemohly by být pranky častěji? :)

314

Odpovědět

V těch Státech už nejsou žádní běloši, nebo co? :O

405

Odpovědět

Jen policajti.

672

Odpovědět

Záleží jak kde. A navíc negříci asi zajímavějš reagujou, jak maj blíž k těm zvířatům :)

5030

Odpovědět

R. Atwood má snad ve všech videích jenom černochy. Asi holt zajímavěji reagují :D Jinak mohli byste přeložit tohle
http://www.youtube.com/watch?v=xCjm3CEdeCY
Docela solidně jsem se u toho zasmál :D

11

Odpovědět

spíš bych řekl, že to bylo točeno v dopoledních hodinách, kdy jsou lidi v práci.... :D

324

Odpovědět

+DinoCopZkus natáčet v Ústeckém kraji když je den výplaty dávek :)

93

Odpovědět