Nachytávky z fotobudky 3

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:350
Počet zobrazení:5 725

Dnes vám představuji již třetí díl oblíbených nachytávek z fotobudky. Jistě už všichni víte, co vás v ní čeká.

Přepis titulků

Vítejte ve fotobudce Universal Studios, která je zcela zdarma. Madam, prosím nakloňte se trochu doprava. Perfektní. Vítejte ve fotobudce Universal Studios, která je zcela zdarma. Naše záznamy ukazují, že vás hledá policie. Pro aktivaci prosím stiskněte tlačítko za vámi. Prosím. Stiskněte tlačítko za vámi.

Přihořívá. Přihořívá. Víc přihořívá. Přihořívá, už skoro hoří. - Řekněte "sýr". - Sýr. Děkuji, vaše fotky posíláme na holkytorozjizdeji.com. - To je vaše přítelkyně? - Moje žena. Kde je vaše přítelkyně, se kterou jste tu byl včera? Vítejte ve fotobudce Universal Studios, která je zcela zdarma.

Prosím, usmějte se. Proč se pořád tak ksichtíš? Prosím nasaďte si tu čepici jako normální člověk. Takhle s mým broukem mluvit nebudeš. Madam, vy ve skutečnosti nemáte ráda, když tu čepici nosí takhle. Ne, to teda nemá. Vy dva tvoříte skvělý pár. Myslíš?

- Proto jsme se vzali. - Jo. Jsme oba šílení. To mě po*er, kámo. Pozor na pusu! Vítejte ve fotobudce Universal Studios, která je zcela zdarma. Pro aktivaci prosím zatáhněte závěs. Tak jo, už to bude. Už to bude. Prosím, přidejte ještě jednu osobu.

Tak jo, provedeme. - Můžeš sem jít a vyfotit se s námi? - Jasně! Myslíte si, že jsem idiot? Vítejte. - Prosím, zatáhněte závěs. - Zavři hubu. To nebylo zrovna nejslušnější. Nedostanete fotografie, protože jste hrubá. No jasně...

Tahle hloupá ženská říká, že mi ty fotky nevypadnou. Kiš, kiš, kiš. Nedostaneš fotky... protože jsi hrubá. Prosím, vstupte do fotobudky. - Páchne mu z úst? - Ano. Vítejte ve fotobudce Universal Studios, která je zcela zdarma. Prosím, ukažte se mi z té nejlepší strany. Ech.

Překlad: B-hold Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video znovu funkční.

180

Odpovědět

do pi** proč to nejde?

181

Odpovědět

Prosím opravte to video pokud to půjde.

180

Odpovědět

aneb jak si s někým vytřít ***** :D

180

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

video not found.. HOLY CRAP

180

Odpovědět

úžásný :D

180

Odpovědět

chybaju mi dalsie casti....

180

Odpovědět

ježiš, ta ženska co v tý budce mluví by mohla dělat soudkyni rozvodů prej to je vase pritelkyně?? lol chudaci lidi asi se tred hadaj ne ŠTĚSTI ŽE TU TA BUDKA NENÍ U NÁS... ŠTĚSTÍ ŽE NEJSEM ŽENATEJ!! :D:D:D:D

180

Odpovědět

To nemá chybu:D:D

180

Odpovědět

prostě super , škoda že to neni i v ČR .... 4:11 :-D

180

Odpovědět

Ech nejlepší :D .... a kiš kiš kiš :D

180

Odpovědět

please, show mw your best side :D:D:D

180

Odpovědět

A kde je vaše přítelkyně se kterou jste tu byl včera... :)

180

Odpovědět

Me se napr nelibila 2 ale 1 a 3 byly cruel :D

180

Další