Narozeni ve špatné doběCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:227
Počet zobrazení:11 611

Taky vám někdy připadá, že jste se narodili ve špatné době? Že by bylo ideální žít tehdy, když vznikla vaše oblíbená móda, hudba, nebo byste chtěli být současníky výnamných osobností? Nu, Trapp z College Humor si nemyslí, že by to byla zrovna velká výhra...

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Fajn, takže teď budeš na Twitteru týden psát, jak miluješ Šmouly. - Čau, lidi. - Bezva šaty! Díky, jsou ze sekáče. Nemáte někdy pocit, že jste se narodili ve špatné době? - Ne. - Já jo. Myslím, že bych si to užívala v šedesátkách. Bylo to takové čistější. A navíc ta skvělá hudba: Beatles, Rolling Stones, hele... A mohli bysme sledovat přistání na Měsíci!

Byla to doba, kdy se Amerika našla. Jo, ale taky jste si nemohli vzít nikoho z jiné rasy. - Brzdi, Trappe! - Co je? To byl hlavní rys šedesátek. - Ne mých šedesátek. - Ve tvých šedesátkách nebyla segregace? Když nad tím tak přemýšlím, ideální by pro mě byly spíš 20. léta. Charlestonky byly děsně šik! K tomu záplava šampaňského, a mně charleston vážně jde, hele... - A k tomu Ellis Island! - Ellis Island? Připadá mi to jako doba, kdy se Amerika vážně našla.

Nebo jste mohli dostat obrnu a umřít. - Trappe! - Co? Ve 20. letech měli obrnu všichni, dokonce i Roosevelt! - Obrna k tomu patří. - Když říkám, že bych chtěla žít ve 20. letech, mám na mysli ta zábavná 20. léta. Někdo to rád horké, nebo Al Capone... - Ten vrah. - Jasně, jestli to chceš pitvat, tak ano. Ale to byly klasické vraždy. Byla to elegantní doba. Fajn, pokud si vybereš jen ty dobré věci, tak být mladý ve 20. letech byla prča. - Díky.

- Ale pak jste byli akorát zralí na smrt ve druhé světové! Jasně! Tak totiž funguje čas! Nakonec jsem přišla na to, že bych nejradši žila kolem roku 1770. Krinolíny jsou tak krásný! Pomysli na všechny bály! A k tomu celá ta revoluce. Tehdy se Amerika prostě našla! Jasně, nebo jste mohli být otrok. - Proč by Katie měla být otrok?! - Mohla by! Tehdy byli otroci! Nebo služebná, nebo slepá ze zánětu spojivek, nebo mrtvá z neštovic, - žila v jedné místnosti s dalšíma 8 lidma...

- Ne, přestaň! - Všechno zkazíš! - Ale takové to bylo! Stálo to za hovno! Pro většinu lidí, jasný? Ale vy žijete teď. Jistě, i dnešní doba má své problémy, ale máme se dobře, ne? Neměli byste telefony. - Mé děťátko! - Ani počítače. - Mé děťátko! - A nikdo... si nečistil zuby! - Tak jo, Trapp má nejspíš pravdu.

- Jo, radši zůstanu v současnosti. Jak chcete! Za chvíli řeknete, že jsem v minulém životě nebyla Kleopatra! - Nebylas. - Rozhodně nebyla. Ale byla! Já byl Kleopatra, takže... Víš, ve které době bych byla za hvězdu? V období hrdinů... - To teda. - Žejo?

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

je.at pc, . je.at telefony, je.at auta

13

Odpovědět

je.at vzdělání, je.at zdravotnictví, je.at základní lidská práva

70

Odpovědět

kravina cele video

510

Odpovědět

Jojo, jak moje kamaradka ktera by chtela zit v dobe filmu Rebelu v roce 1968, jen aby mohla nosit ty saty co tam maji. Ale co se delo za svinstva ten rok to vubec nevidi :)

161

Odpovědět

Tak svojí kamarádce připomeň, že dnešní doba není tak prohnilá a ty šaty může nosit i dnes.

10

Odpovědět

Jde o to, že tehdy to lidem divné nepřišlo. Stejně tak si za pár let budou říkat, jak jsme mohli žít v dnešní době... Ani dnešní doba není ideální.

160

Odpovědět

Vzpomněl jsem si přitom na všechny ty lidi, kteří vyprávějí, jak se měli za komunistů dobře...

316

Odpovědět

Ano, minulost byla na hovno. Lidi mají ty tendence si to idealizovat. Dívají se jen na to dobré, čehož bylo velmi pomálu, ale to špatné…to nevidí.
Moje ideální doba ještě nepřišla. Přijde, jak budeme cestovat ke hvězdám stejně běžně, jako cestujeme mezi městy.

291

Odpovědět

Třeba taková doba opravdu přijde... Ale za rok to všem bude připadat stejně normální jako dneska cestování letadlem.

30

Odpovědět

+Calybos4391Ano, o tom to je. Že něco, co nám přijde neuvěřitelné dneska, bude někdy naprosto běžné. Zároveň bychom ale nikdy neměli zapomínat na to, jak úžasné věci máme. I ve dnešní době. Globální síť, elektronika, apod. Život je díky tomu tak jednoduchý. Je pak asi snadné zapomenout…

70

Odpovědět

Díky za statické nejavascriptovou reklamu. Už jsem na ni klikl :-)

90

Odpovědět

Já jsem taky narozený ve špatné době :D Chci žít v postapokalyptickém době :D

89

Odpovědět

V tom případě jsi blb.

131

Odpovědět

No tak to seš přesně jako ty lidi na videu (akorát si to idealizuješ).

60

Odpovědět

Já upřímně doufám, pro dobro nás ostatních, že se ti nikdy nepoštěstí.
Nebo…víš co? Jdi do přírody. Nech doma všechno, a…vyraž. ;-) Ideálně někam, kde jsou medvědi, šelmy apod. Nebudou to sice nemrtví, ale taky tě budou lovit. ;-)

100

Odpovědět

No problem. Přidej se k IS.

100