Návod pro idioty – Jak se zbavit toxinů

Thumbnail play icon
53 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:3 218

Kanál Vice Asia udělal jasný a lehce pochopitelný návod, jak se zbavit toxinů v těle. S motem hlavně rychle a bez jakékoliv snahy. S internetovým obchodem to zvládnete po doručení do dvaceti minut.

Přepis titulků

Co mají všichni s těmi toxiny? Ahoj, já jsem Wendy a vítejte u: "No, tak teda děkuju" Show, kde vyzkoušíme oblíbené wellness trendy. Dneska se pokusíme vyřešit největší internetovou záhadu. Jak se zbavíte toxinů? NO, TAK TEDA DĚKUJU Co jsou to ty toxiny? Nikdo neví, alespoň nikdo se na tom neshodne.

Pokud jste "doktor", tak řeknete, že cokoliv, co je pro vás špatné, je toxin. Třeba cigarety nebo alkohol. Pokud chcete tělo fakt pročistit, budete muset správně jíst, cvičit a dost spát. Ale tohle je éra internetu a já na tohle nemám čas. Potřebuju ty parchanty z těla dostat raz dva. Číslo jedna, maska. To je pro mě ale málo.

Ionizující lázeň nohou. Mám maximálně 20 minut na to, abych se očistila. Zbavit se všech zlých myšlenek i pocitů, které jsem kdy měla. Vyrazila jsem a koupila nejďábelštější, nejextrémější internetovou detoxovou masku. Vypadám hezky, cítím se krásně. Zdraví a krása, aztécké tajemství. Tahle věc je internetová legenda.

Vytáhne to ze mě všechno špatný. I vzpomínku na to, když jsem se v sedmi počůrala na pikniku. Smíchám tenhle speciální jílovitý prášek s jablečným octem. Do háje, už to začíná šumět. Takhle to vypadá smíchané. V podstatě beton. Trošku se bojím, že mi to serve obličej. Pokud je to třeba, abych byla čistá i uvnitř, tak to udělám. Bude to tahat a pocítíte napětí.

Ucítíte, jak vaše tvář pulzuje. Začínám to cítit. Fakt nemůžu hnout ksichtem. Je to něco mezi brněním a zmrznutím. Cítím se skvěle. Už si to smyju. Lepí se mi to na knírek. Řeknu vám, že je skvělý pocit se zase moct hýbat. Cítím se těsně a suše.

Což je asi pocit toho, když z vás vycucají každou cigaretu ze střední. Pořád cítím, že mám v sobě toxiny. Ještě nejsem očištěna. Takže je načase to vzít od podlahy. Od nohou. Do háje. Tohle dostane mamka k narozeninám. Věda okolo ionizující koupele je taková pochybná. Což v překladu znamená, že to udělá něco božího.

S tou vodou, co vycucá toxiny z mýho tělo přes moje nohy. Řekla bych, že až to použiju, moje duše bude čistá jako tenhle obrázek oceánu. A teď musím jen položit do vody tenhle adaptér, který je zapojený do elektřiny. Pokud mě v jednu chvíli něco usmaží, tak to bude tahle část. Zatím dobrý.

Kdybych to navrhovala, přidala bych k tomu zvuk zpívajících ptáků. Ale hádám, že tu nejste od toho, abyste se pobavili, ale chcete se detoxikovat. Dobře, voda změnila barvu. Vypadá to, jako by se do toho někdo vychcal. Slezla mi náplast. Lidi, ta maska mě úplně nepřesvědčila.

Říkala jsem si: Fajn, pohoda. Když jsem si ale dala tuhle koupel a viděla tu vodu, tak jsem v prdeli. Něco je se mnou špatně. Koukejte na to. Jsou to chcanky. Tohle ale nestačí. Potřebuju něco víc extrémního. Propracovala jsem se až k sauně na tělo. Řekla bych, že mám docela dobrou pohyblivost.

Jak se cítím? Docela dehydrovaně, ale... Víte co, je lepší to ze sebe dostat. Pokud znáte nějaký trend, který bych měla zkusit, tak nám dejte vědět. Ponížím se pro vaši zábavu a vzdělání. Překlad: Haffy www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

abyste zakoply m***y všichni

00

Odpovědět

Hodnocení: 52%

Což odpovídá poměru mužů a žen v populaci. Takže i na videačesky je to vyrovnané :D
Čau ezandy! Já dal 100%, co vy?

00

Odpovědět

skareda jak john oliver

15

Odpovědět

Je to pro idioty, takže jestli jste to nepochopili, tak už jste na tom opravdu špatně. :D 5/5

32

Odpovědět

Jak se tady dává hodnocení ODPAD?

23

Odpovědět

well, not anymore, thank u

21

Odpovědět

Vice je koukám jak horská dráha. Jednou vynikající videa, pak zase totální blbost. A nepřipadá vám ta ženská absolutně neatraktivní? Jako by se o to úmorně a cíleně snažila.

95

Odpovědět

Na tom by záleželo leda v případě, že by dělala kanál o mejkapu a podobných beauty sračkách, nepřijde ti?

71

Odpovědět

tak tohle nebylo myšleno vážně

03