Názor gentlemanů na opilství

Thumbnail play icon
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:446
Počet zobrazení:5 524

Pokud jste si mysleli, že vám gentlemani na webu VideaČesky.cz už nemají co říct, tak jste se spletli. Pánové jsou zpět a v plné síle. Tentokrát se zaměří na  závažné téma - opilství.

Jak to máte s pitím vy? Víte, kdy včas přestat?

Přepis titulků

Jasně, že můžu řídit, měl jsem jenom pár piv. Dal jsem si jenom dvě, možná sedm. A odjíždím až tak za patnáct minut, takže budu v pohodě. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Kdo není šťastnej? Já jsem kurva strašně šťastnej! Katie, copak děláš? Nechceš se za mnou zastavit?

Udělal jsem lívance. Když říkám, že nepiju, tak z toho nedělejte vědu. To je na prd. To je, jako kdybych vám říkal, že si za to můžete sami, když jste celí poblitý a během tří hodin jste naštvali všechny svoje přátele. Já nemám problém. Jasný? Nemám vůbec žádný problém. Dobře, teď jeden problém mám. Katie, nebereš mi telefon!

Tak ti nechám další zprávu. To, že nepiju, ještě neznamená, že s tebou nechci obrazit bary. Já si tvoje výstupy užívám stejně jako ostatní, ale je chci vidět za střízliva. Už si nedám ani kapku. Nikdy! Končím s tím! Až dorazím tohle. Tak jo, teď jsem skončil. Kdo se chce pobavit?

Katie! Stýská se mi po tobě! Napsal jsem ti písničku. Jmenuje se Crash a je od Davea Matheswilla. Hlavním důvodem, proč nepiju, je to, že nechci přijít o své ambice.

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

myslím, že dobrý!!! bohužel se někde i poznávám.
ale hrané opilství není nic oproti "ožralství" skutečnému :-)
http://www.extra.cz/se-strasne-opilymi-lidmi-je-zabava-takhle-vypadaji-ti-nejzrizenejsi

180

Odpovědět

Prosím o dodatačný překlad věty: "Fucking lame ass motherfucker." :D
Překrásný překladatelský oříšek :D

190

Odpovědět

Dneska vrchol trapnosti. Nenávidím, když někdo hraje ožralého. Zajímavý, že ten jeden sotva mluví a přitom sedí/stojí naprosto vzpřímeně a klidně. Já, když takhle začnu blábolit, většinou akorát zapluju někam do křesla, a jsem rád, když i z něho nespadnu :D. Jiný díly se mi líbili, ale tohle bylo mizerné. To už radši budu koukat na Zemana, který to aspoň nehraje :D

1821

Odpovědět

A hudba je Mozartov Concerto No. 21 v C major, keby to niekoho zaujímalo :) Mám pocit, že sa to tu už objavilo v jednom z dielov toho online Bamtana http://www.youtube.com/watch?v=HezRbC-IYFw

183

Odpovědět

Na začiatku hovorí že pije "light beer" - alternatíva nášho nealko piva, ktorá má aj tak minimálny obsah alkoholu ;)

1817

Odpovědět

light beer neznamena bez alkoholu, je to druh piva, jako je u nas treba lezak, narozdil od lezaku to neni tak hořký, je to daleko sladsi, ale porad to obsahuje alkohol ;)

180

Odpovědět

+N3CR0SCo jsem pohledal, tak Bud Light má 4,2 %, což odpovídá běžné české desítce.

192

Odpovědět

Vždycky mi něco říká že mám přestat, ale bohužel to pokaždé ignoruji :D

191

Odpovědět

..ten první je jak já, když jím čokoládu :-P (dneska už nic sladkého jíst nebudu, tedy....až dojím tuhle tabulku)

Jinak co se alkoholu týče, tak si užívám tu volnost, která nastane po 5 panácích, ale nemám potřebu být kvůli tomu opilá jak kosatka na parapetu, a trávit ráno s hlavou v kýbli :)

190

Odpovědět

Telefonní číslo, FB, ihned.

185

Odpovědět

To jsem jedinej, komu tihle "gentlemani" nepřijdou vůbec vtipný? Ba naopak se mi jejich herectví zdá dost vynucený a trapný.

1869

Odpovědět

same here

1824

Odpovědět

už vím, že černosi zvracejí bíle

1910

Odpovědět

Co dělá ten týpek na konci?

1818

Odpovědět

zapali si jointa?

1813

Odpovědět

+kaphibarkanie skôr crack ?

193

Odpovědět

+kaphibarkaneviem bolo to prilis rychle, aby nas to nenaviedlo na drogy :)

182

Odpovědět

+kaphibarkajointa? jointa?!! :D nezna bohu... a já myslel že se o česku říká národ zhulenců :D

1910

Odpovědět

nikdy jsem nebyl opilý.... a po tomhle to opět ani nechci :D takové trosky :D

1863

Odpovědět

Nikdy ? Chceš umřít zdravej co ? Chudáku... :D

1918

Odpovědět

užij si to :) ale tebou bych bejt nechtěl bez urážky

1917

Odpovědět

+DeccadentCo je na tom tak úžasného? Bolí hlava a je špatně od žaludku, ještě si za to člověk platí. Vždyť stačí pít rozumně, nemusí se hned opíjet.

184

Odpovědět

+DeccadentJ: Spíš jde o to, že když nikdy nebyl opilý, tak zcela logicky nemá páru o čem mluví, tak ať drží hubu a nenaváží se do ostatních, že jsou trosky proto, že se někdy opili ;-) Člověk, co jednou za čas přežene pití nemusí být hned troska.

1814

Odpovědět

+DeccadentJ a kde tvdím že musí chlastat jako dobytek a navíc alkohol je nedílnou součástí naší kultury nevadí mi, že nepije, vadí mi, že kritizuje něco o čem nemůže mít představu ;)

193

Odpovědět

+DeccadentJá nereaguju na něj, jenom říkám, že pít se dá i bez opíjení.

180

Odpovědět

+DeccadentJa byl jen 2x trochu opilí a stačilo mi to. Nikdy jsem na alkohol nebyl ani mi žadny nechutnal, jen pivo si dám jednou za čas. Nikdy jsem nepochopil ani nepochopim ty co se opiji každý patek.

180

Odpovědět

To má skončit takhle "usekle"?:-)

184