Nebudu na ni mysletPříběhy obyčejné existence

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:478
Počet zobrazení:6 752

Další video z cyklu Příběhů obyčejné existence. Tentokrát je to o následcích ošklivého rozchodu.

 

Přepis titulků

PŘÍBĚHY OBYČEJNÉ EXISTENCE NEBUDU NA NI MYSLET Nebudu na ni myslet. Už na ni nebudu myslet. Nebudu myslet na to, jak vypadala. Nebudu myslet na její hlas. Nebudu myslet na to, jak jí voněly vlasy. Nebudu myslet na to, že mívala psa jménem Romeo.

Nebudu myslet na to, jak si nikdy nemyla auto. Nebudu myslet na to, že vždy do týdne ztrácela jednu náušnici z páru. Nebudu myslet na to, jak vždycky uvolnila povlečení, aby pak netlačilo na nohy. Nebudu myslet na to, že měla na všem dobrém oblečení legrační spáleniny, jelikož měla příliš horkou žehličku. Nebudu myslet na to, jak se jednou opila a uvařila mraženou pizzu i s celofánem, protože na obalu nebylo výslovně napsáno, aby ho sundala. Nebudu myslet na to, jak jednou nechala v kabelce celý týden rozsypané sladkosti a já celé odpoledne zabíjel mravence.

Nebudu myslet na to, jak koupila tu strašně levnou věc z televize. Nebudu myslet na to, jak strašně dobře dělala slaninu. Nebudu myslet na to, jak nenáviděla bzučení mého budíku. Nebudu myslet na to, že jedno její oko je o maličko větší než to druhé. Nebudu myslet na to, že jsme v Renu měli srandu z toho, že výherní automaty jsou rozbité, protože nám nedávají peníze. Nebudu myslet na to, že byla tak drobná, že držet ji bylo jako držet malého ptáčka.

Nebudu myslet na to, jak jsem se jednou vrátil domů, otevřel lednici a zjistil, že mi nakoupila. Nebudu myslet na tu hebkou kůži na jejích zádech. Nebudu myslet na to, jak vypadala, když jsem jí do vlasů dal kytičku. Nebudu myslet na to, jak se opila a plakala u scény, když Žvejkal skládá C-3PO v Impérium vrací úder. Nebudu myslet na to, jak mě na veřejnosti držela za ruku.

Nebudu myslet na naši dohodu, že jí k narozeninám koupím Zamilovaného Shakespeara, když slíbí, že na to nebudu muset koukat, ale pak mě k tomu stejně párkrát donutila. Nebudu myslet na to, jak to někdy vypadalo, že jsme jediní dva lidé na Zemi. Nebudu myslet na to, že to dlouho vypadalo, že to bude fungovat. Nebudu myslet na to, jak jsem na prahu našel bednu plnou všeho, co jsem jí kdy dal. Nebudu myslet na to, co právě teď asi dělá. Nebudu myslet na to, že mi vždycky volala, abych vyměnil žárovku nebo opravil panty, ale teď už nevolá, takže musela najít někoho jiného, kdo to udělá.

Překlad: ScreaMaker Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mile :D

210

Odpovědět

Au.

250

Odpovědět

To mě dojalo. Fakt.

210

Odpovědět

Je smutný, jak je to pravdivý.

220

Odpovědět

Nemam: No, říkám si to samý... xD

180

Odpovědět

ehm....true...zapomenout je fakt těžké a po shlednuti tohohle videa se všechno vrací...k***a

191

Odpovědět

A to uz jsem z toho byl skoro venku .. DOPI.......!!!

201

Odpovědět

Něco z toho si minimálně jednou za život řekne každej

200

Odpovědět

Radši dejte další díl Otravnýho Pomeranče :DD

1812

Odpovědět

auč.. výborné...

181

Odpovědět

jezis to je kravina.... zname snad vsichni ne ?

1811

Odpovědět

vidím, že hodně z nás právě prochází něčím podobným... bohužel

210

Odpovědět

Pixie-jj to znam...

180

Odpovědět

bral sem to vážně, koukal sem na to s normálním výrazem, ale co je to sakra za wtf moment v 1:23? :D

181

Odpovědět

nebude myslet nebudu myslet nebudu myslet omg po prvních 5 větách stopuju z nudy,,,

189

Další