Nejhloupější holka na světě

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 145
Počet zobrazení:28 649

Někdy se nad inteligencí některých lidí pozastavíte, ale někdy prostě vůbec nechápete, jak je to možné. Nechápal to ani autor tohoto videa, které musel se svým zajímavým přízvukem okomentovat všechno, co právě viděl.

Video není vhodné pro osoby mladší 18 let!

Přepis titulků

Dneska mi někdo poslal tohle video, v náhledu jsem viděl melouny, takže jsem na něj samozřejmě kliknul. Podívejte se. Lidi, dneska tu máme důležitou věc k prodiskutování. Hádáme se o tom na Twitteru. Zeptala jsem se, jestli mají psi mozek, protože bych to ráda věděla. Strhla se okolo toho debata, lidi se hádali, bylo to skoro jako povstání kristerů v roce 2013...

Bylo to to fakt něco. Nejdřív vám vysvětlím, proč jsem se na to ptala. Takže psi jsou... ... jsou savci, že jo? Promiň, neslyšel jsem, co říkáš. Byl jsem zaneprázdněný díváním se na tvoje nárazníky. Prosím, zopakuj to.

Takže psi jsou... ...jsou savci, že jo? - Jsou savci, takže jsou lidé... - Cože? Jsi úplně blbá? ...každé zvíře, které bůh stvořil. Miluju tě, Ježíši. Ty pokrytče! Vystavuješ svoje melouny, jako by se nechumelilo, a pak začneš tvrdit, že miluješ Ježíše. Ne, ne, ne, nás neoblbneš.

Oblbuješ jen sebe. Nevypadáš, že miluješ Ježíše, vypadáš, že miluješ penisy! Hodně penisů. Možná jeden velký černý, jako má tenhle chlap. Ale pak jsem si začala říkat... Psi neumí mluvit. Mají teda mozek? Jasně, chodí, ale jen proto, že jim řekneme, aby chodili.

To je jako když bych řekla počítači, aby se vypnul, tak by se vypnul. Počítači, vypni se! Počítači, říkám, vypni se! Počítači, vypni se! Zasraná lhářko! Řekl jsem počítači, aby se vypnul a on se nevypnul. Ale to neznamená, že počítač má mozek, chápete?

Takže nemluví, ale někdo by řekl: "Ne, mozek mají." Ale mluvit neumí. Tak jak to vysvětlíte? Jak vysvětlíte, že mají mozek, ale nedokážou mluvit. No, zvířata komunikují jiným způsobem. Mluvení je jen pro lidi. A podle toho, co říkáš, to vypadá, že mozek nemáš, ale i přesto umíš mluvit.

Možná svůj mozek nepoužíváš a i přes to umíš dál mluvit. Nebo možná ti mozek utekl z hlavy, protože jsi tak blbá, že se mozek stydí být ve tvém těle. Takže teď zrovna možná za tebe mluví tvůj zadek, prsa nebo pusa, co já vím. To byla první otázka. A druhá je trochu děsivá. Miluju všechny boží bytosti.

Vidím kolem jiné lidi a dokážu pro ně najít spoustu lásky, ale psů se strašně bojím. Psů se bojím tolik, že radši přejdu na druhý chodník nebo se jim jinak vyhnu, protože jsou děsiví. Není to nějaká... křesťanská intuice, která říká: "Tohle není boží bytost."

Nevím... Ano, nevíš vůbec nic! Tak už zavři hubu. Když věříš, že všechna stvoření jsou boží stvoření, ale myslíš si, že psi nejsou boží stvoření, i když psi jsou taky stvoření. Tak jsi blbější než semafor u silnice. Protože to je jak kdybys řekla: Všechno na internetu je součástí internetu, kromě Facebooku.

Hloupost! Ale hlavní věcí je, myslím, že nás to všechny trochu zmátlo, chci to ujasnit, byla bych ráda... Ne, ne, ne, ne. My nejsme zmatení. Jen to ty jsi. A snažíš se nás zmást svýma prsama.

Ale to se ti už nepodaří. Protože když jsem uviděl tvoje melouny, můj bimbas byl takhle. A pak jsi začala mluvit a můj bimbas udělal tohle. Zabila jsi moji erekci. Měli by tě za to zavřít. Jestli psi mají mozek, mělo by to být vědecky dokazatelné. Nevím.

Ano, věda, selský rozum a všichni ostatní už ví, že psi mají mozek. Otázkou ale je, jestli máš mozek ty. Je to vážný problém. Je to vážný dotaz. Protože když nejsou lidé a nemají mozek, tak proč jsou na Zemi? Je... Je život i na jiné planetě? Můj ty bože... Co má mozek psů společného se životem na jiných planetách?

A myslím, že se psi zrovna ptají, proč jsi ty na této planetě. Psi jsou hrozní. A zrovna slyším psí štěkání. Jako by věděli, že je nemám ráda. Psi mě napadli už třikrát. Myslím, že mozek nemají, protože proč by mě jinak chtěli kousnout do obličeje? Protože psi nesnáší hloupé lidi s obříma silikonovýma melounama, kteří je vystavují na kameru, aby ukázali, že mají obří silikonový melouny, a říkají, jak milují Ježíše.

Nebo se možná jen snaží ti otevřít hlavu, aby viděli, jestli máš mozek nebo ne. Kdyby měli mozek, nedělali by to. Nemyslím, že by to boží stvoření chtělo udělat. Ale možná mají svobodnou vůli a i mozek. Nevím.

Dámy a pánové. Myslím, že ta dívka sekla se školou, aby se stala pomerančem. Dává to smysl, protože pomeranče taky nemají mozek, a jsou kulatý a oranžový, přesně jako tahle dívka. Pro naši společnost je bezcenná. Byla by užitečnější pro společnost, kdyby měla penis v puse, takže by ji nikdo neslyšel mluvit, a až by umřela, mohli bychom s ní pohnojit.

Tohle je ten typ dívek, které když řeknu, aby strčili na 5 minut mého bimbase do pusy, tak vyleze milkshake. A když pak vyleze tak řeknou: "Tenhle je slaný, já chci oslazený." A pak ho dám dovnitř znovu. Je ten nejhloupější pomeranč, který znám. Jdu si teď něco přečíst, protože cítím, že když jsem jí poslouchal, přišel jsem o pár mozkových buněk.

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (187)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

What the fu*k was that?

21

Odpovědět

Až na slanej milkshake, dobrý video pobavil sem. :D

185

Odpovědět

taková americká Pornella Štiková..

485

Odpovědět

lol

83

Odpovědět

To mi nerikejte, ze existuje nekdo tak blbej. Jestli tohle neni jen vtipek tak je to pocatek apokalypsy :-D

2252

Odpovědět

Slyšte! Slyšte!! Hledá se odborník ve věci následující: nedokáže náhodou někdo z vás poznat vtip, když mu vrazí do ksichtu? Sice to zatím vypadá, že si všichni dokážete tak akorát honit péro nad tím, jak děsně chytří jste vedle těch blbů kolem vás, ale kdo ví, třeba budu mít štěstí!

2094

Odpovědět

Trolling level: youtube

39

Odpovědět

:-D delší dobu jsem se tak nezasmál. Ten týpek je skvělej :-D, ta jeho lámaná angličtina je k tomu perfektní.

A ještě mě rozsekali komentáře tady :-D tvll epic one

122

Odpovědět

Kompjůta, trnnn of :D To bylo dobrý :)

81

Odpovědět

http://goo.gl/K8ayWB

Tady ji máte krasavici... nevim který prase může psát že by do tohodle šlo.. ae tak proti gustu žádnej dišputát.. dobytci :)

82

Odpovědět

Miluje Quentina Tarantina, hrála v "Tohle je ráj" (Wanderlust) a v Eminemově videoklipu, pracovala jako striptérka a modelka, napsala dvě knihy:) http://en.wikipedia.org/wiki/Trisha_Paytas

14

Odpovědět

Možná jsem si to měl pustit bez toho poněkud ubohého komentáře toho hnědouška

2577

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=RSdKmX2BH7o when you walk through the door it was clear to me... :D a já si říkala odkud je mi povědomá

102

Odpovědět

10/10 protože kozy :3

1228

Odpovědět

Slečna si po odvysílání své šou sundá blond paruku, odlepí nechty, odlíčí se na úměrnou mez, a potom se jenom směje komentářům, případně idiotům jako je frajer na videu.
Někteří to moc prožíváte. :)

5917

Odpovědět

Tagy: hloupost, inteligence, pes. Myslím, že vám tam jedna věc chybí. Vlastně dvě.

530

Další