Nejlepší spolubydlící na světě

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:828
Počet zobrazení:11 616

Plno z vás už určitě někdy sdílelo na intru nebo na koleji pokoj s někým jiným. Většinou je to docela zábava. Ovšem jen pokud není vaším spolubydlícím chlapec z tohoto videa. Pozn.: Ve videu zpívá tenhle kluk Aaronovi písničku I Believe I Can Fly od R. Kellyho, kterou jste mohli slyšet například ve filmu Space Jam.

Přepis titulků

Hej, Aarone... Aarone... Co je? Stejská se ti někdy po domově? - Tak co? - Co? - Stejská se ti někdy po domově? - Prosím, nech mě spát. Prosím, chci spát. Je sedm hodin, takže bych se ještě rád vyspal. Přemýšlíš někdy...

však víš... jestli rodičům třeba chybíš a tak? Hej, Aarone... Drž už kurva hubu! Promiňte, pane bručoune. Myslíš, že maj holubi city? Naposledy ti říkám, abys zavřel tu svou hubu.

Jestli maj jako... Páni, debile... Až řeknu hnusná prdel, řekni děvka. Hnusná prdel... Děvka! - Tak jo. Tak jo. Dobře. - Buď zticha. - Dobře. - Přestaň. - Tak jo, přestanu.

- Ale hned. Až po tomhle. Po tomhle. Promiň, přísahám Bohu, že to bylo naposled... úplně. Až řeknu hnusná prdel, řekni děvka. Hnusná prdel... Děvka! Hnusná prdel...

Nemůžu se usalašit. To je hrozný. Ty jseš hroznej kámoš. - The Cult jsou... - Jestli okamžitě nesklapneš, tak tě zabiju. Fakt ti vytrhnu z pusy jazyk, abys konečně zavřel hubu. Věřím, že dokážu létat. Prosím, přestaň. Věřím, že se můžu dotknout oblohy.

Sním o tom ve dne v noci. Roztáhnout svá křídla a odletět. Kruci! V Chicagu dnes udeřilo zemětřesení. Vibráto... Roztáhnout svá křídla a odletět. Prosím, přestaň! Baryton.

- Sakra! - Roztáhnout svá křídla a... Zavři hubu! ...odletět. Já tě zabiju. Já tě... Co že mi uděláš? Asi bych na tebe měl upozornit policii. Já mám hlad. Mohli bysme zajít někam na snídani?

Kámo... když tu nemáme rodiče a já tu nemám mámu... určitě si dám k snídani zmrzlinu. Nemůžu se jí dočkat. Dám si celej pohár. Hej, Aarone! Můžu dostat polštář? Na podlaze se blbě leží. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (75)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

rofl,to je tak dokonale:D
hehehehehehehehehe!!!!!!
to cumite gadzy co? to cumite cigani zejo? hups?

183

Odpovědět

Já tedy doufám, že ho na konci zabil :oD Já jako milovník spánku bych to udělal hned po prvních 3minutách.

221

Odpovědět

"nemůžu se usalašit":D.. vrchol překladu a videa

322

Odpovědět

Připomělo mi to
"Hey, hey, hey apple"

235

Odpovědět

Video opraveno!

192

Odpovědět

nejede

180

Odpovědět

No táááááákkkkkk!!!!

180

Odpovědět


Odpovědět

HeY heY you! Hey Hey when will you repair it? HA HA HA GET IT? REPAIR IT! HA HA HA

180

Odpovědět

No tak! kdy už to bude?

180

Odpovědět

Opravte to!!! pls :D

180

Odpovědět

je to rozbitýýýýý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

180

Odpovědět

annoying orange v lidské podobě :D

180

Odpovědět

ja bych ho zabil uz omnoho skor :D :D

182

Odpovědět

tyjo už od začátku totální výtlem a asi po 5 vteřinách mě vytryskly slzy fakt dost silnej odvar,nejlepší prostě je jak ho tam mlátí a HEJ AARONE!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D

180

Další