Nemůžu usnoutPříběhy obyčejné existence

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:435
Počet zobrazení:6 105

Další z videí cyklu Příběhy obyčejné existence. Jistě to všichni znáte - nemůžete usnout a mozek vám provádí psí kusy s tím, na co vás nutí myslet.

Přepis titulků

PŘÍBĚHY ZE ŽIVOTA NEMŮŽU SPÁT Poslední měsíc nebo tak se mi vůbec nedaří usnout. Je fuk, jestli si lehnu takhle, takhle, nebo takhle. Zavřu oči a snažím se zabrat, ale ať už dělám cokoli, můj mozek mě nutí myslet na to, čemu se dá říkat jen zlé, zlé myšlenky.

Běžná noc probíhá takhle: Jedna ovečka. Dvě ovečky. Tři ovečky. Čtyři. Hej, napadlo tě někdy, jaké by bylo, kdyby ti ruku chytil průmyslový mixér? Nenene, na to nemysli, na tohle nemysli. Spinkej si dítě na stromě...

Když už jsme u stromů, jaké by to podle tebe bylo být v drtiči dřeva jako byl Steve Buscemi ve filmu Fargo? Nenene, no tak, no tak. 99... 98... 97... 96... Hej, jaké by to asi bylo nechat se rozsekat Freddy Kruegerem?

Jak se jmenoval ten film, kde řezali oko? Jaké by to bylo topit se pod vrstvou ledu? Jak dlouho bys udržel vědomí, kdyby tě vlak rozřezal na tři nebo čtyři kusy? Toto není poprvé, co mám problémy s usínáním. Před lety jsem dělal ranní v kavárně a zároveň ještě jednu noční práci, což ústilo v to, že jsem za noc spal přinejlepším tři hodiny. To jsem zvládal díky patnáctiminutovým šlofíkům ve skladu o polední pauze. Tak jsem vydržel asi dva měsíce, až to mé tělo přestalo bavit a řeklo: "Fajn, naser si.

Pokud chceš být tak zoufale vzhůru, máš to mít." Potom se stávalo to, že kdykoli jsem byl v tom stavu mezi bděním a spánkem, dostavil se strašný nával do hlavy a to mě ihned probralo. A jako důkaz toho, že tělo může mít mstivý smysl pro humor, byla ta bolest doprovázena ohromnou bodající bolestí v koulích. Tak to bylo kdykoli jsem zkoušel spát, takže po pár týdnech jsem chodil takhle a cítil jsem se, jako by mě do koulí kopl Neuvěřitelný Hulk. Zkusil jsem každý prášek na spaní pod sluncem, od normálních prášků, přes čistě přírodní prášky na spaní pro hipíky, až po Nyquil, lék na rýmu, kašel, teploty, bolesti hlavy, a z kterého se můžete opít.

Většinou fungovaly, ale z nějakého důvodu na mě všechny působí tak silně, že další den mám hlavu tak prázdnou, že jsem sotva schopen něčeho jiného než jemně pokyvovat hlavou, když koukám na televizi. Takže jsem se rozhodl to prostě přečkat, což může být celkem trapné, protože když náhodou máte společnost, není zrovna příjemné vysvětlovat: "Nevšímej si, jak se třesu, zlato, snažím se si nepředstavovat, jaké by to bylo mít penis chycený v elektrickém mixéru."

Doufám, že jednoho dne to přestane, ale do té doby nemůžu spát. Nemůžu spát. Překlad: ScreaMaker Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dívala jsem se i na další recepty, co tu máte… Jste moc šikovná… Vy jste nějaká cukrářka nebo kuchařka?? ..♥ mňám, už se těším na ten medovník.. :D :D

http://damske-sperky.cz/?category=bonbony

00

Odpovědět

Andalúzsky pes.... meno filmu kde prerezali oko :D

210

Odpovědět

já nevím no mě přijde že většina lidí, co má problémy se spaním, to má proto, že nejsou fyzicky unavení a tělo prostě nechce odpočívat.. možná jsou ospalí, protože jsou psychicky unavení třeba z práce, ze školy, .. ale i tělo musí být za ten den trochu použité aby nerušilo v usínání.. když někdo sedí 8 hodin v práci a kouká do počítače, pak jede autem domů, tam si lehne na gauč a do večera kouká na televizi, tak to pak není záhada že nemůže spát..

259

Odpovědět

ScreaMaker: no jo, ani mne sa to nezdalo nič moc, ale to bude asi tým, že mám dosť surrealizmu vo vlastnom živote:D

180

Odpovědět

Supr večerníček :) Jdu počítat ovečky a snažit se nemyslet na penis v mixéru :D

260

Odpovědět

to KEnnY: da, trenovat nemysleni na nic :-) ale zabere ti to par let, pokud mas za sebou nejakou dusevni praci, tak par mesicu. jinak jde vzdycky pozvat souseda s palici (velkou, tezkou, drevenou, okovanou) - to zabira, anebo jeste par hodin sexu apredtim par dni nespat vubec, to zaberes zarucene. Jakykoliv metody se spatne kombinujou s jakymkoli dennim rezimem, tj. prace, skola atp. je problem. A nejlip zpravidla zabira zmena prostredi, nekomu staci posunout postel, nekdo se musi prestehovat o pul sveta vedle, aby to zabralo.

180

Odpovědět

HEHE... pekne video ale da sa robit aj neco preto aby ten clovek zaspal ked ma podobne problemy... samozrejme okrem tich praskov... ????

180

Odpovědět

Podprůměr vysoké laťky kvality videí na tomto serveru.

188

Odpovědět

@anetalol: Tak nevím, jak to brát. Asi jsem moc mladej na neprdlá videa. :D Do toho tvého odkazu se milerád pustím. :)

190

Odpovědět

To je ale kravina

185

Odpovědět

screamaker: koukám,že ty sem dáváš většinou takový prdlý videa,mohl bys přeložit http://www.youtube.com/watch?v=MGx-3t8CJ-k&feature=fvsr ? :D

180

Odpovědět

Jedno z nejnudnějších videí co sem na této stránce kdy viděl...
Člověk asi musí trpět nespavostí, aby ho plně ocenil, nebo nevím...

187

Odpovědět

film kde režú oko sa volá Andalúzsky pes...:)

180

Odpovědět

A upřímně nechápu, co je s tím filmem za povyk. Nepřišlo mi to nic moc a jak mi bylo řečeno, scéna s okem, měla být mimořádně nechutná. Asi nejsem člověk stavěný pro Dalího surrealismus.

191

Odpovědět

ved je to zo zivota tak co a podla mna je to super spravene 10/10

191

Odpovědět

Fakt nudné video.

1810

Další