Nepovedené záběry: Castle na zabití (1. řada)

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:175
Počet zobrazení:5 864

O nepovedené záběry se dnes postarají herci z detektivního seriálu Castle na zabití, jehož pátá řada přijde na podzim na obrazovky televize ABC.  Čekání si mezitím můžete zkrátit vtípky a omyly z placu.

Přepis titulků

Nepovedené scény Čau, Ameriko. Kdo by si dal něco k pití? Něco, co je hodno jména Richard Castle. Kdo má dva palce a rande s prostitutkou? Tenhle borec! Je nemožné, aby byl pomstychtivý vrah tak... Ano!

Střih! Tohle je New York. Zdá se, že neví, co dělá. A ona taky ne. Odejde z placu a začne znova. Seňora Becketová je hrozně sexy. Je nádherná. Seňor Castle je dokonalý muž.

Jsem na tebe pyšná. Vzpomeň si na to, až uvidíš... Ku*va! - Dlužím ti dolar. - Je nezletilá. Řekl jsem, že jí dlužím dolar. Jeho žena si přišla pro peníze. A pak... Znovu! Pamatuješ si doby, kdy mi to ještě šlo? Sedmdesát sedm...

Ku*va! Sedmdesát sedm... - Vy pláčete? - Tohle mi ještě nikdy nikdo neřekl. - Pane bože! Střih! Možná se nám někdo snaží předat zprávu. Jakou? Redukujte a recyklujte? Jakou? Došel kabel?

Jakou? Tenhle motorový olej ti promaže kolečka? Jakou? Pořádně promazat a bude to dobrý? Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Případ uzavřen.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejoblíbenější seriál!

Ale uznávám, že bez kontextu mohou být ty bloopers dost o ničem...

180

Odpovědět

Tyhle nepovedené záběry se moc nepovedly. Nemyslím překladatelům, ale jednotlivé scénky jsou hrozně krátké, běhají za sebou v rychlém sledu a díky tomu si je nejde pořádně vložit do kontextu. Jinak Castle je můj oblíbený seriál, a nechápu, proč se u nás jmenuje Castle na zabití. Proč to není Castle jako v originále? Nechápu, proč je u nás tendence totálně komolit a předělávat názvy filmů/seriálů.

182

Odpovědět

Protože hodně lidí anglicky neumí a když by viděli v programu "Castle", tak by vůbec netušili, o co jde. Je to postava nebo více postav? Je to dokument o hradech? Prostě to museli nějak konkretizovat, aby název netvořilo jediné (cizí) slovo. Tak tam dali "na zabití" a hned je jasné, že Castle je jméno postavy a jde o něco, co bude mít něco společného s vraždami (takže asi kriminálka). Hurá a je to.

194

Odpovědět

+KolikokoliNo, kdybych viděl jen název, tak mi sice dojde, že to je jméno postavy, ale z "Castle na zabití" bych si spíš vyvodil jen, že je Castle pěknej debil nebo prudič. Asi bych nevydedukoval, že je to krimi. ;-)

180

Odpovědět

+KolikokoliTo mi přijde jako pěkná blbost. A jestli neumějí anglicky...no tak to je jejich věc. Takhle je to spíš matoucí, než informující. Mne to teda než jsem seriál poznal napadlo to samé, co píše BugHer0. Tedy že to bude otrapa. Kdyby to bylo Castle přes vraždy/na vraždy, tak možná. Ale to nemění na tom, že mi takové komolení vadí.

180

Odpovědět

+KolikokoliKdyby neuměl někdo anglicky - asi by si nemyslel, že je to dokument o hradech, jelikož by nevěděl, co slovo castle znamená, ne? :D Jinak taky nechápu tadyty překlady, nejlepší by bylo, kdybysme uměli od narození všichni ještě 1 jazyk - a to angličtinu. Všechno by hned bylo jednodušší :-/

180

Odpovědět

Jo, taky mě to většinou rozčiluje tohle přejmenovávání, ale pak jsem český název Castle na zabití porovnala se slovenským Vtierka Castle a myslím, že ten český je o trochu lepší. Nebo mně tak alespoň zní :)

180

Odpovědět

+KatschabaOba jsou hrozný :-D

180

Odpovědět

Vím že to sem nepatří ale mam dotaz budete zase vysílat Bite Me? nebo už je to konec, nějak se to odmlčelo...

181

Odpovědět

Kolikokoli

Vždyt Castle narušujici chod klasicke kriminalky je pointou celeho serialu. Cos jako čekala?

180

Odpovědět

Myslím tím způsob "vyprávění", prostě jak probíhá díl - najde se mrtvola, je obviněný, obviněný je zproštěn viny, hledá se pravý vrah, a nakonec se zjistí, že to je buď fakt původně obviněný nebo někdo z jeho blízkosti. A tím trpí hlavně 2. série a je to stejné, jako u House, kde se taky dějové linky opakovaly, takže to museli nějak "narušovat" netypickými díly (v letadle, tři příběhy...), aby to nebylo stereotypní. Jenže tyhle díly, které se "vymykají" těm ostatním v Castlovi nejsou, což je škoda.
Taky mě (jako velikého sci-fi fandu) mrzí, že občas řeší nějaký zajímavý případ (UFO,...), ale na konci to pohřbí logickou pointou, která třeba až tak logická není, ale jen tím úplně zabijí ono "tajemno", které vyzdvihovali celou dobu. Občas by bylo lepší, kdyby to nevysvětlili.

189

Odpovědět

Firefly!

180

Odpovědět

Viděla jsem sice jen první 2 série, ale i tak se mi to dost líbilo. I když nad vodou to drží právě jen Nathan. Bez něj by to byl jen další obyč krimi seriál, kterých je spousta.

185

Odpovědět

tento argument, ze hlavna postava(Nathan) drzi nad vodou cely serial je dost blby podla mna...to by sa dalo prakticky povedat o kazdom serialy...vies si predstavit HYMIM bez Barneyho, TBBT bez Sheldona, Dva a pol chlapa bez Charlieho, Housa bez...Housa? :)

181

Odpovědět

+GetToTheChoppaano, ano, ano, ne. House je o Housovi, to bezpochyby, ale HIMYM není o Barneym, TBBT není o Sheldonovi a Dva a půl chlapa nejsou o Charliem. Ostatně - teď už tam Charlie není a seriál stejně pokračuje (a ve sledovanosti si dokonce polepšil).
A neříkám, že seriál nad vodou drží hlavní postava (Castle), ale herec, který hlavní postavu ztvárnil. Kdyby Castla hrál někdo jiný, pochybuji, že by to bylo tak dobré.

189

Odpovědět

+GetToTheChoppajasne, ze napriklad HYMIM neni o Barneym, ale napriklad ja by som si to tazko vedel predstavit bez Neila. Je to asi velmi subjektivne. Podla mna vecsina dobrych serialov ma herca, ktory je nenahraditelny a bez neho by nebol ten serial taky dobry.
A to s tymi postavami/hercami som pochopil, to som sa iba pomylil, ze som tam dal mena postav a nie mena hercov :)

181