Nepovedené záběry: Chuck (1. řada)

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:370
Počet zobrazení:7 428

Televizní seriál Chuck na americké NBC sice nedávno definitivně skončil, ale to nám ani v nejmenším nebrání v tom, abychom se ohlédli do minulosti, kdy jeden z nejlepších akčně-komediálních seriálů vznikal.

Zachary Levi, Adam Baldwin a Yvonne Strahovski jsou hlavními hrdiny dnešních nepovedených záběrů z první řady Chucka. Užijte si je.

Přepis titulků

- Máš v nose holuba. - Nemám. Myslel jsem, že je to holub, ale není. Strč ho tam, strč ho tam a vyber nějakej dobrej. Natáčíme! Tady je. Sněz ho! Sněz ho! To půjde do bonusů na DVD. Kamera!

Klapka! Čau. Myslel jsem to... Já pořád ještě... Drž mě, Jacku! Kde je ten prsten, Morgane? Je to trochu složitý, víš? - Díky. - Sakra! Včera odešel s plnou nohou...

Klapkáááá! Klap, klap, klap! Políbil jsem Tonyho. Myslíš jako 55 metrů? Nebo na sledovačce platí běžný pravidla.... Máme problém. - Měli bychom si s ním promluvit z očí do očí. - Spráááávně. Je to, jako kdyby Mission: Impossible režíroval Oliver Stone. Lhal jsem ti, promiň, měl jsem ti to říct.

Pořád natáčíme? - Něco málo o hudbě vím. - Jdeme na to! - Zase tak o moc nejde. - Je to sranda! - Je to dobrý. Je to skvělý! Ty víš, že to chceš dělat. Zapomněl jsem, co mám říkat. Takže chlápek vejde do baru s obrovským oranžovým kloboukem. Nejdřív se Chuck vykašle na tebe a tvůj kostým vesmírnýho ptáka, pak ani nemá koule na to, aby se ukázal na svým pohovoru.

Co to sakra je? To je Chuck. Říkal, že tady bude včas. Už jdu! Nejdřív se Chuck vykašle... Pardon. Já to cítím stejně. - Promiň, zvukaři.

- Střih! - Promiň, z... - Připraveni? - Ano! - Připraveni! Vem je na gauč! Vem je na gauč! Lestere! Lestere! - Lestere! - Máme tady práci! Dámy, dámy! Tohle by nás mělo unést. To je, to je, možná, zajímavé.

To by mohla být zábava, očividně. Nech mě o tom přemýšlet. Měla by ses postavit. Je to zajímavé... Ale asi by to nebylo hygienické pro můj párek. Pro tamty párky! To mě volá Jeff? Hned tam budu, kámo! Potřebuje hodně... však víš, ale díky za... Budu hned... Ale co bude s tím filmem? To je tatarka, zlatíčko? Taky tam jsou ústřice a sojovka.

Dobrá volba. Bože! Je mrtvej! Ty jsi vůl! Protože si pamatuju svoje věty a ty ne? Víš co? Už mám plný zuby toho, jak toho mám pořád plný zuby. A pak zemřete taky, stejně jako ta doktorka. Už se nacpal dost.

Promiňte. Mám napodobit fontánu? Odshora dolů? Nebo to mám dělat, jako když útočí býk? Můžeš. Počkat! - Akce! - Já reaguju jenom na "akci". To byla kamera. To byla kamera.

Takže to je zase Casey. - Poslouchej! - Dobře. - Mám poslouchat tvůj sendvič? - Dej mi chvilku, složím si pytlík. Teď si ho složím. Složíš si pytlík - to je nějaký eufemismus? To bych řekl "pytel". Můj pytel od oběda. - Vidíš. - Střih! N...

B... C. Dnes večer. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ano jeden z nejlepsich akcnich serialu ;-)

202

Odpovědět

Vy tady řešíte, že amící nevědí kde je Česká republika... tak za prvé se podívejte na mapu z jejich pohledu, kde Evropa neni stred mapy, jako to máme my když otevřem atlas apod. ( snad víte jak to myslim), a uvidíte že Evropu viděj asi jako my státy v bengálskym zálivu. Zkuste si říct, kde leží například Wyoming nebo Bhutan, taky to z patra asi neurčíte přesně. Jo mohli si to např. vygooglit, ale tady přece nejde o nějaký mapy či lokace. Je to vtipnej seriál a všichni herci mi přirostli k srdci, škoda že už je konec a sem rád za takové příjemné připomenutí.

190

Odpovědět

První dvě řady byla ok. Pak už to šlo jako přes kopírák - Zápletka - padouch - máme ho - nééé utekl - záchrana - teď už ho fakt máme

208

Odpovědět

Yvonnko Střehovski, miluju tě!

210

Odpovědět

však Chuck mi přijde jako parodie na všechny tyhle špionážní filmy/seriály

191

Odpovědět

btw.Yvonne je jedna z nejkrásnějších a nejpřirozenějších žen kterou sem kdy viděl na nic si nehraje:)

190

Odpovědět

aaa bozee jak me chybi ty dny kdy sem tenhle serial hltal a byl sem schopnej se na nej divat celej den:D a kdyz sem ho poprve dodival tak mi tak chybel a stvalo me ze uz je konec ze sem si ho pustil hned celej od zacatku:D skoda,ze ho ukoncili:/

190

Odpovědět

Chuck je vážně jen oddechovka, na Burn notice nemá ani zdaleka(obsazením či zápletkami).

195

Odpovědět

Yvonne Strahovski mi přijde jako neuvěřitelně krásná a milá ženská :))

191

Odpovědět

Migilenik: Nemůžu si pomoct, ale z tvých komentářů je mi jasné, že jsi viděl jen pár dílů a ještě k tomu né hnedka za sebou navazujících, možná jen nějaké útržky, v tom případě, ale nehodnoť seriál popřípadě scénky z toho seriálu.

181

Odpovědět

Music of the end sounds great!

180

Odpovědět

Funguje, dekuji

180

Odpovědět

Mao: Zkus vypnout hardwarovou akceleraci. Prave tlacitko na video-Nastaveni

180

Odpovědět

Mam to cely zeleny

181

Odpovědět

Mam to cely zeleny

181

Další