Nepovedené záběry: Chuck (2. řada)

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:237
Počet zobrazení:5 625

Dnes pro vás máme další nepovedené záběry z akčně-komediálního seriálu Chuck. Yvonne Strahovski, Zachary Levi a Adam Baldwin vás opět zaručeně pobaví.

Přepis titulků

Kam míříte? Do Burbanku. Musím stifžout svatbu. Je zítra. Nepovedený záběr! Bojíš se... Už jsem to řekl. Moje žena mě upozornila... Saudská amád? Saud... - Zabijácká vě...

co že to je? - Ku*va! Ve chvíli... přesvědčit... Já chci... Vypustí zdroj... ku*va! Jak že se to jmenuje? Musíme, jsou tam lidi... Jak to vypadá ve 3D? Pak mě najdou zadušenýho v hotelovým pokoji při masturbaci? Promiňte, sakra! Neříkej "Burbank". Prosím, neříkej... A co je můj osud?

Nějakej... Svatá prostoto! Omylem zadušeného. - Co si myslíš, že děláš? - Chci to uzavrít. Ještě šestkrát. Nějaká pokojská mě najde v hotelovým pokoji náhodně uškr... ku*va! Asi raním něčí city! - Dej mi trochu času. - Ne. - Jo. Máš to ztuhlé.

Jenom... Ach můj... Ne, ne, ne! Sloužil jsem své zemi se ctí, Bartowski. Prosím, neber mi před smrtí mou důstojnost. Takže až na pokyn? Nedokážu vystát jen dvě skupiny lidí. Ty, kteří jsou nesnášenliví k jiným rasám, a Holanďany! Klapka. Působivé!

Ku*va! Nefungovalo to, ale zkusil jsem to. Co to tady smrdí? Ty prase jedno! Můžu se na to vys*at! Blbečku! - Můžu říct "blbečku"? - To je nevhodné, promiňte. Ty jsi idiot.

Je to nechutné. Hnus! To bych neschválil. To je jako *** Klapka! Byli jsme prozrazeni! Chcípni, vetř... Chcípni, vetřelče! A tentokrát...

... s citem. Chcípni, vetřelče! S citem. Jo! S citem. Ne, ne! Začněte! Do ha*zlu!

To bylo strašidelný. Jdi, jdi! Chytneš to pozdějc. Přestaň! Díky. - Jak vám mohu pomoci? - Ozve se vám můj právník. Dobře. No... Měl jsem osm z osmi, ku*va!

Dal jsem osm z osmi! - Jdem na panáka! - Cože? Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

10* :)

200

Odpovědět


Odpovědět

5:42 Nejsem si stoprocentně jistý, ale myslím, že by tam mělo být "Go go Gadget leg!" a ne "Go, go. Catch it later" jak bylo přeloženo... Měla by to být narážka na seriál Inspector Gadget.

190

Odpovědět

7:30 DAT ASSS!!! :-D

190

Odpovědět

Většina mých známých tento seriál kupodivu vůbec nezná ale mě se teda hodně líbil.Kromě Yvonne je k nakousnutí i Sarah Lancaster (Chuckova sestra) ;)

190

Odpovědět

Colin Farrell - Fright Night *Interview (Aug,4/11) - http://www.youtube.com/watch?v=6CzPddDG_60

181

Odpovědět

02:14 Give me some tongue (ne time)

181

Odpovědět

Chuck <3 !

180

Odpovědět

Škoda že je tento seriál už pod drnem. Po dlouhé době něco co mě fakt bavilo a těšil jsem se díl za dílem. Je pravda, že druhá řada je dle mého nejlepší. A pátá již ztrácí kouzlo v některých dílech.

Jinak bych chtěl upozornit, že některé nepovedené scény jsou z jiných řad než druhé jak píšete v názvu. Celkově je jich tam více jak právě těch z druhé řady.

180

Odpovědět

Trdelin muj nazor je ten, ze ten pribeh je pravda a fakt lidskeho zivota a ja pred relnosti nezaviram oci neprehlizim pribehy, ktere boli to k zivotu patri a mozna spousta lidi by si po shlednuti uvedomila prave hodnoty zivota. Dokonce ten klucina chtel, aby to verejnost videla prave z techto duvodu, aby si lide rekli hele nemam zase takovej majetek, jako ostatni, ale mam dve ruce dve nohy co chci jeste vic?

181

Odpovědět

Ach, i přes svoje chyby mi ten seriál chybí :-/ + Yvonne Strahovski je jedna z nejhezčích žen, co jsem kdy viděl <3 :)

190

Odpovědět

mameluk: ja si zase myslim ze zadat nekoho aby prelozil neco co traumatizuje divaka je pekne ohavne

182

Odpovědět

Ahoj videacesky.cz mel bych zajimavy namet na video, jedna se o neobycejny traumatizujici pribeh chlepce, ktery se narodil bez kuze. Tento pribeh odvysilala anglicka televize BBC a chytil u srdce stejne, jako mne i vetsinu divaku..
http://www.youtube.com/watch?v=Dmahlc6n9_A

1811

Odpovědět

2:21 - ULTIMATE BONER !

180

Odpovědět

Konec byl nejlepší :D Prcinka <3

181

Další