Odpovědi na dotazy #2Norman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:474
Počet zobrazení:8 884

Máme tu další video, ve kterém Norman zodpoví zvídavé dotazy fanoušků.

Přepis titulků

Ahoj, dneska budu odpovídat na vaše dotazy z Twitteru. Snad jsou k věci. Jdeme na to. ODPOVĚDI NA DOTAZY 2 - Vsadím se, že se v tom videu neobjevím. - ŠPATNĚ! Nejpřekvapivější dárek od fanouška. Jedna holka mi večer před vystoupením dala masku mě. Udělala mi sice hroznou radost, ale moc nevím, co s ní. Můžu se akorát tak přestrojit sám za sebe.

Ahoj, jsem Norman. Kecám, jsem Norman. - Ty kruhy pod očima jsou přirozený? - Ne, je to make-up. Dobře. Tak jo. Co to má být za kruhy? Vypadám čile. Chceš snad, abych vypadal odpočatě? Normane, jak to děláš, že máš elegance na rozdávání? - Jsem takovej už od přírody. - Tu otázku sis položil sám. - Ne. - Je to tam napsaný. Jak se cítíš, když tě někdo kritizuje a uráží?

- Dělá mi to obrovskou radost. - Normane, jdi se bodnout! - Díky. - Polib mi prdel! - Nezajdem na kafe? Mohl bys pro mě prosím říct něco kreolsky? Vyžehli si vlasy. Ne. Moc vtipný. Budeme jak malí. Je mi 27. Nejsem tady, abych se choval jak ve školce. Jdeme dál. Chystáš se... Chystáš se uspořádat další sraz? Co třeba v Grenoblu? Proč ne?

Už jsem měl možnost uspořádat sraz v Amiens, Nantes, Cannes a Paříži. Proč ne v Grenoblu? Ahoj, mám sestřih Johanky z Arku. Kdybys měl být animovanou postavičkou, kým bys byl? Byl bych Trunks z Dragon Ball Z. Je to borec. Vím ale, že se mi víc podobají jiní. Hodně lidí mi říká, že se podobám Sidovi z Doby ledové, což je o dost míň cool. Jak je, savčíci? Typy lidí, které nesnášíš. Co se ti na lidech nelíbí? Nelíbí se mi, když moc mrkají a nedívají se na tebe, když s tebou mluví.

To je dobrá otázka. Je pravda, že když jsem v téhle profesi začínal... Kam jste všichni zmizeli? Máš radši natáčení videí, nebo vystupování na jevišti? Obojí mám rád stejně. Doufám, že tyhle svoje vášně budu moct dělat ještě dlouho. Myslíš, že máš šanci vyhrát The Voice? WTF? Nevím, jak bych ten pořad mohl vyhrát, když se ho vůbec neúčastním. Dobře.

Zbožňuju tvůj hlas. Zpíváš výborně. Je to jednoduchý. Do týmu si nevezmu tebe, ale Normana. Dělá videa na YouTube. Sice s tímhle pořadem nemá nic společnýho, ale vybral jsem si ho. Díky všem. Jak bys vypadal s namalovanými vousy nebo knírem? Ani za nic. Už jsem si vyžehlil vlasy. Kdybys musel být v reality show, kterou by sis vybral? Žádnou. Všechny ty pořady jsou naprosto příšerný. V ničem takovým bych se nikdy v životě neobjevil.

Byl jsi už někdy v kapele? V několika. Hudbě se věnuju už dlouho, i když teď musela jít trochu stranou. Byl jsem ale v několika. Hlavně v jedné, ve které jsem zpíval. Hráli jsme takový vtipný šanson. Jmenuje se Monsieur Laingure. Dal jsem vám dolů odkaz. Podstoupil jsi už ortodontickou léčbu? Sakra.

Nejsem schopnej říct orto... Ano, ortodontickou léčbu jsem podstoupil. Tady je důkaz. Když jsem totiž byl malej, měl jsem zuby jak Oslík ze Shreka. Teď už sice nemám zuby jak Oslík, ale mám ksicht jak Sid. Není to tak zlý. Přistihlas mě, jak se obdivuju. Nestává se každej den, abych měl vlasy jako Rick z Živých mrtvých. Nikdo takový vlasy nemá. Nevím, proč mluvím o Rickovi. - Mám vlasy jako Trunks. - NULOVÁ PODOBA Dám si pak sprchu a cigáro.

Obojí zároveň. Takhle bych si pro žádnej chleba jít nemohl. Nešlo by to. Kdybych vyšel ven, všichni by mi říkali: "Počkej, jseš hroznej fešák." Mohl by to být problém. Nevím, jestli bych chtěl tak snadno balit baby. Další otázka. Vezmeš si mě? - Ne, kecám. - Úplně mě to ranilo. Proč jsi v přezdívce na Twitteru vynechal sloveso? Na Twitteru máš omezený množství znaků. Musel jsem z NormanFaitDesVideos ubrat slovo, takže je to NormanDesVideos.

To vysvětlení je moc vážný a tak trochu na nic. Jdeme dál. Kdybys v životě mohl říct už jen jedno slovo, co by to bylo? Asi by to bylo "cucej". - Normane, jdete pozdě. - Cucej. - Jak "cucej"? - Cucej. - Proč ne? - Cucej. Cucej. Kdy a kde budeš mít představení? Tohle je plán turné.

Bude po celé Francii. Na jaře pojedu do spousty velkých měst. Nemusí být ani velká. Budu všude možně. 35 představení v Paříži je už vyprodaných. V Bobinu ale zbývá několik volných míst mezi 10. a 25. dubnem. Přijďte! Mrkněte na kalendář a když budete mít chuť, přijďte se podívat. Jsem hrozně vtipnej. Až moc. Máme tu konec videa. Díky, že jste se dívali. Neváhejte se přihlásit k odběru. Já si zas půjdu nakudrnatit vlasy. Nemá někdo nakudrňovač?

Nakudrňovač vlasů? Zůstane mi to na celej život. Polibte mi! Čau! Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Před chvilkou jsem viděla to jeho video o doktorech a je vtipné, že tam zmínil JDho ze Scrubs, jelikož tady jak má ty vlasy a nakreslené fousy mi Zacha fakt dost připomíná :D Speciálně v 8. sérii Scrubs :D

51

Odpovědět

Jsem jediný, komu v tom thumbnailu Norman připomíná Aarona Bleyaerta?

42

Odpovědět

Bezva...z francouzštiny znám jenom několik slov...teď si můžu připsat SUCE.

251

Odpovědět

Norman je hroznej borec. Narazil jsem na nej tady va VČ uplne nahodou a od ty doby se ho nemuzu nabazit :D Skoda, ze uz neni tolik videi s nim, jako drive, ale o to vetsi je to zabava a prijemnejsi spestreni, kdyz se tu objevi. Skoda, ze neumim francouzsky, klidne bych na nej zasel.

341

Odpovědět


Odpovědět

Co to bylo na konci ? to neprelozene? :D

A co sem dat nakej kousek jeho vystoupeni ?

21

Odpovědět

Na konci byl úryvek z videa o doktorech, který tu brzy uvidíte. A vystoupení bohužel nebude, protože není co překládat. Třeba se ale něco objeví, jak mu skončí turné :).

110

Odpovědět

Tak nějak jsem podvědomě tušila, že Normanovi není těch 19 let, na kterých vypadá, ale 27?? Wow takovej stařec! :D

387

Odpovědět

Normana prostě zbožňuju - líbí se mi jeho smysl pro humor a hlavně vystupování, je velmi přirozený a zaujme spíše bezprostředností a inteligentním vtipem. Člověk, kterého je zábavné pozorovat, i když vlastně neříká nic převratného :D

651

Odpovědět

S těmi "vousy" vypadá více jako Francouz.

122

Odpovědět

ale ta jeho fránina je pořád nic moc

383

Odpovědět

Odpovědět

Jen, technická, nechcete pod ty titulky hodit pozadí? Ve fullscreenu se to bije s tím textem.

231

Odpovědět

Už tam jsou. Máte štěstí, že jsem nesmírně technicky zdatná. Královna kódu.

1602

Odpovědět

+qetuVezmeš si mě? Ne, kecám.

1206

Odpovědět

+qetuJe vidět, že ji to ranilo. Ani ti neodepsala.

770

Odpovědět

toto je taký sympaťák ukecaný, mám rád jeho humor :D

1031

Odpovědět

" HA ! Le homosexuaaaaaaale! "

721