Nové Prcičky se představují

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:589
Počet zobrazení:5 850
Stará dobrá parta z původní trilogie se dnes vrací do našich kin, aby důstojně završila prcičkovskou sérii.

Přepis titulků

Jak je, spolužáci? Nechte mě hádat. Vy jste přijeli na ten školní sraz, co? Trefa! Maturitní ročník '99. V tomhle filmu se vydáme zpátky do East Great Falls na školní sraz. Jak se vede, spolužáci? Tento snímek se odehrává asi 13 let po prvních Prcičkách. Z dřívějších puberťáků se stali dospěli třicátníci.

Tvůj obličej mi připadá strašně povědomý. No jasně! Tohle jsi ty, že? No páni! Myslel jsem, že už se mi ty videa podařilo smazat. Všichni jsme zestárli a změnili jsme se, ale pořád jsme to my. Doufám, že máte žízeň. Stiflerova runda dorazila. Stiflere, to je trochu moc, nemyslíš?

Vole, posbírej si koule a vrať si je do pytle. Všichni jsou zase pohromadě a zažívají nová dobrodružství. Během 10 minut se z tebe stane stejný pubertální idiot, kterým jsi byl před třinácti lety. Kevine, je to to, co si myslím? Jdi někam! Jo, jo, jo. Hezky.

- Radši se připrav. - To ty se připrav. Všechny staré vztahy budou mít dohru. Bude tam menší jiskření mezi Kevinem a Vicky, a také mezi Ozem a Heather. Zpěvačka! - Co je to za kreténa? - To je můj přítel. Vy dva spolu pícháte a vy dva jste spolu píchali. To pro vás musí být docela trapná situace. Stifler pořádá párty, na které se ukáže Jimův táta a Stifler se rozhodne, že ho pořádně ožere.

Jimův táta si konečně taky užije trochu srandy. Konečně se účastním jedné z párty, o kterých jsem si s dětma jen povídal. - Vzal jsem si nějaké pilulky. - To se vsadím. Tati? Jime, tvůj táta je větší borec než ty. Myslím, že našli perfektní vyváženost mezi nostalgií a samostatným zábavným filmem.

Pamatuješ, jak jsme si jednou na hudebním táboře navzájem lízaly šlehačku z... Ano, ano, pamatuju si to. Myslím, že posunujeme hranici, co se počtu šokujících momentů týče. To jsme zamlada byli taky takhle ubozí? Ne, byli jsme o dost vyspělejší. - Co to děláš?

- Seru. Asi se pozvracím. Dostanou se do opravdu šílených situací. Opravdu k popukání. Je tady neuvěřitelně sexy osmnáctka, které jsi dělal chůvu. Nebudu podvádět svou ženu. Je ze mě otec. Buď její taťka. Jsou tam samozřejmě i oplzlosti. Ale nechybí jim srdce a pro to jsou Prcičky tak populární.

Ale no tak, vždyť to byla sranda. Možná tak na střední. Teď je to spíš těžký zločin. Jen když tě chytí. A pořád hodně prciček. Hodně prciček. Prci, prci, prcičky: Školní sraz - A vy jste kdo? - Stiflerova máma. Já jsem Jimův táta. Překlad: somerset www.videacesky.cz

Komentáře (56)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Už když jsem viděl trailer, byl jsem úplně nadšený z návratu původní party. Sice jsem se trošku bál, aby to zas nežilo jenom z názvu American Pie, ale nakonec jsem si řekl: "No taaak! Přece by něco takového nezprznili :D." A taky, že ne. Včera jsem konečně tento kousek viděl a opravdu luxusní počin. Takhle jsem se už zase dlouho nezasmál. Jedinou výtku bych k tomu filmu však měl... Po jeho zhlédnutí jsem dostal nehoráznou chuť se jít s partou pořádně střískat :D :D

180

Odpovědět

American Pie mě doprovázel skrz dospívání, jedna z nejlepších komedií vůbec. A co se týče kvality posledního dílu, rozhodně vede nad předchozími v plné čáře. Dokonalý zážitek, si spolu s herci připomenout "staré dobré časy"

181

Odpovědět


Odpovědět

Ou I am Jim's dad :D

182

Odpovědět

Včera jsem na tom byl v kině, rozhodně nejlepší díl! Už mám lístky a půjdu znovu :)

182

Odpovědět

Přesně tak .. ty ostatní díly od 3ky ani nebyly Prcičky.. Viděli jste třeba 8. díl PPP Gay ? :D Tak se na to ani nekoukejte, průser je to :D :D

180

Odpovědět

Začátek a konec byl bezkonkurenční :D.

181

Odpovědět

Poslední tři vteřiny jsou nejlepší. :-)

181

Odpovědět

byl jsem na premiere a lidi je to proste boziiiii :D

180

Odpovědět

Peecha:
Tak MGMT - Kids to na stopro není, slyšels někdy tu písničku?

180

Odpovědět

Peecha: Tak MGMT - Kids to na stopro není, slyšels někdy tu písničku?

180

Odpovědět

Abych nezapomněl, musím tento díl všem fanouškům původní série vřele doporučit. Ani jsem nečekal, že mě návrat téhle staré party tak pobaví. Příjemná nostalgická podívaná bez zbytečně sentimentálních scén (tedy ve snesitelné míře), ale za to s úžasným Stiflerem a hlavně Jimovým tátou. Vítejte zpět, maturitní ročníku 1999 ;-)

180

Odpovědět

to nemyslíte vážně?! :)) MCBP možná byla v první díle, ale už jistě ne v tomhle :))) Na to už nemá roky

186

Odpovědět

MCBP

181

Odpovědět

Stiflerova máma-Jimův táta.......cítím tu jediná potenciál? :D

182

Další