Nový pořad Brave Wilderness se blíží!Brave Wilderness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 26
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:144
Počet zobrazení:6 281

Psali jste nám, že vám tady chybí videa o přírodě a zvířatech, a tak jsme se rozhodli to změnit a začít se jim věnovat rovnou pravidelně. Přidejte se ke Kojotu Petersonovi a jeho skupině na dobrodružných výpravách za exotickými, nebezpečnými a tajemnými tvory v pořadu Brave Wilderness. Kojot se nebojí čelit jakýmkoliv zvířatům – od grizlyho, přes krokodýly, až po hady a jedovatý hmyz. S každou epizodou se dozvíte něco nového o přírodě.

S českými titulky sledujte nově každou neděli v 17:00 na našem webu.

Přepis titulků

Jsem Kojot Peterson a zbožňuji zvířata. Je mi jedno, jestli mají šupiny, jsou děsivá, chlupatá, zubatá nebo obrovská. Koukněte na tuhle bažinnou příšeru. Vždy mě všechna tato fascinující zvířata přitahovala. Každé z nich, od těch nejpodivnějších až po nejnebezpečnější, mě vedlo k bezpočtu výprav za pochopením jejich pravé povahy a větším uznáním jejich úžasných schopností.

Nemůžu hýbat rukou! Je mi potěšením přivítat vás na kanále Brave Wilderness, vašem spojení s divokým světem dobrodružství a fascinujících blízkých setkání se zvířaty. Představujeme vám Breaking Trails. V nezmapované krajině následujte moji skupinu a mě do divočiny při setkáních s rozmanitými zvířaty a nejúžasnější přírodou na zemi.

Zase někdy, kámo. Beyond the Tide – série přinášející vám blízký pohled na nejbizarnější tvory, které lze najít v oceánech. Našel jsi ho? Bože! Koukejte, jak je obrovský! Páni! Podívejte se na to. Dále přinášíme On Location!

Zde se můžete podívat do zákulisí našeho cestování kolem světa. Ustup, medvěde! Špatná zpráva je, že jsem chytil ještě něco dalšího. - Pěkně mě to pocákalo. - To tedy ano. Je to leguán! Paráda. A nakonec tu jsou Dragon Tails. Série o objevování úžasného světa kajmanek a mýtů, které obklopují jedny z nejpradávnějších a nejméně pochopených amerických tvorů.

Sledujte Brave Wilderness. Bude to pořádná divočina!

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To mi připomíná jednu veselou historku. Jak se chtěl chlápek, v potápěčským obleku sestrojeným dle náčrtku Da Vinciho, nechat sežrat anakondou... Není to on??

00

Odpovědět

Vypadá to luxusně ale jak jsem se díval tak na jeho kanále už všechna videa co jsou v trileru má i když je triller nový

10

Odpovědět

Pre tých, ktorý tu rozprávajú o tom, ako Coyote týra a nemá žiadne fakty vo videách. Jeho program odoberám už asi tak rok, v každom videu sa k zvieratám chová primerane a väčšinou ich "odchytáva" za účelom natočenia spolu s trénovanými ochranármi (teda odkedy ho financuje Discovery), ktorý už pravdepodobne lepšie, než vy vedia, čo pre dané zviera znamená týranie a čo ešte pred kamerou hravo znesie. Viď. napr. epizóda s líškami, ocelotom, medveďom... Čo sa faktov týka, tak áno, je to predovšetkým vizuálna šou ukazujúca, ako sa tie zvieratá správajú, ale v každom videu keď už nič iné, poskytuje aspoň triviálne fakty o dnom zvierati, ako kde žije, ako sa chovať v jeho prípadne prítomnosti, čím sa živí... Ja osobne som rád, že tu Coyote bude, aj keď väčšinu jeho videí som už videl, s titulkami si ich rád opäť pozriem.

50

Odpovědět

Občas potřebujeme nějakého blázna, který půjde a udělá věci, o kterých jsme vždycky přemýšleli, ale neodvážili se je udělat. Jenom díky nim se můžeme dozvědět nové věci a případně se poučit z jejich chyb ;-)
Osobně si myslím, že Kojot zvířata netýrá. To, co s nimi provádí se moc neliší od chytání lučních koníků do krabiček od zápalek (a opětném vypouštění), hraní si s beruškou, pořádání šnečích závodů, sportovního rybaření a dalších aktivit, kdy zvíře možná na chvíli vystresujete, ale nic mu neuděláte a zase ho pustíte :-)

120

Odpovědět

Viděl jsem několik jeho videí a rozhodně se nevyžívá v žádném týrání a otravování zvířat. Cílem je poučit a vzdělávat diváky, jen to má někdy trochu akčnější tím, že se nechá něčím píchnout nebo kousnout. ;-)

Ale má i spoustu naprosto nevinných videí, třeba tohle s mládětem ocelota: https://www.youtube.com/watch?v=2oSh_zOaVFk

50

Odpovědět

Já osobně si myslím, že minimálně stojí za to první hodit jedno dvě videa a podle ohlasu začít překládat pravidelně, jako zde bývá dobrým zvykem - pochopitelně jak vidím, jsou zde rozporuplné reakce, IMHO mají větší hodnotu pořady z produkce BBC, National geographic apod., které jsou více přes fakta a pěkné, poctivé záběry plus třeba kamerové pasti v zajímavých lokacích, kde těm zvířatům nikdo nenarušuje režim. Tohle mi připadá o úroveň níž a ačkoliv jsem také volala po více pořadech zaměřených na zoologii, floru, geologii, uctivě odcházím do ústraní.

01

Odpovědět

Sázky o to jaký zvíře ho zabije: beru 4:1 v evropě, 1.5:1 Asie a 2 USA, 1.2 Austrálie, 3 moře

30

Odpovědět

Dycky jsem nenáviděl tyhlety kkt co obtěžujou divoký zvířata kuli sledovanosti. Jdu blejt.

112

Odpovědět

Tak tento človek určite nezomrie v posteli. Vlastne sa čudujem, že ešte žije. Popiera to Darwinovu teóriu.

40

Odpovědět

Jsem zvědavý, co zajímavého se od něj o přírodě dozvím. A docela se těším na ten díl s pádem ze skály... Smrt hlavního aktéra by bylo vskutku velkolepé ukončení sezóny.

120

Odpovědět

V další řadě by ožil, ale zůstal v kómatu a oni by ho házeli po zvířatech a čekali až mu něco vyvedou.

210

Odpovědět

+tvejmenoŽádné spoilery, prosím.

80

Odpovědět

další z**d, kterej jezdí po světě a nasírá zvířata

Skočím na něj, narvu mu palec do p****e a tim ho pěkně naseru!

2210

Odpovědět

"Show must go on!" :D Já se třeba těším :)

50

Odpovědět

Vypadá to zajímavě.
V popisku máte pár překlepů.

00

Odpovědět

clovek, ktory ma ozaj rad zvierata taketo nezmysly nerobi

114

Odpovědět

Taky právě proto většina z nás nemusí, stačí se nám podívat na tohohle magora a sami si to zkoušet nemusíme

30

Odpovědět

Zatím teda rozporuplné reakce :D Jeho strašně přeakčněnej hlas + počet jeho "skorosmrtí" v tomhle videu mě odradil

43

Další