Nový seriál Život na koleji

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:230
Počet zobrazení:4 112

Ve středu jsme odvysílali poslední díl A Very Potter Sequelu, čímž dočasně skončily mé seriálové povinnosti, ale já jsem se rozhodl, že si pauzu dávat nebudu a pustím se rovnou do dalšího webseriálu, který jsem si neuvěřitelně oblíbil. Dorm Life (odkaz na IMDB zde) je seriálový počin skupiny velice nadaných herců, který je natočen tzv. mockumentary stylem. Ty, kteří neznají seriály jako Kancl nebo Taková moderní rodinka, by mohlo zajímat, že mockumentary styl spočívá v tom, že se seriál na první pohled tváří jako dokument. Objevují se v něm výpovědi jednotlivých postav na kamery a vše působí, jako byste na dané místo poslali pár kameramanů s cílem natočit opravdové životní situace obyčejných lidí. Nicméně seriál je hraný a jako dokument pouze působí. To ale nemění nic na tom, že je to mnohdy pořádná legrace. Osobně jsem si Dorm Life oblíbil až po několika dílech, ale pak jsem zhlédnul celou první řadu na jeden zátah. Proto zkuste dát seriálu pár dílu šanci, i když vás třeba hned první díl nezaujme. Herci jsou senzační a má to i hodně povedený scénář a zpracování, za které by se nemusel stydět ani lecjaký televizní seriál. O kvalitách seriálu by vás mohly přesvědčit i 3 nominace na ceny Streamy za nejlepší herecké obsazení, nejlepší režii a nejlepší scénář, které v letošním roce Dorm Life obdržel. První díl najdete na našich stránkách již tuto neděli ve 20:00!

Přepis titulků

Já... ještě nepolykala. Připravte se na smrt! Všichni rychle ven! Měly jsme si vyrazit se sexy Chadem a jeho sexy kámošem, ale... ukázalo se, že sexy Chad je gay a jeho sexy kámoš nemá čas. Když mi strkal jazyk do krku, tak mi teplej nepřipadal, Brittany. Tak to byl asi jinej Chad, Courtney.

1 PATRO NA KOLEJI Herní večer! Herní večer! 2 DOKUMENTÁRNÍ ŠTÁBY Tohle je váš správce, Marshall Adams I. - Ahoj, má přítelkyně, jak je? - Emily, můžu... - Nerušíš. - Co bys rád, Mikeu? - Dej si nejdřív panáka. Já nepiju. A 30 WEBKAMER Vejška je skvělá.

Mou tvorbu ovlivňujou hlavně Def Lepp... Sexy Chad si na gaye jen hrál? O čtyři patra a sedm piv zpátky... Vrať mi je, Clarku Gable! Nebylo to zadarmo! Celej svět je jako jeden velkej kolotoč, chlape! TOHLE NENÍ SKUTEČNÝ ŽIVOT... Ty to s holkama umíš, viď?

- Chytnu tě do náruče! - Abby, jseš v pořádku? TOHLE JE ŽIVOT NA KOLEJÍCH - Existujou příjemný chvíle i krušný chvíle. Taky chvíle, kdy nevíte, co to vlastně děláte. - Co když to zvedne? - Tak na ni budeš mluvit! Prostě jsem ho potkala... a on najednou zmizel. Miluju její úsměv! Miluju to, že na ni můžu celý hodiny mluvit.

Miluju sebe v její blízkosti. Rozhlídněte se kolem sebe! Zamysli se nad tím, jak moc nám na sobě záleží. Jseš můj nejlepší kámoš. ŽIVOT NA KOLEJI JIŽ BRZY! www.videacesky.cz Jak to udělali?

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to trapný a nudný

183

Odpovědět

kolko ma serial dokopy casti?

180

Odpovědět

Fake and gay!!!

180

Odpovědět

Diky ;)

180

Odpovědět

JaaJ: Jáááj :-D Pokud máš problémy jako zakomplexovanost, prosím, tady si své problémy nevyřešíš. Raději vyhledej odbornou pomoc. ;-)

182

Odpovědět

Flashka: Hannah Pearl Utt

180

Odpovědět

Jaaj: citace:

..to sem se trochu pobavil mimo video, cool :D

180

Odpovědět

držím palce s překladem, díky :)

180

Odpovědět

jak je jmeno te divky vepredu na videu prosim?

180

Odpovědět

Pixie: Jsem zakomplexovany clovek, jsem narcista a egoista. Lidi co mají tak hloupy otazky jako ty tak raději ignoruji, protože jsou pro mě nepodstatni.

181

Odpovědět

Markus: Proč myslíš? Konkrétně na tenhle seriál nemá FB žádnej vliv. Objevil jsem ho už dávno, ale jelikož jsem dělal Pottera, musel jsem ho nechat až na teď. A neobjevil jsem ho díky Facebooku.

180

Odpovědět

BugHer0:Natohle se těšim.Podle mně nebýt facebooku tak máte asi uplně něco jiného ve výběru.. =D

180

Odpovědět

Zajémavé! :]

180

Odpovědět

S tady tema serialama se roztrhl pytel :) . Bude to neco jako Big Bang Theory.Vsechno stejny :) . Ale treba to bude dobry ;) Jsou to takove nove beckove serialy.Ovsem na krok za krokem nebo kutila Tima to mit nikdy nebude :D .

180

Odpovědět

Tak jsem zvědavý, už se těším :-) Trailer mě celkem nadchnul.

To JaaJ: Na co si hraješ?

181

Další