Život na koleji - upoutávka na 2. sérii

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:252
Počet zobrazení:4 166

Jak jsem předeslal, brzy se pustím do překladu 2. série Života na koleji, takže vám servíruji malou ochutnávku. Rozhodně se máte na co těšit. Který záběr vás nejvíce zaujal? :-D UPOUTÁVKU SI POUŠTĚJTE AŽ POTÉ, CO DOKOUKÁTE 1. SÉRII!

Přepis titulků

Ahoj, všichni, tady Mike. Takže... přijde mi, že minulej semestr nedopadnul úplně nejlíp. Omlouvám se! Jo! Takže než abych se tím nějak trápil, zkusím to radši pustit z hlavy a bavit se! DRUHÝ SEMESTR JE TADY A VŠICHNI JSOU ZPÁTKY! Jsi v tuto chvíli pod vlivem drog nebo alkoholu?

Jo. Pod obojím nebo aspoň jedním z toho. Máš nějaká tetování nebo piercingy? Nejspíš. A vzal sis někdy od roku 1977 za sex peníze nebo drogy? Od toho roku ne. TOHLE JE ŽIVOT NA KOLEJI Zimu prostě miluju. Mohla bys definovat náš vztah?

Proč by někdo řešil specifický záležitosti jejich vztahu? Jestli to potřebujou, tak maj nezdravej vztah. Je šílená. Vážně jí hráblo. Je fixovaná a iracionální. Všechno se boří jako domeček z karet... Brit se chová divně, ostatní taky. Nevím, možná sem už nepatřím. Chci pro Abigail udělat něco, co by její snoubenec nikdy neudělal. Něco, čím jí ukážu, jak dobře ji znám.

Se všema těma novejma lidma, který na vysoký poznáte, je o zábavu vždycky postaráno. Tak mi prostě... řekni, co máš na srdci. 2. SÉRIE JIŽ BRZY NA www.VideaČesky.cz Tohle... je Život na koleji. Můj táta je hrozně zvláštní. Kde tu máte záchody, synku?

Komentáře (49)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak kde jsou další díly z 2. semestru?..:D Na netu u nich už jsou, ale musel bych jet na chvíli do ameriky, abych se na ně mohl podívat..:D Hoďte je sem už!!!

180

Odpovědět

Až teď jsem navštívil web Dorm Life a opravdu povedené, skvěle doplňuje seriál (spousta fotek apod.)

180

Odpovědět

miluju tenhle seriál :-)

180

Odpovědět

Nemůžu se dočkat druhé série :-)

180

Odpovědět

konec byl teda nejlepší :D jinak se dost těším na druhou sérii ! :)

180

Odpovědět

Nejlepší je rozhodně ten konec :-D

180

Odpovědět

Fakt super, už se těším na druhou sérii :D

180

Odpovědět

jooooooooooo

180

Odpovědět

už aby to tu bylo :-D ...chci aby intr byl stejnej jako tam :-D

180

Odpovědět

To vypadá opravdu dobře. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu

180

Odpovědět

Paráda jako vždy, těším se na novou serii.

180

Odpovědět

Dělej, překládej, ať už je to tady :D

180

Odpovědět

Paráda :) ten koniec s tym jeho otcom bol najlepsi :D :D "muj tata je hrozne zvalstni" :D bo on nieje vobec :D :D

180

Odpovědět

Wuáá nemůžu se dočkat:))) vypadá to libově:) díky za překlad, na tohle si opravdu vždycky najdu čas a vychutnam si novej díl.. :) a btw. ten konec zabil:DD "Můj táta je hrozně zvláštní" xDD

180

Odpovědět

No já se těším jak malej kluk to není možný :D

180

Další