Nový webseriál Out With Dad

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:295
Počet zobrazení:5 088

Starship dnes skončil a my vám představujeme webseriál, který ho nahradí. Tento seriál pro nás bude překládat naše nová posila a legenda české překladatelské scény petrSF, kterého můžete znát především díky vysoce kvalitním titulkům k seriálu Hrdinové, na základě kterých byl dokonce osloven televizí Prima a seriál překládal pro český dabing.

BugHer0

Dnes tu pro vás máme upoutávku na nový lesbický webseriál, kterou mohli v předpremiéře vidět už účastníci Festivalu fantazie. Out With Dad vypráví o patnáctileté dceři a jejím ovdovělém otci. Rose dospívá a začíná si uvědomovat, že ji přitahují dívky a že je zamilovaná do své nejlepší kamarádky Vanessy. Její otec Nathan, který to tuší a má o ni starost, by si přál, aby se mu s tím nebála svěřit. Tento kanadský webseriál, za kterým stojí tvůrce Jason Leaver, mimo jiné ovládl webseriálový festival 2011 LA Web Series Festival, kde získal všech pět hlavních cen v kategorii drama: nejlepší seriál, nejlepší režie, nejlepší scénář, nejlepší herec a nejlepší herečka v hlavní roli. Seriál budeme vysílat již od příštího týdne každou středu a neděli ve 20:00!

Přepis titulků

Tati, musím ti něco říct. Víš, že mi můžeš říct cokoliv, viď? Řekni jí, že to bude v pořádku! Řekni jí, že ti může říct cokoliv! Můžeš mi říct cokoliv. Panebože. Jako by to četl z brožury. Chtěla jsi někdy políbit holku? Ne.

Možná bychom to měly udělat... jen abychom to... vyzkoušely. Něco ji trápí a... nechce mi říct co. Problémy s klukem? Myslím, že Rose... je asi na holky.

Ještě to musím říct tátovi. Stejně to asi tuší. Málem mě načapal s V... S Vanessou? Ahoj, Vanesso. Stalo se něco? Můžu ti s tím pomoct. Tentokrát ne, tati. Líbí se jí nějaká holka?

Asi její nejlepší kamarádka. Proč Vanessa sedí tam? Myslím, že jsem ji včera večer něčím naštvala. Vanesso, stalo se něco? Prostě mi dej pokoj, jasný? V každém dobrém romantickém příběhu jde především o konflikt, ne? A když se konečně dají dohromady, zase je rozdělí. A co je nejsrdceryvnější forma konfliktu?

Zapovězená láska. Když mě ta představa, ta myšlenka děsí. Je to moje vina? Je to kvůli tomu, že jsi vyrůstala bez matky? Měl jsem si někoho najít? Jsi v pořádku? Ještě sama nevím. Každou středu a neděli ve 20:00 na www.videacesky.cz Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (61)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak sem zkoukla cca všechny díly co jsou dostupný, několikrát sem si ale říkala,že to fakt vypnu a u druhé série 3. dílu jsem to opravdu udělala. Kamera i nápad vcelku dobrý, herecké zkušenosti taky, akorát mi nesedí výběr herců a co se týče děje je to katastrofa. Za 1. by se takhle ty holky vůbec nechovaly... Prostě mi nepříjde, že by to bylo podle reálnýho života, nehledě na to, že pochybuju že by se našly dvě nejlepší kámošky a náhodou by obě byly lesby... A ikdyby jo, tak by se takhle prostě nechovaly... Co se týče otce, příjde mi že ani nechodí do práce a nemá jiný zájem než svou dceru. Což mi taky příjde nereálný po 15ti letech mít svoje první rande... Je to prostě dost přehnaný, v jedný scéně mu dcera pomalu vytkla že šel někam ven... Nechápu prostě a hodnotím pouze 4/10... Byla to fakt ztráta času... A to jen kvůli tomu, že je to prostě nereálný...

180

Odpovědět

tak tohle asi nebude můj šálek kávy :(

184

Odpovědět

mobydick
22.8.2011 - 0:10

pááne bože, jen tohle ne, to raději japonský hentai s příšerama


:D:D:D

184

Odpovědět

Těším se, jsem zvědavá, takhle to vypadá hezky. Sympatičtí herci... no uvidíme. :)

181

Odpovědět

Tiež riešim dačo podobné takže sa tešim :) ale podla tych oceneni stoji za to

180

Odpovědět

Jé, to je super, už se těším :)
Sama mám podobné problémy

180

Odpovědět

Námětem mi to připomíná Sugar Rush, tak jsem celkem zvědavá.

180

Odpovědět

MaestroPene: Jak vím tak první epizoda má 15 minut, druhá 10 a dál nevím...

181

Odpovědět

ja budem rad pokial sa budu lezby bozkavat a tak to staci :D

181

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=EjAoBKagWQA
:) je jedno koho miluješ :)

180

Odpovědět

Tak to je super ! Už se na to těším..:)) Jen se chci zeptat jak dlouhá bude 1 epizoda ?

180

Odpovědět

Ta holka je kočka!

183

Odpovědět

Heh to byla dobrá hláška :D

180

Odpovědět

DJ Obelix chápu, tak ti přeji ať se ti do budoucna nic neposere :)

180

Odpovědět

4 8 15 16 23 42: Za nedostatek Nerda se omlouvám a beru za to osobní zodpovědnost. Bohužel krátce po dovolené mi odešel počítač do křemíkového nebe a od té doby jedu na vypůjčeném notebooku, u kterého nemám ani myš a oprava počítače se neskutečně protahuje. Už mě to taky štve :-(

180

Další