Rande s AliciouOut With Dad (S02E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:280
Počet zobrazení:3 997

V další epizodě Out With Dad se Kenny konečně odhodlá pozvat na rande Aliciu Van Harrenovou. Jak si povede a jak mu Alicia odpoví?

Profil tohoto webseriálu s přehledem jednotlivých epizod najdete zde.

Přepis titulků

Rose! - Teď ne, Kenny - Ne, vážně. Právě teď. Pozvu ji na rande. Udělám to. Stojí přímo tamhle. Je to dokonalý. Není kolem ní roj kámošek. Super. Sbal ji! Ale co mám říct? Jsi hodně okouzlující, určitě něco vymyslíš. Fajn, ale kdyby tě kluk zval na rande, co bys chtěla, aby řekl?

Nechci, aby mě kluk zval na rande. To je fuk, tak holka. Promiň. Kdyby tě holka zvala na rande. Nechci ani, aby mě zvala na rande holka. Myslím, že ti uniká podstata. Žádám tě o radu, prosím. Prostě tam jdi a udělej to. Věř mi, když tvrdím, že nacvičování je k ničemu. Prostě to udělej. Nenech se ničím odradit.

Čau. Čau, holky. Ahoj, Kenny. - Takže... - Buď sebejistej. - Můžu se tě na něco zeptat? Přišel jsem se tě na něco zeptat. A na co? Nezapomeň, na co se jí chceš zeptat. O nic nejde, já jenom... Vyjádři jasně, co chceš.

Jenom jsem přemýšlel, co děláš tenhle víkend. A mluv srozumitelně. Míváš sklony mumlat. Promiň, nerozuměla jsem ti. Hmm? Já, já jenom... Ale hlavně buď sám sebou. Jsi pan Úžasnej. Jak už jsem říkala, nejspíš s tebou půjde.

Ale chodí o dva ročníky vejš než my. Proč by šla s troubou, jako jsem já? Protože je to chytrá holka. A zlatíčko. A ty jsi zlatíčko. V nejhorším případě tě odmítne tím nejlaskavějším, nejzdvořilejším, nejméně bolestivým způsobem. Skutečnej nejhorší případ? Nejpravděpodobnější případ je, že tam budu zaraženě stát jako idiot. Ohromenej její krásou, její...

Bože, má ďolíčky. Netušila jsem, že máš slabost pro ďolíčky. Jo... Jasně... Nikdy jsem ti to neřekl. - Tohle je divný. - Už běž! Pohlídej mi prkno. O DVĚ MINUTY POZDĚJI Tak co se stalo?

Řekla ano! Cože? Fakt? Tobě? Překvapilo tě to. Říkala jsi, že se mnou půjde. Samozřejmě že jsem to říkala. Tak co se stalo? No, po nevyhnutelným zaraženým zírání jako idiot jsem se prostě zeptal.

A? Pak se zeptala na tebe. Myslela jsem, že chodíš s Rose. - Ale zvládnul jsem to. - Ne! Hodně lidí si to myslí. Ale ne, nikdy jsme spolu nechodili. Je jenom má nejlepší kámoška. Takže celou dobu, co jsem si myslela, že spolu... Ne.

Pak mi něco došlo. Počkej chvilku. Řekla jsi právě, že jsi na mě celou dobu myslela? Já... možná. Klidnej, v pohodě a vyrovnanej před všema jejíma kámoškama: To je milý. Takže... Nechceš se po škole sejít?

A ona souhlasila! Budu zvracet. Podrž mi bágl. Hlídej mi prkno! Překlad: petrSF www.videacesky.cz Přiznání není jednoduché. Pro nikoho. Ať už máte potíže mluvit o své sexuální orientaci nebo pohlavní identitě, nebo pomáháte příteli či blízkému, jenž se přiznal k homosexualitě, bisexualitě nebo transsexualitě, mějte prosím na paměti, že nejste sami.

PFLAG Canada vám nabízí pomoc. Pro více informací je navštivte na pflagcanada.ca. Nebo si tam vyhledejte podpůrnou skupinu blízko vás. PFLAG Canada je tu, když nikdo jiný není.

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

diablo- jako každej v takovéhle situaci :D

180

Odpovědět

Před holkama se vyjadřuje jak kkt, jak já :lol:

181

Odpovědět

A ona -Spoiler- Bubu blej... podrz mi bágl :D

181

Odpovědět

klikař! =)

180

Odpovědět

hlídej mi prkno.. :D

180

Odpovědět

**********SPOILER!************ :D

181

Odpovědět

polop: Do příběhu zapadá tak, že se v něm představila nová postava - superhodná Alicia, která se bude v dalších epizodách vyskytovat :)

180

Odpovědět

Jů, díl super, ten, co hraje Kennyho je ukrutně symptickej :)

180

Odpovědět

Ten co hraje Kennyho je parádní herec! :)

180

Odpovědět

Pokud se nepletu tak je to jediny serial s navazujicim dejem tady?Posledni co jsem zaregistroval byl ten s tema zombikama,ten byl super.

182

Odpovědět

pěknej díl i když nevim jak zapadá do přiběhu ,i tak se mi líbil
(\(\
(^_^)
(_(")(")

180

Odpovědět

Lolec: To by to dřív skončilo, než začalo :D A mimochodem, v originále to jelo jedna epka za 3 týdny ;)

180

Odpovědět

z tych kamaratiek ta cernoska je neskutocne rajcovna, ja by som pozval na rande radsej ju :)

180

Odpovědět

PROSIIIIIIIIIIM casteji aspon 4 tydne :D jinak suoer serialek

181

Odpovědět

sympaticka cast, pokial tam nie je ta protivna vanessa, ktorej by som dal najradsej par vychovnych, tak je tento serial docela fajn

180

Další