Rozhovor s KennymOut With Dad (S01E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:326
Počet zobrazení:4 554

V poslední epizodě 1.série Out With Dad se Kenny ujišťuje, že Rose nebude vadit, když pozve jinou dívku na rande. Sebere Rose odvahu mu přiznat, že je na holky? Jako bonus si můžete pustit upoutávku na 2.sérii, která je podle mě ještě lepší než 1.série a s níž plynule navážeme, takže její první (čtrnáctiminutovou) epizodu tu budete moci zhlédnout již tradičně ve středu ve 20:00. Upoutávku podkresluje písnička "Parkdale" opět od Late July. A pokud jste tak ještě neučinili, nezapomeňte seriál ohodnotit na ČSFD :-) Upoutávka na 2. sérii

Přepis titulků

Chtěl bych na něco znát tvůj upřímnej názor. Povídej. Znáš Aliciu Van Harenovou? Jo. Přemýšlím, že ji pozvu na rande. Super! Podle mě bys to měl udělat. Fakt? Jo, chci říct...

Je děsně sexy. A super hodná. Vsadím se, že s tebou půjde. Fajn. Super. Díky. Nemáš za co. To je všechno, na co ses chtěl zeptat? Víš jistě, že ti to nevadí? Proč by mělo?

No, já jenom... Sice vždycky tvrdíš, že jsme spíš jako bratr a sestra, ale... chci mít úplnou jistotu, že ti fakt nebude vadit, když budu chodit s jinejma holkama. Lidi pořád říkají, že jsme jako pár. Mám tě rád a vím, že ty mě taky... Kenny. Jsem na holky.

To dává dokonalej smysl. Cože? Aby bylo úplně jasno. Přiznáváš se mi? Ano. Panebože! Jsem první, komu jsi to řekla, že jo? Ano?

Ano! Haló? - Tohle je pro mě důležitej okamžik. - To pro mě taky! Má nejlepší kámoška na světě se mi právě přiznala. Tohle je bomba. Přestaň myslet na sebe, blbe! Panebože, promiň. Já... Nechal jsem se unést a...

Počkej chvíli. Takže když říkáš, že je podle tebe Alicia Van Harenová sexy, myslíš tím, že je podle tebe Alicia Van Harenová sexy? Už asi jo. Co je? Panebože. Co je?!

Jenom... tohle je pro mě nový. Nikdy mě nenapalo, že bych mohla bejt... na holky. Ale když jsem o tom začala přemýšlet, spousta věcí najednou začala dávat smysl. Jako že jsem si vždycky myslela, že holky můžou bejt sexy nebo hezký...

nebo tak. Ale kluci mi nikdy nic neříkali. Myslela jsem, že mám jenom hodně vyhraněnej vkus. Co je? No, to proto, že máš vyhraněnej vkus. Hodně vyhraněnej vkus. To je fakt. Do prdele, to je fakt! Jsem z toho v úplným rauši!

Víš jistě, že ti to nevadí? Samozřejmě že nevadí. Říkáme si všechno. A teď spolu můžem i koukat po holkách. Vážně, Kenny, cítím se teď hrozně dobře. Ale zůstane to mezi náma, jo? Jo, žádnej problém. Ještě to musím říct tátovi.

Jak myslíš, že na to zareaguje? Nemám vůbec zdání. Ani tucha. Tvůj táta je fajn chlap. Jsem si dost jistej, že mu to vadit nebude. Ale... jsem jeho holčička. Co když mu zlomím srdce?

Takže mu to neřekneš? Musím. Potřebuju to. Chci to. Bojím se toho. Stejně to asi tuší. Málem mě načapal s V... S kým?

S Vanessou? Ne úplně. Ty a Vanessa? Ne úplně! Já to věděl. Všechno do sebe zapadá. Všechno. Myslím, že si to bojí připustit.

Ukázkovej případ katolický viny. S extra porcí rodičovskýho nesouhlasu. Její máma není zrovna nejhodnější paní na planetě. Pamatuješ na její loňský narozky? Panebože... Když jsme přišli, prohledala všem tašky kvůli drogám. Co čekala, že najde? Kenny?

Jo? Díky, že jsi tak v pohodě. Teď pojďme pozvat Aliciu. Radši bych to udělal sám. Haló? Tati, musím ti něco říct. Myslím si to už nějakou dobu... A...

no... Rose, zdá se mi, že máš něco na srdci. Vlastně, tati, opravdu mám něco na srdci. Je to docela velká věc. Pověz mi o tom. Slibuju, že nebudu vyšilovat. Víš, jak jsme se s Vanessou v poslední době hodně sblížily? No, myslím, že... No, vím, že... Já nevím.

Haló? Ahoj, tati. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ... Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Asi jediný díl, který není stahován do mezí trapnosti ostatními hereckými výkony a naivním scénářem. Ten kluk tam z nich umí asi nejpřirozeněji hrát a to tomu dílu dodalo krásnou přirozenost spolu s uvěřitelným chováním, což se o předchozích dílech bohužel moc říci nedalo.

191

Odpovědět

To be continued... to mě naštvalo :D ae jinak dobrej díl 8/10 :)

180

Odpovědět

Táto časť sa mi páčila najviac zo všetkých zatiaľ preložených :-). Som zvedavá ako sa to vyvinie v druhej sérií, aj keď asi tuším :-)

182

Odpovědět

No sakra! Zadělává si to na pořádný drama. Jinak moc krásnej seriál, skvělí herci, skvělá muzika. No, zkrátka supr..:)

181

Odpovědět

ty panenky to zabily :D

182

Odpovědět

Jak to doopravdy je: Její táta je gay, Kenny taky a táhnou to spolu. Vanessa je asexuálka a její máma je bi. Jediná Rose je "normální" :D

188

Odpovědět

Vanessa má ksicht jak prese

1813

Odpovědět

Kennyho reakce mě opravdu překvapila :)

182

Odpovědět

Už teď se nemůžu dočkat pokračování :) je to jeden z nejpovedenějších seriálů :)
skvělý příběh

181

Odpovědět

Nejvi tenhle díl :D hlavne: Rikame si uplně všechno a ted spolu muzeme koukat i po holkaách :D ale stejne ty postavičky na konci to nehorázne zabily :D 10/10

BTW: Další jinak budu mít absták :D

181

Odpovědět

Už se nemůžu dočkat na další díl!!!

182

Odpovědět

Dash, já chci další díl xD

182

Odpovědět

Tak zatím se mi líbily skoro všechny díly,ale tento byl opravdu skvělí.Určitě 10*.

184

Odpovědět

dobrý nápad, dať do upútavky 20 nových ľudí:D vôbec ma to nezmiatlo... ale tento diel celkom vytiahol úroveň, Kenny je najsympatickejšia postava.

183

Odpovědět

jo 2.řada bude najs _:D

182

Další