Tancování s VanessouOut With Dad (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:351
Počet zobrazení:4 308

Dnešní epizoda Out With Dad se odehrává na mejdanu, kde se Rose podaří ukrást si jeden tanec s Vanessou. Pokud byste nevěděli, na jakou písničku Rose a Vanessa tancují, tak je to "Side Swept‏" od Late July.

A myslím, že nastal čas trochu nahlédnout pod pokličku seriálu. Jason Leaver, který seriál produkuje, režíruje a píše, je ženatý a bezdětný heterosexuál, proč tedy tento seriál? Cituju z rozhovoru pro pntlezmag. "V době, než jsem dostal ten nápad, jsem toužil natočit něco založené na postavách. Vzpomínám si, že jsme s manželkou často diskutovali o tom, jaké příběhy mám rád a proč. Vlastně se hodně věcí zmíněných v těch diskuzích objevilo ve scéně v kině ve Filmovém večeru s tátou. Pak jsem si jednou po děsivé noční můře, ve které jsem skončil jako svobodný otec, představoval, jaké by to bylo sám vychovávat dceru. Zatímco jsem seděl v metru a přemýšlel o té imaginární dceři jménem Rose, napadlo mě: 'Co kdyby mi řekla, že je na holky?'." A proč si tedy zvolil příběh o dospívající lesbičce? "Řekl bych, že svým způsobem si ten příběh zvolil mě. To, že je to příběh o dospívání, mi došlo až uprostřed psaní! Obyčejně dávám přednost sci-fi / akci / dobrodružství. Nikdy by mě nenapadlo, že budu chtít točit příběh o dospívání! Tedy ty příběhy se mi vždy líbily - protože kdo to nezažil? Proč lesbička? No, opět to za mě vysvětluje Nathan ve Filmovém večeru s tátou. Homosexuální romance se mi vždy líbily. Emily a Naomi mi v britských Skins zlomily srdce. A na Imagine Me & You se můžu dívat pořád dokola. A i když jsem měl rád Willow a Oze, tou pravou pro mě vždy bude Tara."

Přepis titulků

Má paní. Děkuji, dobrý pane. Ne, já děkuju tobě, super tanec. Tuhle písničku miluju. Na tu si musíme zatancovat. Prsty na rty přitiskni si a předstírej, že jsme se nelíbali.

Naše fotky pryč dej. Nikdo nevšimne si, že se časy měněj. Patko, zamilovala jsem se do tebe. Zamilovala tak, že rady teď nevím si.

Snad brzy budeme milovat. Ale teď nevidím to. Ale nemůžu tě milovat, když nesouhlasím. Tak klišé přeskočme a zapomeňme.

Patko, zamilovala jsem se do tebe. zamilovala tak, že rady teď nevím si. Snad brzy budeme milovat. Ale teď nevidím to. Ale teď nevidím to.

Kenny je nejzábavnější tanečník, jakýho jsem kdy viděla. Já vím. Pořád nevím, jestli tuší, jak směšnej je. Nebo jestli sám sebe považuje za úžasnýho. Ty a Vanessa taky skvěle tancujete. Díky. Jste skvělý partnerky. Cože?

Že jste s Vanessou skvělý taneční partnerky. Jako byste trénovaly. Promiň, nechtěla jsem tě uvést do rozpaků. S mou mladší ségrou spolu tancujem pořád. Vymýšlíme si vlastní pohyby. To je teprve trapas. Kdybych nevěděla svý, řekla bych, že jste s Vanessou... Omluv mě.

Ale milovat tě nemůžu. Hned jsem venku. Rose, tady Ken, jsi v pohodě? Rose? Nic mi není. Jenom mi dej chvilku. Dobře. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vanessa is fuckable.

191

Odpovědět

BlackBox TV bylo lepší... Tendle díl zatím nejhorší.. 2/3 zpívání zbytek nic moc.. Třeba se to dobře vyvine. Zatím mě to neoslovilo. :)

189

Odpovědět

this episode sucks!!!

1815

Odpovědět

Me se toto hrozne libi... jak je to zpracovane tak uzasne mile a prijemne... kazda epizoda ma kolem 5 minut, ale stejnak to uplne staci...

201

Odpovědět

Zbytečně zdlouhavý...z toh by se dalo udělat minutový video a nemuselo by nám to žrát další 4 minuty života...

1814

Odpovědět

1. série má 8 dílů, ze 2. série bylo zatím odvysíláno 5 dílů a měla by jich mít asi 10.

180

Odpovědět

kolik tobude mít dílů ? .D

181

Odpovědět

Mě se seriál velice líbí a nechápu, proč nám tady někteří lidé cpou své primitivní názory, když se jim seriál nelíbí, tak ať jej nesledují. Taky nemám ve zvyku sledovat něco, co mě nebaví. Ale nikde nepíšu hloupé narážky typu:,, nejsem b***a ani lesba, tak proto se mi to asi nelíbí." No nic, to je jedno. Jinak jsem si všimla, že hodně z vás odsuzuje Vanessu, ale myslím, že postupem času na ni aspoň část lidí změní názor. Mě osobně byla sympatická od první chvíle a docela chápu její reakci.

190

Odpovědět

me se to libi:) rad se podivam jak to dopadne:)

180

Odpovědět

moc to natahuju...

189

Odpovědět

Jako sorry, ale prijde mi to teda vetsi a vetsi bullshit.. nevim cim to je mozna to je tim ze nejsem b***a ani lesba a na telenovely jsem, uz asi moc stary. Prestava se mi to libit.

1820

Odpovědět

Fajn díl takovej... "nevim jak to nazvat" ale jinak se mi seroš líbí je to něco jako fil ale rozdělenej na menší části až budou všechny tak to nějak stáhnu, spojim, sestříhnu ty konce aby to ladilo oku, :D vypálim, dam do DvD přehrávače, vezmu k tomu popcorn a podívam se na to jako na film :D už se nemužu dočka středy :D zvláš když ve středu bude další díl Dorkly a tohodle :D

180

Odpovědět

Musím se přiznat, že mám z tohoto seriálu takové smíšené pocity. Na jednu stranu mi přijde, že postavy mají docela hloubku, osobnost, je to dobře natočené, zajímavý nápad i sympatická hlavní hrdinka. Ale na druhé straně naprosto šílená a nesympatická kamarádka hlavní postavy, místy je zdlouhavé, trochu nudné, nic moc se tam neděje, takže akce žádná a na feelingový seriál je to hrozně málo.
Ale zas celkově vzato se vždycky podívám na další díl. Takže dávám takovou neutrální sedmičku a přeju seriálu, aby se slušně rozjel, potenciál na to určitě má :)

180

Odpovědět

Toto neměl být seriál o 10minutových epizodách, protože se tam stihne stát velmi málo. I ten způsob točení. Měl to být jeden celovečerní film. A myslím, že by se mi opravdu líbil.

181

Odpovědět

A zase musim napsat-Chudak holka.To budou asi vsechny dily takhle rozharany...ale je to zajimavy,to zas jo.

181

Další