Chatování s ClaireOut With Dad (S02E09)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:204
Počet zobrazení:5 338

Tato miniepizoda Out With Dad měla být původně úvodní scénou následující epizody, ale autor seriálu se nakonec rozhodl nabídnout její dřívější samostatné zveřejnění jako odměnu za úspěšně probíhající sbírku na 3. sérii. Stačilo, aby se během 24 hodin našlo 10 štědrých fanouškům, což bylo bez problémů splněno, takže se v předstihu oproti původnímu vysílacímu plánu můžete podívat na to, jak Claire na Facebooku požádá Rose o přátelství.

A pro zajímavost žebříček sledovanosti seriálu za posledních 30 dní podle zemí: 1. USA, 2. Kanada, 3. Velká Británie, 4. Pakistán, 5. Saudská Arábie, 6. Francie, 7. Polsko, 8. Nizozemí, 9. Itálie, 10. Spojené arabské emiráty, 11. Německo, 12. Filipíny, 13. Španělsko, 14. Mexiko, 15. Česká republika, 16. Belgie, 17. Egypt, 18. Indonésie, 19. Brazílie, 20. Thajsko ... 189. Vatikán.

Přepis titulků

Žádosti přátel: Claire Danielsová POTVRDIT Žádost o přátelství přijata. Informace Zaměstnavatel: Scarboroughské muzeum Základní informace Mám zájem o: Ženy Ahoj! Koukala jsem na tvůj profil. Claire píše...

Moc mě ta situace, o který jsi mluvila na PFLAG skupině, mrzí. Je to děsný. Claire píše... Claire píše... Díky. Díky? Je to Vanessa? O ní jsi mluvila? O její mámě.

Claire píše... Claire píše... Claire píše... Claire píše... Snažím se na to nemyslet. Nic s tím nezmůžu, tak Nic s tím nezmůžu, tak se na to budu snažit nemyslet. Jasně.

Claire píše... Doufám, že ti nevadí, že se ptám... ale v profilu máš, že máš zájem o muže. Dobře, to není otázka. Táááákže... tak... Prostě mě to zaujalo. Prostě mě to zaujalo. Doufám, že to nevadí. Promiň, neměla jsem se ptát. Ne, to je dobrý.

Ne, to je dobrý. Ani mi to nedošlo. Ne, to je dobrý. Teprve jsem to přiznala ...sama sobě. Takže Teprve jsem to přiznala sama sobě. Jasně. Musím končit. Hurá do práce!

Co v tom muzeu děláš? Průvodkyni a nosím bombový šaty ze začátku 20. století. Je to suprový. Měla by ses přijít podívat. Zatím! Claire je offline, ale můžete jí poslat zprávu. Mám zájem o: Ženy Muži Mám zájem o: Ženy ULOŽIT ZMĚNY Co se děje?

Máš odpoledne něco v plánu? - Ne, ani ne. - Jak rychle se můžeme sejít na Kennedy Station? Proč? Překlad: petrSF www.videacesky.cz Přiznání není jednoduché. Pro nikoho. Ať už máte potíže mluvit o své sexuální orientaci nebo pohlavní identitě, nebo pomáháte příteli či blízkému, jenž se přiznal k homosexualitě, bisexualitě nebo transsexualitě, mějte prosím na paměti, že nejste sami.

PFLAG Canada vám nabízí pomoc. Pro více informací je navštivte na pflagcanada.ca. Nebo si tam vyhledejte podpůrnou skupinu blízko vás. PFLAG Canada je tu, když nikdo jiný není.

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak dobrá zpráva pro hercesklovinu a ty, co to lajknuli, ta bonusová zákulisní videa přeložená budou :) Odkazy budou k nalezaní ve facebookové skupině seriálu.

180

Odpovědět

Jana: Dobře, vys*ru :D

180

Odpovědět

Ona je uplně jak já :D

180

Odpovědět

Ten Vatikán je hodně vtipnej :D

180

Odpovědět

hercesklovina: To není špatný nápad, uvidíme :)

flashiik: Nejsi ;)

180

Odpovědět

Jsem jediný kdo neustále přepínal na svůj FB zda mu nepřišla zpráva ? :))

181

Odpovědět

Jen tak dál, těším se už na další díl :D
Lidi jako jsou Trotl, OMFG a další pit*mci, nikdo vás nenutí se na to dívat z vašim názorem se jděte klouzat...

180

Odpovědět

Díky, skvělej překlad. Když jsem zavítal na jejich stránky, tak tam mají pár videí "mimo příběh". Tak jestli někdy na nějaký třeba zbyde čas. Jako takovej malej bonus..:)

180

Odpovědět

Už aby tahle hrůza zkončila!!!!!!!

1824

Odpovědět

Ráda bych věděla, jestli se taky nějak takhle tvářím, když chatuju na fuckbooku :DD
Nemůžu se dočkat dalšího dílu
Překladatelům patří mé velké díky :)

180

Odpovědět

To byl naprosto úžasnej díl :))

181

Odpovědět

Ty si zase velký blb,
Každý o tom přece ví,
Když se s tebou seznámí,
Jdi si radši na svůj známý kanál,
A poté důkladně zkontroluj svůj a**l.
http://www.youtube.com/user/JabliickoCZ/videos

183

Odpovědět

užto stojí za prd :(

1810

Odpovědět

Tak to o to líp ... :)

180

Odpovědět

Gen685000: Kvůli hodnocení to fakt nepřekládám, jestli hatery baví tam házet jedničky, ať si je klidně házej :) Na tom, jak je ten seriál dobrý a důležitý, nic nezmění.

180

Další