Óda na Zacha Braffa

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:203
Počet zobrazení:3 833

Oddaní fanoušci se projevují všelijak, ale tomuhle fandovi herce Zacha Braffa (seriál Scrubs) se dá akorát zatleskat. Dospělý muž, který skládá písničku svému idolu, možná nepůsobí na první pohled lákavě, ale svou poctu pojal s nadhledem a vtipem a o senzaci bylo postaráno.

Přepis titulků

Překlad: scr00chywww.videacesky.cz Zdá se mi to, nebo je Zach Braffhrozně podceňovanej? Přitom je to možná nejlepší herecna světě. Když jsem ho poprvéviděl ve Scrubs, nevěděl jsem, co je zač. A on teď dělá soundtracky,že mu není rovno. Je chytrej, vtipnej, pohledneja umí točit filmy. A jestli ztvární Fletche,budu se těšit.

Ale přátelé si ze mě dělaj srandu,protože mu píšu dopisy. Nebo proto, že jsem strávilcelý odpoledne nad photoshopem. Vždyť se v tom teprve učím dělat. Je mi jedno, co řeknete,ale miluju Zacha Braffa. Umí zahrát jakoukoli emoci. Natočil parádní film Garden State. Je mi jedno, co řeknete,ale miluju Zacha Braffa. Co je divnýho na tom,že respektuju jeho práci?

A to, že o něm složím písničku,ze mě dělá blbce? Co kdybych měl nějakousmrtelnou nemoc a mohl mít poslední přání? Já už teď vím, co bych si přál. Koupili bysme nějaký piva, a pak zašli ke mně domů. Taky bych byl jeho jednička na MySpace. Co je na tom špatnýho?Jeho talent je nepopiratelnej.

Ale vy děláte,jako bych se s ním chtěl vyspat. Jste úplně mimo. Je mi jedno, co řeknete,ale miluju Zacha Braffa. Hrál ve Strašpytlíkovi a The Ex,což se dřív jmenovalo Fast Track. Viděli jste Poslední polibek?Hraje tam jak o život. Je mi jedno, co řeknete,ale miluju Zacha Braffa. Asi jsem automaticky teplej,když vím, kdy má narozeniny. A taky se chystámna Manhattan Murder Mystery.

Prostě si myslím,že jeho hvězda je na vzestupu. A taky vím,že jeho prostřední jméno je Ivan. Ten člověk randí se sexy babama,jako by se nechumelilo. Proto můj PIN dává dohromadyB-R-A-F-F. Ale to je všechno.Jak jsem říkal, jste úplně mimo. Nemám přecejeho iniciály vytetovaný... ...na tváři. ZB navždy!

Je mi jedno, co řeknete,ale miluju Zacha Braffa. Píše scénář k Andrew Henry's Meadowa taky 8 Track. Co bych dal za to,abych si ho mohl ošahat... Dělám si srandu. Nejsem teplej,ale miluju Zacha Braffa. Tuhle písničku věnuju Zachu Braffovi. Jak se vede, čéče? Jen abys věděl, zrovna jsem si pořídilprvní dvě řady Ztracených. Slyšel jsem,že je to tvůj oblíbenej seriál, takže se u mě můžeš někdy stavit,koupíme piva a shlídneme to.

Jak chceš.Nic neočekávám, rozumíš? Zach Braff...Miluju tě, kámo.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dobrej chlápek :)

200

Odpovědět

Písnička dobře udělaná, scr00chy fakt dobrý překlady, sleduju spoustu seriálu a u spousty seriálů najdeš pouze s**t titulky který často ani nedávají smysl, ale titulky ke Scrubs byly vždycky fajn a to vím jak je občas kurňa těžký přeložit něco, co je vtipný pouze v originále, různý slovní hříčky a tak. (a toho je ve scrubs spousta) No a nakonec samozřejmě klobouk dolů Zachu Braffovi, jelikož je to opravdu geniální herec a postava kterou hraje, tedy J.D.ho, tu hraje skvěle.

200

Odpovědět

Zajímalo by mě, jak to dopadlo. Jestli se setkali :-) ...

210

Odpovědět

To by byla hrozná bomba, takovej klasickej Zach Braff :D

210

Odpovědět

je to cool serial

190

Odpovědět

Zach Braff je fakt super týpek... a scr00hy- tvůj překlad je bezvadný.

210

Odpovědět

Zach Braff a jeho J.D. rulezz ... a překládal scr00chy ... nečekaně :-) (dobrá práce ;-))

190