Nepovedené záběry: Scrubs (1. řada)

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:273
Počet zobrazení:4 484
Dnes se v rubrice Nepovedené záběry přeneseme zpět do roku 2001 na plac komediálního seriálu Scrubs, jenž se odehrává ve fiktivní nemocnici Sacred Heart. Ačkoli se tento titul nikdy nedostal na jednu z českých plnoformátových stanic, dokázal si u nás získat početnou fanouškovskou základnu. A nejen pro ni jsou dnešní nepovedené scény z první série komediálního klenotu, ve kterém excelovali především Zach Braff, Donald Faison, Sarah Chalke a John McGinley.

Přepis titulků

To není fér! Moje ohodnocení máš napsat ty. A taky ho uděláš, kamarádíčku! - Kamarádíčku? - Kamarádíčku. - Proč kamarádíčku? - Kamarádíčku. Začněte panu Jaegarovi podávat větší dávky Metylprednisolonu a sežeňte chirurga. Potřebuje biopsii tepnového spánku. Myslím, že tohle jsem vyřídil. - Co jsi to právě řekl? - Já nevím. Biopsii spánkové tepny, do háje! Momentálně vybírá tafafy.

Peterova vyrážka po lécích se zhoršuje. Žádný problém. Udělejte mu rozbor b... Udělějte mu rozbor bobku. Dobře, McGinley. - Já to pos*ala. - Ahoj, zlato. Právě jsem musel... - Co děláš? - Flákám se. Co jsi to řekl?

Má obrovský zadek? - No tak. - Co já? Ty ses smál. Protože spolu už nějakou dobu chodíte. Mívají Hispánky častěji sex? Protože tak jsem to nikdy neslyšel. No tak! No tak! No tak! No tak! - No tak! - Snažím se to zadržet. - No tak, no tak! - Proč si myslíš, že s Turkem spím? Protože jsem sestra?

Nebo proto, že jsem Hispánka? Ne, to jenom proto, že už spolu nějakou dobu chodíte. Natáčej dál! - Zopakujte to, prosím. - Zopakujte to, prosím. Dobře. Já to světlo opravím. Mám to. Pověz mi, bylo to "neříkej" nebo "to"? Nech si pomoct.

Nech si pomoct. Nech si pomoct. Nech si pomoct. Nech si pomoct. - Dneska je středa? - A... Neutíkej mi. Kolikrát... A jéje! Přesně! Ne, ne, ne! V této scéně se Sarah Chalke snaží nesmát jedné z ujetých improvizací Johnnyho C.

McGinleyho. Dobře, jdeme na to. Ne, jenom... Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chtělo by to více videí ohledně Scrubs.

50

Odpovědět

Nikdy jsem neviděl, ale úvodní fotka mne nalákala (ano, jsem zvrhlík) no a tak si asi stáhnu nějakou tu sérii, minimálně pro tu rozkošnou Sarah Chalke ;)

190

Odpovědět

Scrubs! Konečně! Videí ohledně tohoto seriálu je zde pramálo. Více Scrubs, prosím pěkně.

220

Odpovědět

EEEEEEEAGLE!!! :)
Ach boze ako ja mam rad tento serial.

221

Odpovědět

2:00 V ktorej časti má tie šošovky?

184

Odpovědět

JD a Turk!!! Guy LOVE <33

203

Odpovědět

Áááá, vy mi děláte radost :D zrovna včera jsem koukala na Garden State, Zach Braff je skvělý :)

192

Odpovědět

Fajn sitcom, škoda že jsou bloopers tak krátké.

191

Odpovědět

Akta X? Ne?

Ale chápu, bloopers jsou až do 6. série víceméně o ničem pokud vím.

1812