Sarah Chalke u Craiga Fergusona

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:367
Počet zobrazení:5 572
Pokud znáte seriál Scrubs, určitě vám nebude jméno dnešního hosta v show Craiga Fergusona cizí. Sarah Chalke je kanadská herečka, která se proslavila rolí doktorky Reidové  v seriálu Scrubs a dále třeba rolí Stelly v seriálu How I Met Your Mother. Podívejte se na související rozhovor se jejím kolegou Zachem Braffem u Davida Lettermana. Dnes vám přináším rozhovor z roku 2009, ve kterém Sarah přišla propagovat 8. sezónu seriálu. S Craigem kromě seriálu a jeho přesunu ze stanice NBC na ABC probrala také rozdíly mezi kanadskou a americkou angličtinou, svatby, svoji rodinu nebo třeba kolik plánuje dětí. Sledovali jste seriál Scrubs? Patřila postava Sarah Chalke k vaším oblíbeným postavám? Rozhovor byl původně vysílán 19. ledna 2009.

Přepis titulků

Vítejte zpátky. Vítejte. Vítejte zpátky. Omlouvám se. Prý jsem měl něco na rameni. Asi si mi na něj vykadil můj papoušek. Arrr! Ty špinavá bestie! Mým prvním hostem je herečka... "Cože? Herečka v noční talk show?!" - Ano! - "Porušuješ všechny tradice!" - Nemůžu si pomoct! Hraje ve velice povedeném seriálu Scrubs, který teď vysílají na ABC.

Bývalo to na NBC, teď je to na ABC. Nevěděl jsem, že můžeš jen tak změnit stanici. Podívejte se na tohle. Tak co, kterého praktikanta si letos vyberete jako svého chráněnce/otroka? Já beru Katie, protože už to není taková mrcha. Navíc máme stejný vlasy. Já nejdřív myslel, že vyberu Neila a Garretta, protože mě vždycky zvou na bruslení.

- Nech to být, není čas. - Pak jsem si řekl, že zkusím ženskou. Budu tak mít v životě trochu ženské energie. Myslíš třeba jako tu energii, co z tebe sálá na sto honů? Elliot, proč? Říkala jsem si, že ode mě to nebude bolet tolik jako od něj. Překrásná Sarah Chalke, dámy a pánové. Ahoj, Sarah. Dobré odpoledne.

Moc rád tě zase vidím. Vypadáš naprosto překrásně. Díky. Chtěla jsem splynout s barvami tvého studia. Vážně? Ani jsem si nevšiml. Teď jsi mě urazil. To ne, já jen že nejsem gay, i když se to o mně často říká. Takže o módě a nábytku nic nevím. Chtěla jsem ladit s tvojí kravatou. Říkali, že budeš mít oranžovou, ale lhali. - Ale pořád ladíme.

- Jo. Možná když přiložím svou kravatu k tvým šatům. To jsem měla v plánu, ale nechtěla jsem to zakřiknout. Takhle já... Pěkné. Já myslela, že celý rozhovor uděláme takhle. Rád bych. - Jsi zasnoubená! - Ano, jsem. Gratuluju, to je hezké.

Moc milé. Poslyš, nevím, jestli to víš, ale jsi Kanaďanka. - Vážně? - Bydlela jsi ve Vancouveru. - Ano. - Zasnoubila ses s nějakým Kanaďanem? Ano. S Kanaďanem. Takže když budete mít děti, vzroste počet Kanaďanů. Pravda. Mimochodem... Mám už druhý zásnubní prsten. Ten první jsem ztratila. - To nesmíš.

Jak jsi ho mohla ztratit? - Já nevím, jak se to stalo. Nevím, ale na tomhle je pro jistotu vyryté jeho telefonní číslo. - Měl bys udělat to samé. - Já ho nesundávám. Nikdy ho nesundám. Nemůžu si dovolit sundat další. Fakt nemůžeš? - Gratuluju ke svatbě. - Děkuju. Slyšela jsem, že jste uvízli... Uvízli jsme kvůli sněhu, tak byl náš obřad malý. Takže jsme museli zrušit následnou oslavu.

Jo! Kde se budete brát vy? Už jste se rozhodli? Možná tam kde vy, abysme taky mohli zrušit oslavu. Brali jsme se ve Vermontu. Mohl jsem si vzít chlapa, kdybych si to na poslední chvíli rozmyslel. - Vzal sis ho? - Ne. Říkal jsem si, že budu tradiční. Vyslovujete "snoubenec" jinak, že? Ano. Když ses sem přistěhoval, přišlo ti, že mluvíš jiným jazykem? Když jsem se přistěhovala, výrazy jako fiancé, garborator, took...

Garborator? Myslíš karburátor? - Tolik kanadských výrazů... - V životě jsem je neslyšel. - Garborator? - To je drtič odpadu. Aha, já myslel karburátor. - Ale je to lepší, ne? Sedí to. - Zní to dobře. Trochu jako drtič odpadu nadlidských rozměrů, který dokáže ovládnout Chicago. Bacha na Garborátora! - Parkade.

- To je co? Parkovací budova. Parkade? To se mi vůbec nezamlouvá. - Takže jen garborator? - Ten je v pohodě, parkade se mi nelíbí. "Zaparkuješ auto v parkade? To se máš." Nelíbí se mi to. - Je to moc mladistvý. - Jo, je to přehnaný. Prostě to auto zaparkuj. - Máš nějaké? - Auto? Jo, pár jsem jich už měl. Ale pak jsem si sundal prstýnek a přišel jsem o ně. Co ten... Co ten přechod z NBC na ABC?

Něvěděl jsem, že to jde. Já to taky nevěděla. Chceš taky přejít? - K ABC. - K ABC? Já myslel, že mě zveš k sobě domů. No tak. Měla ta změna dopad na tvůj život? Předpokládám, že musíš chodit jinam do práce. Chodíme pořád do stejné opuštěné nemocnice ve Valley. Tam taky chodím, a to v žádném seriálu nehraju. - Proto je tvůj zdravotní stav takový, jaký je.

- Jo, je to špatný. Zdravotní pojištění od CBS. - To jo. - Takže chodíš pořád tam? Nic se nezměnilo? Jen je to na jiném kanálu? Jo. Rozdíl je v tom, že jsme díky tomu dostali další sezónu. Mysleli jsme, že jsme skončili, ale dostali jsme druhou šanci. Takže až se vdáš, budete mít děti? Nebo ještě nevíte? - Chci hodně dětí. - Opravdu? - Kolik? - Ještě nevím. Znova to promysli po prvním dítěti.

- Mohla bys změnit názor. - Co kdybych řekla, že chci šest a on by to vzadu slyšel a vyděsil se? Víš, tvůj manžel to bude muset vědět. Není možné v domě utajit děti. Jsou velice hlučné, vydávají nevábné pachy... Nedají se nijak utajit. - Jsi z velké rodiny? - Jsme tři. Tři?

Rodiče nepočítáš, že ne? - Nepočítám. Jsme tři holky. - Tři holky? Jak jste od sebe věkově? Jsem prostřední. Asi proto jsem herečka. Myslíš, že to je ten důvod? Nevím. U prostředního dítěte to není tak vyhrocené. Co dělá tvoje starší sestra? Ona je důvodem, proč se ze mě stala herečka. Je právnička a pracuje pro adopční agenturu mých rodičů.

To je pravda. Možná bys měla nějaké děti adoptovat. - To bych mohla. - To je výborný nápad. To bych ráda. Americké děti, nebo z jiných částí světa? Jsem pro obojí, ale nejspíš z Jižní Afriky nebo tak. Opravdu? Tví rodiče cestovali po světě, když jsi byla malá, viď? Jo. Jezdily jsme s nima. To muselo být zvláštní.

Jezdit do cizích zemí a vidět... Ano, bylo to úžasné. Dobře strávené dětství. Co dělá tvoje mladší sestra? - Je na vysoké škole. - Aha. Je o 13 let mladší. - Takže zrovna teď pije pivo. - Ano. A studuje medicínu, což je dobré. Alkohol bude potřebovat, až bude doktorka. To rozhodně.

Hele, ona je doktorka a ty jsi televizní doktorka. Naučila jsme ji všechno, co znám. Což je nula věcí. Nechci, aby mě léčil někdo, kdo se učil od televizní doktorky. Chci normálního doktora plného doktorských nápadů. Víc ti pojištění od CBS stejně nepokryje. Léčí tě herci ze Scrubs. Gratuluju k přesunu, rád jsem tě zase viděl.

A blahopřeju k zasnoubení. - A já blahopřeju ke svatbě. - Děkuju pěkně. Sarah Chalke, dámy a pánové. Překlad: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční.

10

Odpovědět

asi dost dobře neznáš význam výrazu "epic fail" ...

180

Odpovědět

re: Od teď ne, btw: ta vyskakovací reklama? EPIC FAIL

186

Odpovědět

jee, Scrubs, úplně se mi po nich zastesklo... Asi se na to kouknu znova ;) Jinak Sarah jsem moc ráda neměla... Ale to asi skoro každej :)

194

Odpovědět

ta ženská je nádherná.

191

Odpovědět

Určitě se přidávám k žádostem za N. P. Harrise jako dalšího kandidáta na přeložení :) Rozhovory s Fergusonem jsou přesně ten typ pořadu, na kterej bych v dokonce i v televizi ráda koukala, díky moc za ně! ;)

190

Odpovědět

Nejlepší je dr.cox =))

180

Odpovědět

JJ, Scrubs jedej z mých nejoblíbenějších seriálů. Udivuje mě, že ho ještě nenasadila žádná česká televize, aspoň nám to nemrví dubingem, ale i tak neví, o co přichází...

180

Odpovědět

Sympatická

180

Odpovědět

HIMYM nesleduju, nějak mě to nechytlo, ale na Scrubs nenechám dopustit (leda tak na část osmý a celou devátou sérii, což už ani není to "pravý" Scrubs..). A postava Elliot byla moje hodně oblíbená. Asi je to nejvtipnější ženská seriálová postava, co znám. Přijde mi totiž, že scénáristi nějak "neumí" napsat sympatické ženské role (v hraných seriálech) - jsou spíš otravné, moralizující, nudné, trapné nebo naprostý mrchy a to v různých kombinacích. A ještě díky Scr00chy za titulky ke Scrubs ;)

190

Odpovědět

Nejlepší je Doctor Who a Red Dwarf, ostatní seriály už nejsou už tak dokonalé... :)

182

Odpovědět

Ve Scrubs jsem ji mel rad, v HIMYM moc uz ne.

PS: Jmenuji se Dr. Jan Itor :)

180

Odpovědět

Who has two thumbs and doesn't give a crap? Bob Kelso, nice to meet you!

180

Odpovědět

Flashka: Futuramu jsem nikdy zvlášť moc nemusel, ale Simpsonovi a Big Bang do top10 určitě patří...pak ještě Red Dwarf, Přátelé, HIMYM, Blackadder, Boardwalk Empire, Misfits a ještě bych jich našel tak 20, co by měly být v top10 :-P

180

Odpovědět

Flashka: ZAujimalo by ma co sledujes ty?

V HIMYM ju moc nemusim. A teraz hraje aj v tom novom serialy Mad Love sa to tusim vola. Tam sa hodi viacej.

180

Další