Odpovědi

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 403
Počet zobrazení:32 899

Představte si, že když zemřete, můžete se dozvědět odpovědi na všechny otázky o svém životě. Ale je opravdu dobré všechno vědět? Tento oceňovaný krátký film vám na to dá odpověď.

Přepis titulků

Kolik je hodin? Počkat. Počkat, počkat... Tohle mi něco říká. Dokážeš říct ano? Řekni ano. Jak se to stalo? A hotovo? KONEC Vidíš, a je to.

Teď se dozvím všechno, co mě kdy zajímalo, že jo? ODPOVĚDI Dobře... Kdo mi tehdy ukradl kolo? Ty hajzle! To kolo jsem zbožňoval. Podváděla mě Jessica Parcel? Já to věděl. Co se stalo Samovi?

Sněz to. Sekne ti to, kámo. Kdy jsem byl nejblíž zakopanému pokladu? Hele, do zimy se toho nikdo nedotkne. To přeskoč. Další otázka. Kdy jsem byl nejblíž napadení žralokem? To je hrozná dálka.

Co tehdy, jak jsem... Chápu. Kolik vln jsem sjel? Děláš si prdel? Chceš tím snad říct, že voda a všechny vlny společně tvoří jediný celek? Kolikrát jsem masturboval? Kolikrát... Vím, že jsem spal s třiceti sedmi ženami, ale... Třiceti osmi...

Třiceti devíti. Ale kolikrát jsem to dělal? Slušný. Kolik lidí jsem za život potkal? Který čin v mém životě byl nejodvážnější? Hezký! Kdy jsem se nejvíc bál? - Je negativní. - Paráda! Jakou nejlepší radu jsem dostal?

Tyhle oříšky bych být tebou nejedl. Kdy jsem byl nejopilejší? Kurva. Kolikrát jsem řekl "kurva"? Kolikrát jsem si s někým plácl? Kdo z dějin lidstva mi byl nejpodobnější? Kurva! Mám další!

Která žena by se ke mně nejvíc hodila? Ne, myslím ze všech, které kdy žily. Paige? Dobře... Kolik vajec jsem snědl? Vdala se? Můžu vidět, co právě teď dělá? Dobře, stačí...

Jo, ale... Můžeš mi ukázat můj nejšťastnější okamžik? Miluju, když jsme tu sami. To bylo super, ale... ...všechno jednou končí. Nechci, aby to takhle skončilo. Hele... Hele?

Takže jsem to měl zachránit? Chápu. Dobře, byla to Paige. Myslí na mě někdy? Dobře. Kolikrát jsem... Já se nějak... Ahoj, já jsem Nathan. Paige.

Tohle je fakt konec? Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (54)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

3:45 "Who in the history of mankind looked most like me?" bych přeložil spíš jako "Kdo byl v dějinách lidstva nejvíc jako já?" nebo tak. Ale jinak děkuju za video i překlad! 10/10 :)

20

Odpovědět

hurá, krátký filmy znova na scénu!

30

Odpovědět

Koncept posmrtných otázek na svůj život podle mě totálně zabil tento filmeček :D https://www.youtube.com/watch?v=qjtQSMe0VeI

210

Odpovědět

Neměl Page, ale měl 39 ženskejch. Těžko říct, co volit...

920

Odpovědět

To jejednoduché a zároveň složité. Je to totiž subjektivní. Já jsem před deseti lety dal přednost užívání si, dnes bych si přál, aby jedna konkrétní z nich byla poslední. Bohužel nebyla ani zdaleka.

132

Odpovědět

+WilwarinČlovek chce vždy to čo nemá

101

Odpovědět

Je to pěkně zpracované, hezká práce střihu, ale popravdě, mít možnost zeptat se na cokoliv, ptali byste se na otázky kolikrát...? Vždyť máte možnost zjistit celý vznik světa, rozluštit tajemství vesmíru, vědět co bude dál, jestli se setkáte s těmi, co zemřeli před vámi. Zda vůbec je posmrtný život, nebo reinkarnace a když ne, kam tedy jde vaše já, vaše osobnost. Tu lásku chápu, to bylo pěkné! Asi chápu, že to jinak natočit nešlo, jak taky, kde vzít opravdu odpovědi. Jen se zamyslet nad tím, že když je po smrti, už je jedno, kolikrát řekl f**k, s tím by za život stejně nic nezměnil.

2514

Odpovědět

jak by mohl zjistit vznik světa a ty ostatní otazky, když se mohl ptat na otazky ohledně jeho života?

320

Odpovědět

+snNebyly to věci jen ohledně jeho života. Viz třeba "co dělá ted" když už byl mrtvý nebo jestli se vdala, kde je jeho pes... U takových věcí nebyl.
Prakticky se teda mohl podívat třeba na počátek času nebo na jeho konec, jak vše začalo, jak to skončí...
Samozřejmě se mi líbí tohle zpracování, a osobně bych se ale zeptal na ty filosofické, ale asi nejsem průměrnej chlap. :)

91

Odpovědět

Očividně nejsi chlap. Já bych se totiž opravdu na podobné věci zeptal :-D .

401

Odpovědět

Možná to bude tím, že nemáš moc času se zamyslet. Akdyž už jsi mrtvá, kčemu Ti budou tajemství vesmíru? To se raději dozvědět pár úsměvných věcí ze svého života :)

113

Odpovědět

Očividně by to video nebylo o tom o čem autor chtěl aby bylo. a sám autor neví..

20

Odpovědět

Přesně o něčem takovém jsem jednu dobu hodně přemýšlela. Jaké by to bylo mít možnost zeptat se po své smrti na cokoliv co se týkalo mého života. V některých případech by to asi nebylo moc dobré, asi tak jako to ukazují ve videu.
Moc se mi video líbilo, palec nahoru :)

180

Odpovědět

som jediny komu to pripomina toto: https://www.youtube.com/watch?v=CJ53kstD-14

71

Odpovědět

neříká na konci spíše

"Is this really the end?"

jako možná zním jako za**anej opravář jo, ale to by mělo rozhodně větší dopad

"Tohle je opravdu konec." VS "Je tohle opravdu konec?"

Jedno nabízí odpověď a druhé nekonečné množství možností k zamyšlení

472

Odpovědět

"Is this really the end?" by asi znelo lepšie, ale to že vo videu je "This is really the end" je preložené správne.

35

Odpovědět

Potěší, když máte od dost méně holek než on, ale sexu více :)

89

Odpovědět

škrtáte si na zeď čárky s mamkou?

1402

Odpovědět

Krásný. Jen mě překvapilo, že by tolikrát masturboval a měl sex. Jak už tu někdo psal, masturbovat 2x denně od mala každý den a mít sex každý den, pokud je sexuálně aktivní dejme tomu deset let, se mi zdá celkem dost. :)
Jako jsou období, kdy to tak průměrně vychází, ale rozhodně to nebude tak celý život v průměru každý den.

173

Odpovědět

No kdybys vypadal jako on, hned by bylo jednodušší se k tomu přiblížit :D

730

Odpovědět

+Chandler BingAle jo, zasmál jsem se. :)

Ale pravda je taková, že sexu má mnohem více člověk zadaný než nezadaný. Dejme tomu manželé. A k tomu ti stačí jedna svolná žena, co si tě vezme a to může člověk vypadat i jak p***l. :)
Pointa ale zůstává pořád stejná. Pochybuju, že existuje člověk, co má celý svůj plodný život průměrně jednou denně sex a ještě si k tomu každej den třikrát přeblafne kačera. :)

110

Odpovědět

wau, to byla teda slátanina... týpek zažil dobrej život a eště zkuhrá... projevil bych emoci opovržení, kdyby mi emoce nezablokoval poslední update...

1143

Odpovědět

dobra p******a

951

Odpovědět

kdyby tohle natočili Francouzi, zůstalo by jenom u těch vtipných otázek

682

Odpovědět

Nevěřím, že to co tam bylo prezentováno jako jeho nejšťastnější okamžik byl skutečně jeho nejšťastnější okamžik.

2738

Další