Old Soldier – Starý voják

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:7 032

Po událostech u Teldrassilu přichází útok na Undercity. Lord Saurfang má však vážné pochybnosti.

Přepis titulků

Překlad: Xardass www.videacesky.cz BLIZZARD ENTERTAINMENT UVÁDÍ Lorde Saurfangu. Kolik jich podle vás je? Příliš mnoho. V tomhle nebyla žádná čest. Teď si pro nás přijdou. Všichni.

Můj otec, Akazi... Bojoval s vámi ve Třetí válce. Vyprávěl mi příběhy. Jak jste jedinou ranou srazil deset nepřátel najednou. Tohle je moje první bitva. Co mám dělat? Neumřít. Ano, jistě, ale...

Když padnu, nechť je to se ctí ve slavném boji. Dnes se žádná sláva konat nebude. Jen bolest. Zasloužil sis svou válečnickou smrt, můj synu. Ale mně byla opět... odepřena. Co to děláte?

Jdu si pro to, co je mé. Vrať se zpět. Říkám, aby ses vrátil zpět! Žij o den déle. Vrať se za otcem. Nemohu. Je mrtev. Horda je to jediné, co máme. Tak mě znáš, o to jde? Co jsem viděl...

Co jsem udělal... Vzdej to, chlapče. Jako vy? Žijte... o den déle. Beze zbroje?

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

lamkyyyyyyyyyyyyyyyyy

00

Odpovědět

Jsou chvíle, kdy přemýšlím, že bych si WoWko znovu zahrál.. ale pak si vzpomenu, že od dob, kdy jsem hrál BC bylo vydáno nespočet datadisků a všeho možného a rychle mě to přejde.. jen by mě zajímalo.. kolik to přibližně zabírá místa na HDD?

00

Odpovědět

58 GB

10

Odpovědět

Jestli jsi někdy měl účet na ofíku, tak ho máš vždycky upgradovanej na předposlední datadisk. Takže teď bys měl Legion.

00

Odpovědět

tak skus twinstar aby si sa do toho znovu dostal je to cata wowko takze by ti to nemuselo robit taky problem

00

Odpovědět

takto vyzerá blizz a nie tá kartónová k******a za 2 stovky z fiverru z minula...

34

Odpovědět

Blizzard prostě umí. Cinematic krásně vystihl pocity podstatné části Hordy.
Jinak pro všechny nezasvěcené: Saurfang je starý ork, který v podstatě zažil všechny války ve Warcraft hrách a zabil příliš mnoho lidí (hlavně pod vlivem démonů). Je dost ironické, že vedl tažení proti nejmocnějšímu nekromancerovi světa (Králi Lichů), jen aby nakonec jednomu takovému sloužil (Sylvanas).
Citace na závěr: "Čest. Nehledě na to, jak krutá je bitva, nikdy ji nezatrať."

180

Odpovědět

Prostě takový typický Teuton. Plná držka vznešených keců, aby si mohl obhájit že chce vraždit, a na co šáhne, to se mu pod rukama v h***o obrátí :D
Však to známe. Už cca 1200 let... :D

42

Odpovědět

Překlad je pěkný. O videu samotném mám jiný názor, ale o to nejde. Myslím ale, že poslední věta zní: "Without armour?" místo: "Without honor?" Může to být sporné, avšak zmínka o cti v tázací větě funguje hůře než o zbroji, kterou Saurfang i mladý troll reprezentativně odhazovali. Nesnažím se rýpat, jen pomoci ;)

82

Odpovědět

Diky moc, blbe jsem to slysel. Opraveno :)

21