One Direction - What Makes You Beautiful parodie

Thumbnail play icon
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:516
Počet zobrazení:6 385
Nerdí zamilovaná dvojice Angie a Chad alias ScreenTeamShow se věnují parodiím populárních písniček a zpravidla jejich předělávkám do populární nerdovské tématiky. V této parodii si vzali na paškál známou uslzenou písničku What Makes You Beautiful od skupiny One Direction a převedli ji do jednoho z největších fenoménů loňského roku - The Avengers.

Přepis titulků

Jsem mocný Thor! A tohle je válka. Když vidíš mý kladivo, radši zdrhej ke dveřím. Se srdcem z oceli a sex appealem. Ty supertajný slečinky to zřejmě myslí vážně. Jsem mistrná vražedkyně, ale s špetkou vkusu. Zmlátím vám každého. My prozáříme oblohu jak nikdo jiný. Všechny padouchy zastavíme, na nás nestačej.

Říkáš, že máš armádu, my máme Hulka! Nejmocnější hrdinově světa! Seskupení Avengers! Jsme ten nejlepší bojovný tým. Svoláni šéfem SHIELDu Nickem Furym. Nakopeme Thorovu bratrovi Lokimu! Nejmocnější hrdinové světa! Seskupení Avengers! Do toho! Seskupení Avengers! Jsem supervoják.

Budu váš štít. Na bojišti nakopu kdekomu. No a co, že jsem zelenej. S džíny na dranc. Neradi byste mě viděli, když běsním! Jsem mistrná vražedkyně, ale s špetkou vkusu. Zmlátím vám každého. My prozáříme oblohu jak nikdo jiný!

Všechny padouchy zastavíme, na nás nestačej. Říkáš, že máš armádu, my máme Hulka. Nejmocnější hrdinové světa! Seskupení Avengers! Jsme nejlepší bojovný tým. Svoláni šéfem SHIELDu Nickem Furym. Nakopeme Thorovu bratrovi Lokimu! Nejmocnější hrdinové světa! Seskupení Avengers! Do toho!

Seskupení Avengers! Jedu jak Batman! Kotě, jednou jsem s motorkou vyskočil do dáli. Já jsem Bůh hromu. Přesně tak, Bůh. Já vojel dvanáct modelek za jednu noc. Nejmocnější hrdinové světa! Seskupení Avengers! My prozáříme oblohu jak nikdo jiný. Všechny padouchy zastavíme, na nás nestačej. Říkáš, že máš armádu, my máme Hulka.

Nejmocnější hrdinové světa! Seskupení Avengers! Jsme nejlepší bojovný tým. Svoláni šéfem SHIELDu Nickem Furym. Nakopeme Thorovu bratrovi Lokimu! Nejmocnější hrdinové světa! Seskupení Avengers! Do toho! Seskupení Avengers! Do toho! Seskupení Avengers! Překlad: Zyran www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Myšlenka dobrá..ale proboha, ta holka zpívá příšerně falešně! To tam radši dát nějakej playback..

200

Odpovědět

Veď ten chlap vyzerá ako Paul z The Real Hustle (Mistři švindlu)
http://www.bbc.co.uk/realhustle/meetthehustlers/paulwilson.shtml

190

Odpovědět

Nóóó... Jak to jen říct. Počet odběratelů na Youtube je přímo úměrný velikosti poprsí té slečny?
Parodie strašná, písnička strašná, video strašný. Ale ty kozy... :D

235

Odpovědět

Tak jsem musel shlédnout i tu pokemon parodii a kdyby jí ty blesky létaly opravdu rovnou z prsou, tak se nic nestane. Vzhledem k umělecké hodnotě, je to až na škodu, že se tak neděje. Doporučuji shlédnout film Absurdistán.

192

Odpovědět

Ja myslim, ze kdyby holka nosila svetry a nemela takove poprsi tak nemaji tolik zhlednuti na youtubu.... :D uz tech 300 000 odberatelu mluvi za sve :d

181

Odpovědět

A poprsi slecny dostalo od poroty krasnych 10 bodou za krasny doskok a techniku drzeni v podprsence.... jdu na ty jejich pokemony :D

183

Odpovědět

10* za prsa slečny :D

183

Odpovědět

Loki was a powerful god. But then he took an arrow in the knee :D

181

Odpovědět

Jinak respekt tomu týpkovi. Díval jsem se na pokémony od nich a ta holka má nemožně velký a parádní prsa, navíc i ten zpěv se tam dá překousnout :)

181

Odpovědět

poznámka k prekladu Avangers assemble nie je seskupení avangers, ale niečo ako pokrik, ktorý používajú Avangeri, keď sa zvolávajú, Avengeri zhromaždite sa!

184

Odpovědět

Mám rád tyhle videa.Stejný jako ten Batman,ale ten měl lepší úrověn atd.Ale u toho jsem se taky nasmál :D

181

Odpovědět

Navíc mě napadalo že nejmocnější,nejlepší superhrdinský tým celého světa tančí na tu nejteplejší písničku od nejteplejší skupiny.Jaká ironie.Koneckonců osud miluje ironie :D

185

Odpovědět

Mít holku jako je Angie tak sní takovýhle videa dělám klidně od rána do večera :D

181

Odpovědět

Staring: "Big Booooobs"

183

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=50wKWDyP6-k tady jsou ve všech hlavních i vedlejších rolích :D

182

Odpovědět

3 hvězdy za tu holku :D Myslíte, že jsou nějaké parodie, kde je jen ona? :D

184

Odpovědět

to asi ne, ale na jejich youtube chanelu bude v pár videích asi jen ona

182

Odpovědět

Proč? Proboha, proč když je na youtube asi tak dvě stě tisíc opravdu povedených parodií na tuhle písničku, jste museli vybrat a přeložit tu nejhorší z nich? :D

188

Odpovědět

Nejlepší věci ve videu:
4) Choreografie
3) Kostýmy
2) Zrzka
1) Šíp v koleni

185

Odpovědět

4) kostým zrzky
3) ( o )
2) ( o )
1) ( o )( o )

186

Odpovědět

v tom případě 3/4 z nejlepích věcí jsou ve všech jejich videích

182

Odpovědět

+BullOver2 nejlepší věci, ovšem jsou tak velké, že jsem byl nucen je zahrnout do 3 bodů

182
Další