Thanosův plán B

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:128
Počet zobrazení:5 128
Pokud máte rádi Doraleouse a společníky, jistě vás bude zajímat, že autoři tohoto legendárního seriálu jsou pořád aktivní na novém kanálu Neebs Gaming. Dnes se podíváme, co jsou schopni vyplodit během jedné improvizované scénky (ke které byla následně dodělána animace).

Přepis titulků

Thanosi? Thanosi? Máš chvilku? Co pro vás mohu udělat, pánové? - S Cullem jsme s tebou chtěli mluvit o tvém plánu. - Máte nějaké nápady? - Až budeš mít všechny kameny, můžeš cokoliv, že? - Asi ano. - Takže hypoteticky... - Můžeš pomocí nich zdvojnásobit zdroje. - Pak bude dostatek pro všechny. - Nebudeš muset nikoho zabíjet. - A všichni budou říkat: "Hurá, Thanos!"

- Jasně, chápu. Navíc by to dost zvedlo tvoje preference. Vedlo by to akorát k dvojnásobnému nárůstu populace. Ale... Když bude víc zdrojů, tak se všichni budou množit. Ale když jich půlku zabiješ, tak se budou množit na původní čísla. Jo, v budoucnu by mohl nastat stejný problém. - Proč nezabít tři čtvrtiny? - To není zlý nápad. - Jo, místo půlky zabiju tři čtvrtiny.

- Co ztrojnásobit zdroje? I tak se na to dá dívat. Zečtyřnásobit nebo zdesetinásobit zdroje. To vše vede ke stejnému problému. Protože všichni budou akorát píchat a píchat. Možná... Co udělat ze všech lusknutím prstu gaye a lesby? - Ne, to... - Navždy budou všichni teplí a hotovo? Ne, to je šílenost. Šílenost. Kdybychom to udělali, tak o generaci později bude po nich.

Nech mě to doříct. Jsou teplí, ale ví, že pro zachování rodu musí mít hetero sex. Takže se z toho stane povinnost. Budou to dělat, ale nebudou to přehánět. To je moc komplikované. - Jak komplikované? - To budem dělat příručku pro gaye? Ne, luskneš prsty a všichni budou teplí. Nic víc. Zbytek je na nich. Nevíme, jestli na to přijdou.

Předpokládáš, že to všem dojde. Přece je nebudeme nutit, když budou teplí. Věděli by, že musí, jen by se jim nechtělo. - Museli by. - Je to moc komplikované. - Souhlasím. Tři čtvrtky. - Lusknu a zabiju tři čtvrtiny. Jo, čtvrtky, čtvrtiny, to je fuk. Klidně i 90 %. Možná 90 %. To je dobrý kompromis. - Co?

- 90 %. 90 % mrtvých? Já myslel, že budem dělat to s těmi gayi. Ježiši... Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Další Xardassova homo agitka, to by se mu líbilo, 90% gayů. Bohužel, zlato, na to nestačí pár rukavic. :D

715

Odpovědět

Jarininova p***l by pak poznala stredovek

162

Odpovědět

Ono by těch variant bylo víc. Třeba všechny zmenšit. Město v lahvi. Jak v Supermanovi u DC. V MCU prostě chybí Thanosova posedlost Smrtí, které se v komiksech tím co dělal, dvořil. To by vysvětlilo, proč chtěl ten problém řešit vyvražděním poloviny populace vesmíru a ne nějak jinak. Ale to prostě ve filmu neudělali no...

140

Odpovědět

Naprostá spokojenost, díky.

70

Odpovědět

5 minut si lámu hlavu s tím, odkud ten hlas toho malého znám a ona je velká nápověda pod videem -.-
Cheers Neebs

70

Odpovědět

Přesně, mně to doporučil YouTube, tak na to koukám a říkám si: "Ty jo, to je nějak povědomý hlásek..." :D

00

Odpovědět

Kdyby jenom hlásek, i způsob vyjadřování. :-D

30