OneRepublic - Secrets

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:321
Počet zobrazení:6 711

Vítám vás u dalšího dílu speciálu Aktualní hity. Pro dnešek jsem vybral One Republic a jejich píseň Secrets. Píseň je unikátní tím, že promlouvá k posluchačům. Má několik významů stejně jako už dříve přeložená píseň Waiting for the End od skupiny Linkin Park, ale dnes vám je odtajňovat nebudu. Místo toho pište do komentářu, o čem podle vás je.

Přepis titulků

Přeložil: m@es www.videacesky.cz Potřebuji další příběh. Něco ze sebe dostat ven. Můj život začíná být docela nudný. Potřebuji něco, k čemu bych se mohl přiznat. Než se všechny moje rukávy zbarví červeně od vší té pravdy, co jsem řekl. Získal jsem to čestně, přísahám.

Myslel jsem, že jsi mě viděla mrknout, nebyl jsem si jistý, co udělat. Takže mi řekni, co chceš slyšet, něco, co se bude líbit tvým uším. Hnusí se mi všechna ta neupřímnost, takže prozradím všechna svá tajemství. Tentokrát nepotřebuji další dokonalou lež, nezajímá mě, jestli se vůbec někdy budu zamlouvat kritikům. Prozradím všechna svá tajemství.

Můj bože, to je úžasné, že jsme se dostali tak daleko. Jako bychom pronásledovali všechny ty hvězdy, které se vozí ve svých nablýskaných černých autech. Každý den vidím ve zprávách všechny ty problémy, které bychom mohli vyřešit. A když se naskytne šance, napíše se o tom jen album, které na tom vydělá. Tohle se mi opravdu nelíbí, takže mi řekni, co chceš slyšet, něco, co se bude líbit tvým uším. Hnusí se mi všechna ta neupřímnost, takže prozradím všechna svá tajemství.

Tentokrát nepotřebuji další dokonalou lež, nezajímá mě, jestli se vůbec někdy budu zamlouvat kritikům. Prozradím všechna svá tajemství. Nemám žádný důvod, žádný stud, nemám žádnou rodinu, kterou bych mohl vinit. Jen mě nenech zmizet, řeknu ti úplně všechno. Takže mi řekni, co chceš slyšet, něco, co se bude líbit tvým uším.

Hnusí se mi všechna ta neupřímnost, takže prozradím všechna svá tajemství. Tentokrát nepotřebuji další dokonalou lež, nezajímá mě, jestli se vůbec někdy budu zamlouvat kritikům. Prozradím všechna svá tajemství. Takže mi řekni, co chceš slyšet, něco, co se bude líbit tvým uším.

Hnusí se mi všechna ta neupřímnost, takže prozradím všechna svá tajemství. Tentokrát nepotřebuji další dokonalou lež, nezajímá mě, jestli se vůbec někdy budu zamlouvat kritikům. Prozradím všechna svá tajemství. Prozradím všechna svá tajemství. Prozradím všechna svá tajemství.

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

podle me je to prekrasna pisen je plna citu,chyta me za srdce :-)))
tahle pisen ma neco do sebe

180

Odpovědět

Krasna piesen o uprimnosti, vravi len to co ma na srdci, nepotrebuje hovorit krasne lzi. Nemaskuje skutocnosti, nehra sa na niekoho alebo na nieco co nie je.

190

Odpovědět

Uzasnej zpěvák

190

Odpovědět

Je jedno o čem to je. Já chci tu babu!!!

181

Odpovědět

Ta se musí líbit scr00chymu, za poslední epizodu 30 Rock. :D

180

Odpovědět

Myslím, že to je o povrchnosti dnešní muziky. Všichni zpívají jen hloupé a komerční texty, které jsou co cíleny na masy posluchačů. S čímž se dá souhlasit. Stále víc a víc objevuji klady hudby, která byla nahrávána před padesáti, šedesáti lety....

180

Odpovědět

Je tam lie,takze je to tu spravne...a uz tu bude ticho!!

180

Odpovědět

ne, nenechas :D

182

Odpovědět

Je to sporné, někdo je napsané to a někde zase ono a z odposlechu to také není pořádně poznat. Tohle tam podle mě sedí víc, takže to nechám takhle.

180

Odpovědět

Standa: mas pravdu .. je tam tohle This time, don't need another perfect line - Tentokrát, nepotřebuji žádný perfektní soulad

180

Odpovědět

krásná písnička :) jen taky znám tu jinou verzi klipu, kde je sestřih záběrů z filmu Rabbit Without Ears 2.

180

Odpovědět

krásná scéna to byla s touhle písničkou ve filmu Čarodějův učeň ;)

182

Odpovědět

Tak to si už nepomatuju, je to už aspoň dva týdny, co jsem to překládal. Ale určitě tam je lie, protože jsem přesně k tomu řádku četl vysvětlení, že nepotřebuje nikomu nic nalhávat, že všem odhalí svá tajemství...

180

Odpovědět

Většina stránek uvádí "Perfect Line" , můžu se zeptat, z čeho si čerpal text ty?

181

Odpovědět

Tuhle písničku mám neuvěřitelně ráda, ať už kvůli textu, melodii, rytmu, nebo prostě proto, že je to dílo OneRepublic ;) ... Každopádně - můj názor, o čem by mohla být? Hmm, ono existuje moc možností, nabízí se tahle - naráží na problémy, o kterých někdo nazpívá album a je z něj hvězda, nechce lhát a nezajímá ho, jestli se zalíbí kritikům, je zhnusený z neupřímnosti a chce prozradit all his secrets ;) - showbusiness. Ale upřímně? Myslím, že to bude nakonec úplně něco jiného. Protože OneRepublic mají songy plné něčeho nepopsatelného. Víte, že zpívají O NĚČEM, teď jen přijít na to, o čem :)

180

Další