OneRepublic - Good Life

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:291
Počet zobrazení:5 364

Pár songů od mojí oblíbené kapely OneRepublic jsme tu už měli. Nejdříve Apologize, který kapelu proslavil, a pak Secrets z alba Waking Up, z kterého pochází i dnešní kousek. Jmenuje se Good Life a patří k mým nejoblíbenější a řada z vás si o něj žádala. Která písnička od této kapely je vaším favoritem?

Přepis titulků

Včera jsem se probudil v Londýně. Byl jsem v centru poblíž Piccadilly. Nemám ponětí, jak jsem se sem dostal. V telefonu mám pár fotek. Nová jména a telefonní čísla lidí, které neznám. Adresa vedoucí na Abbey Road. Den se mění v noc, noc se mění v cokoli chceme. Jsme dost mladí na to říct: Tohle musí být ten skvělý život.

Tohle musí být ten skvělý život. Tohle by opravdu mohl být ten skvělý život. Skvělý život. Říkám: "Nemůžu se tomu pocitu ubránit." Tohle město dnes večer žije. Tohle by opravdu mohl být ten skvělý život. Skvělý život. Zdravím své přátele z New Yorku. Mí přátelé z L.A. nevědí, kde jsem těch posledních pár let byl. Od Paříže přes Čínu až po Colorado.

Občas jsem v letadle, z kterého nejde vyskočit. Někdy se potýkám s lží. Jsme bohové vyprávění, ale řekni, na co si můžem stěžovat? Když jsi štěstím bez sebe, nebraň se tomu. Když vyjde pravda ven, stůj si za svým. Tohle musí být ten skvělý život. Tohle musí být ten skvělý život. Tohle by opravdu mohl být ten skvělý život.

Skvělý život. Říkám: "Nemůžu se tomu pocitu ubránit." Tohle město dnes večer žije. Tohle by opravdu mohl být ten skvělý život. Skvělý život. Skvělý život. Jo... Skvělý život. Mám beznadějný pocit, že mi něco unikne. Mám beznadějný pocit, že čas tak hrozně letí. Beznadějně si tě snažím vrýt do paměti.

Protože beznadějně doufám, že máme pro co žít. Tohle musí být ten skvělý život. Tohle musí být ten skvělý život. Tohle by opravdu mohl být ten skvělý život. Skvělý život. Říkám: "Nemůžu se tomu pocitu ubránit." Tohle město dnes večer žije. Tohle by opravdu mohl být ten skvělý život. Skvělý život. Skvělý život.

Skvělý život. Skvělý život. Zdravím své přátele z New Yorku. Mí přátelé z L.A. nevědí, kde jsem těch posledních pár let byl. Od Paříže přes Čínu až po Colorado. Občas jsem v letadle, z kterého nejde vyskočit. Někdy se potýkám s lží. Jsme bohové vyprávění, ale řekni, na co si můžem stěžovat?

Překlad: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak tohle je od OneRepublic vážně asi ta nejlepší písnička:)

190

Odpovědět

Já se té písničky nějak nemůžu nabažit :D.

190

Odpovědět

Vážně skvělý song, co jsem ho tu zaslechl, tak mi pořád jede v hlavě, takhle má vypadat rádiová muzika!

190

Odpovědět

Najlepsia ? All the right moves :) jednoznacne :)

190

Odpovědět

Krásně pozitivní, to člověk potřebuje :-)

190

Odpovědět

skvelý, good song :) myslel som ze videoklip vyzeral na zaciatku o ničom ale potom sa z neho vyklula zaujímavá vec 8/10

191

Odpovědět

Miluju je! A nejoblíbenější song? Uf... Goodbye Apathy, Secrets, Say (All I need), Won't stop... :)

180

Odpovědět

tadle je hrozně super! ..dobrá je i Secrets :))

190

Odpovědět

Tak ta je hodně moc dobrá!

190

Odpovědět

Tahle je prostě pecková!

190

Odpovědět

Vybrat si je nemožné! :)) Zbožňuju obě alba od začátku do konce! :)))

190

Odpovědět

moje nástupní na maturáku ^^

190

Odpovědět

Secrets ale legenda je Apologize

190

Odpovědět

Jediná písnička se vybrat nedá,protože obě CD jsou úžasný a Ryan Tedder je PAN skladatel! ;)

180

Odpovědět

Jejich nejlepší je každopádně All the right moves :) Ale ani ty ostatní nejsou špatné.

180

Další