Spin Doctors - Two PrincesHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:200
Počet zobrazení:9 101

Dnes se v hudebních klenotech vrátíme do devadesátek a připomeneme si největší hit newyorské kapely Spin Doctors, Two Princes z roku 1993. Tato píseň zaujímá 41. místo žebříčku VH1 100 nejlepších skladeb 90. let. Na druhou stranu se také umístila na 21. místě v žebříčku 50 nejhorších skladeb všech dob hudebního magazínu Blender.

 

Přepis titulků

Jeden, dva princové teď před tebou klečí. Jak říkám. Princové, co tě obdivují. Tak jen do toho. Jeden má kapsy plné diamantů. Tomu říkám živobytí. Tenhle říká, že ti chce koupit cigarety. To snad nemyslí vážně. Tenhle dělá královský kšefty. Jak říkám. Na bundě má velkou nášivku. To snad nemyslí vážně. Vezmi si ho a táta ti to odpustí. Co ty na to? Vezmi si mě a táta se tě zřekne.

To by vůbec nečekal. Vezmeš si jeho, nebo mě. Já tě opravdu miluju, copak to nechápeš? Nemám budoucnost, ani předky, ale vím, jaký má princ a milenec být. Vím, jaký má princ a milenec být. Takže jestli mi chceš říkat "miláčku", tak jen do toho. Jestli mi chceš říct "možná", tak jen do toho. Jestli mi chceš koupit květiny, tak jen do toho. Jestli si chceš hodiny povídat, tak jen do toho. Takže jeden, dva princové teď před tebou klečí.

Jak říkám. Princové, co tě obdivují. Tak jen do toho. Jeden má kapsy plné diamantů. Tomu říkám živobytí. Tenhle ti chce koupit cigarety. To snad nemyslí vážně. Vezmeš si jeho, nebo mě. Já tě opravdu miluju, copak to nechápeš? Nemám budoucnost, ani předky, ale vím, jaký má princ a milenec být. Vím, jaký má princ a milenec být. Takže jestli mi chceš říkat "miláčku", tak jen do toho. Jestli mi chceš říct "možná", tak jen do toho.

Jestli mi chceš koupit květiny, tak jen do toho. Jestli si chceš hodiny povídat, tak jen do toho. Jestli mi chceš říkat "miláčku", tak jen do toho. Jestli mi chceš říct "možná", tak jen do toho. Jestli mi chceš koupit květiny, tak jen do toho. Jestli si chceš hodiny povídat, tak jen do toho. Jestli mi chceš říkat "miláčku", tak jen do toho. Jestli mi chceš říct "možná", tak jen do toho.

Jestli mi chceš koupit květiny, tak jen do toho. Jestli si chceš hodiny povídat, tak jen do toho. Tak jen do toho. Tvoje Výsosti! Zapomeň krále, který... Vem si mě! Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pro příště třeba All Star - Smash Mouth.

61

Odpovědět

A teď přeložte tento klenot, prosím :D https://www.youtube.com/watch?v=vTIIMJ9tUc8

1211

Odpovědět

Ne, že bych měl vyloženě problém s touhle písničkou, to ne, ale nejsem si úplně jistej, jestli je to až takovej hudební klenot. Myslím, že jsou větší klenoty, které se tu ještě neobjevily, jako příklad jich pár uvádím: Chuck Berry (Johnny B Goode), Cream (White room, Sunshine of your love), Free (All right now), Rod Stewart (Maggie May), Procol Harum (Whiter shade of pale), Bachman Turner Overdrive (You ain't seen nothing yet), Zombies (Time of the season), ZZ Top (La Grange, Legs, Gimme all your lovin…), Byrds (Turn Turn Turn), Bob Seger (Old time rock & roll)... Schválně jsem vybíral interprety, kteří ještě v Hudebních klenotech(snad) nebyli, od těch kteří už se tady objevili, by jsem našel stovky dalších hitů.

1320

Odpovědět

Ty jsi nějaký arbitr který určuje co je a není klenot? :D A dostáváš za to plat?

262

Odpovědět

+AutoJestli to někdo nepochopil, je to jenom můj názor a třeba inspirace do dalších týdnu, ale plat bych za to bral :D

74

Odpovědět

Co je Blender a proč má problém s touhle peckou?

282

Odpovědět

Ať už to tam hrálo nebo ne, tak jsou to Prci, Prci, Prcičky :D
TEENAGE movies will never be the same.

62