Originální žádost o ruku

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:528
Počet zobrazení:10 113

SolamBee se rozhodla The Flog s Feliciou Day přesunout na pátek, protože na čtvrtek ho kvůli pracovním povinnostem nestíhá překládat. Na nový díl se tedy těšte zítra ve 13:00.

Občas se najdou lidé, kterým staromódní "Vezmeš si mě?" prostě nestačí. Isaac Lamb je jedním z nich. Jeho skvěle naplánovaná a provedená žádost o ruku se stala po uveřejnění na YouTube před rokem hitem. Je to jen další důkaz toho, že k originalitě je hlavně potřeba nebát se a pustit se do něčeho naplno. Snad jim to vydrží! 

Poznámka: Lip Dub je video, v kterém se kombinuje synchronizace úst (zpěv) s audio nahrávkou.

Přepis titulků

Ve středu 23. května 2012 jsem řekl své přítelkyni Amy, aby za mnou přišla do domu mých rodičů. Jakmile dorazila, můj bratr už tam na ni čekal. Posadil ji do auta, nasadil jí sluchátka a řekl, že by jí rád pustil písničku. Místo toho ji čekala první žádost o ruku ve stylu Lip-Dub na světě. K té písničce bych ti rád řekl, že... tahle písnička...

docela dobře... vystihuje tvůj vztah s Isaacem. Pro mě teda určitě. Takže... jdeme na to. Je překrásná noc a my přemýšlíme, co bláznivého provést. Hej, zlato.

Myslím, že si tě chci vzít. Je to tvým pohledem, nebo snad tím pitím? Komu na tom záleží, zlato? Myslím, že si tě chci vzít. Znám jednu malou kapličku, tam na bulváru, kam můžeme jít. Nikdo o tom nebude vědět. No tak, holka. Co na tom, že jsme opilí?

Kapsu mám plnou peněz, můžeme to roztočit. Pořádně se rozjet. A bude to, holka. Neříkej ne, ne, ne, ne, ne, řekni ano, ano, ano, ano. A půjdeme na to, to, to, to, to. Jestli jsi připravená tak, jako jsem já. Protože je překrásná noc. a my přemýšlíme, co bláznivého provést. Hej, zlato.

Myslím, že si tě chci vzít. Je to tvým pohledem, nebo snad tím pitím? Komu na tom záleží, zlato? Myslím, že si tě chci vzít. Seženu prstýnek a necháme sbory zvonů zpívat. Tak co bys ráda dělala? Poběžme jen dopředu. Jestli se ráno budeš chtít rozejít, tak to je naprosto v pořádku.

Nebudu ti to mít za zlé. Holka, byla to jízda. Neříkej ne, ne, ne, ne, ne, řekni ano, ano, ano, ano. A půjdeme na to, to, to, to, to. Jestli jsi připravená tak, jako jsem já. Protože je překrásná noc a my přemýšlíme, co bláznivého provést. Hej, zlato.

Myslím, že si tě chci vzít. Je to tvým pohledem, nebo snad tím pitím? Komu na tom záleží, zlato? Myslím, že si tě chci vzít. Stačí říct jen ano. Řekni mi to teď, zlato. Řekni mi to teď, zlato. Stačí říct ano.

Řekni mi to teď, zlato. Řekni mi to teď, zlato. Protože je překrásná noc a my přemýšlíme, co bláznivého provést. Hej, zlato. Myslím, že si tě chci vzít. Je to tvým pohledem, nebo snad tím pitím?

Komu na tom záleží, zlato? Myslím, že si tě chci vzít. Panebože! Už dávno jsi naplnila můj život štěstím. Dovolíš mi strávit zbytek mého života snahou dát ti to samé? Vezmeš si mě? Všem více jak šedesáti přátelům a členům rodiny, kteří mi pomohli: DĚKUJI. Neumíte si představit, jak moc jsem vám vděčný.

Speciální poděkování McGinertovi, tomu nejlepšímu parťákovi a komplicovi. A mojí nejmilovanější... Děkuji, že jsi řekla své ano. Překlad: Axchoo www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem kluk a náhodou se mi to líbí, neříkám, že plánuju něco tak velkého, ale určitě chci pro partnerku něco netradičního :) (a tím nemyslím prstýnek v jídle nebo v pití - pokud je tohle to jediné, co si někdo představí pod pojmem netradiční, tak to je smutné...).

181

Odpovědět

Pobavilo mě to, ale nic uchvatneho na tom nen,í viděl jsem lepší ´´žádosti o ruku´´ v uvozovkách proto, že když někoho budu chtit požádat o ruku tak si to nebudu natáčet a pak se s tim chlubit na netu.

189

Odpovědět

Zvedá se mi z toho žaludek.

1838

Odpovědět

Zkus živočišné uhlí

200

Odpovědět

The Binding of Issac . Wrath of the Lamb ...

182

Odpovědět

Mě nejvíc pobavila ta záměna slov "dude" za "jew". Když se tam objevili prvně, poprskala jsem si smíchy obrazovku... :)

1810

Odpovědět

Proc je "this dancing dude" (popr. dudes) prelozeno jako "nebo tim pitim"? Imho by bylo lepsi prelozit nebo tim tancujicim manikem a pridat poznamku, ze tim narazej na alkohol...

188

Odpovědět

Kde tam slyšíš dude? Je tam "dancing juice" a to u nich znamená alkohol. Pak dává i logiku ta vtipná záměna za "jews".

181

Odpovědět

+eskodromOk, ja tam slysim dudes a k tomuhle klipu to i sedi :) Ale vygooglil sem si text a mas pravdu. Diky za objasneni ;o)

182

Odpovědět

Jestli si to ti ostatní dávali celou dobu bez hudby tak si museli připadat jako dobří k****i :D Ale zase respekt protože nacvičit to takhle bez hudby musí být super těžké :)

181

Odpovědět

ta choreografie, není to náhodou z GLEE?

187

Odpovědět

Ta holka v červeném mi přioměla bejvalku, což mi přišlo nechutné, ale ona byla zároveň celkem sexy (ta holka, ne bejvalka) :D Jinak video super, ale celou dobu jsem přemýšlel, jak by se asi cítila ta jeho snoubenka, kdyby byla písnička opožděná, nebo moc rychlá :D

182

Odpovědět

To je bomba! :D Víc mužů by si mělo vzít příklad :D

188

Odpovědět

Úžasný, mám z toho videa úplně dobrý pocit. ´:)

185

Odpovědět

hmm,... I say no

188

Odpovědět

Na song Marry You existuje o něco více originálnější žádost -> https://www.youtube.com/watch?v=Su1YLAjty-U ..hlavně proto, že s tím přišel dřív a má větší grády :)

186

Odpovědět

??? Vždyt tam jen tancujou, tak jak to muze bejt originalnejsi?

183

Odpovědět

+badyvlasimA tady v tom videu taky jen tancujou takže v tom moc rozdil neni :)

181

Odpovědět

Není to pitím, je to tancujícíma Židama ! :D

182

Další