Oscars 2010: Zaostřeno na Quentina Tarantina

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:70
Počet zobrazení:3 636

Dalším filmem, který patří do pětky největších favoritů na zisk Oscara za nejlepší film tohoto roku, jsou Hanebný pancharti Quentina Tarantina. V tomto videu vám o filmu něco řekne nejen režisér, ale i členové hereckého ansámblu.

Přepis titulků

Překlad: xxENDxxwww.videacesky.cz Už jsi asi slyšel,že o zajatce nám nejde. Jde nám o mordování nácků. Řeknu ti, kámo,profese jen vzkvétá. Když jsem si poprvé sednula začal jsem psát, napadlo mě... Bude to film o partě chlápkůz 2. světové války, co plní úkol... A tak to i dopadlo. Parta chlápkůza války plní úkol. Vlastně je to něco víc. Chci, aby všechny žánrové filmy,které udělám, měly nějaký přesah.

Ale původně to měl být jen filmz 2. světově války o partě chlápků, co plní úkol. Hej, Donny, náš německej kámošchce umřít za vlast. Pleskni ho. Je to úplně jiné, hrát v násilné scéně,namísto jejího režírování. Když jsem natáčel Hostel,tyhle filmy byly přesně o takových momentech... Když točíte, jak někoho sekají na kousky,víc a víc si to užíváte... protože víte, že to na diváka zapůsobí.Vypichování očí, sekání prstů... Úplně si dokážu představit,jak publikum vřeští.

A mám z toho radost. Ale když zabíjím já, vím, že to musí být uvěřitelné.Ne jen na oko. Vím, že mě lidé budou souditmnohem ostřeji, protože vědí, že jsem kamarádQuentina Tarantina a že jsem režisér… Až to uvidíte a podíváte se postavě do očí,musíte cítit, jak je mučena… Všechnu tu bolest.A to musí být uvěřitelné. - Jaký je plán? - Sundáme stráž,seberem jim samopaly, vtrhnem tam a rozstřílíme je. - To je jako plán?- Něco takovýho…

nebo ne. Tarantino je neuvěřitelněempatický pozorovatel. Vidí, cítí a slyší... věci tak delikátní, tak tlumené, ale přestoje dokáže protlačit do výsledného filmu. Budem dělat jednu jedinou věc.Mordovat nácky. - Zní to dobře?- Ano, pane! Na Tarantinovi mě během konkurzu zaujalo, že miluje herectví, strašně rád hraje a prochází s vámi roli.

Dokáže se do vlastních replik tak zažrat, že vám u konkurzuvůbec nevěnuje pozornost. Takže si myslíte,jak jste to skvěle zmákli na jeden záběr... a on si tam prostě sedí, žažranej do scénáře, a ostatní herci říkají:“Hele, všimnul sis, jak jsem to udělal?“ Člověk si pak jen říká:“Doufám, že nepropásnul, co jsem udělal.“ Nastal nemilý vývoj týkající se "Operace Kino".

Ten příběh jsem si prostě zamilovala.Byl natolik osobitý. A jsem velká fanynka Quentina,takže jsem do toho šla bez přemýšlení. Myslím, že příběh je úžasný. Tak obsáhlý, drsný, násilný, dramatický. - Nabitý emocemi.- Je těžké popsat, o čem Pancharti jsou... Má to v sobě pnutí jako Gauneři,styl Pulp Fiction, postavy jako z Jackie Brown, adrenalin z Auta zabijáka akčnost Kill Billa, všechno pohromadě.

Podle mě je to mistrovské dílo. Nein, nein, nein.... Ale ano, ano, ano... Hanebný Pancharti

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

prečo sa tie videa mažu?? ..

190

Odpovědět

Sakra, to video už tu neni... Škoda.

190