Oxhornova opilá jízda

Thumbnail play icon
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:201
Počet zobrazení:4 487

Jedno z mnoha videí o taurenovi Oxhornovi. V tomto náš hrdina trochu přebral a zajistil si tak problémy se zákonem.

Přepis titulků

www.videacesky.czPřeklad: axchooKorekce: scr00chy Poslouchejte, vy chlapi ste super. Ne, ty seš super. Ne, ne, vy chlapi ste super. Ne, ty seš super. Ne, nechte toho, kluci,vy ste super. Ne, ty toho nech, ty seš super. Tak jo, tak jo, sem super.

Ahoj Busco, tys tu na mě venku čekal. Podívej se na svoji kůži.. Tvoje kůže je tak... ...kožená. Ty máš ale koženou kůži. Seš to to takovej kožeňák. Tak jo, sem nahoře. To zvládnem, to zvládnem.

Jen pomalu... pomalu. Koukej, kam běžíš, Busco! Budu zvracet, budu zvracet. Tak ne, nebudu zvracet. Co to bylo za zvuk? Bylo to ze mě? Hej! Zastavte svoje kodo u strany! A sakra...

Orgrimmarská hlídka! Zůstaň v klidu, zůstaň v klidu. Pane, vypadalo to,že jste se pěkně motal. Jste pod vlivem? Pod vlivem?Ne, já nej... sem pod vlivem. Dobrá. Mohl byste prosím vystoupit z koda? Víte, kdo já sem? Počkat... Kdo vlastně sem? Prostě slezte z toho koda, pane.

Dobře no, tak já slejzám. A nyní, prosím, začněte odříkávat abecedu. Od Z do A. Co? Jo, jasně... Z... X... T... R...

P... Q... ...9. Takže vás budu muset zatknout, za řízení koda pod vlivem alkoholu. Co? Co? Sklapni ty blbej orku. Vy orci jste zodpovědný za všechny války na světě.

Seš ork, ne? Nejseš? Seš jenom blbej ork. Seš zodpovědnej za všechny války ve světě. Nesnáším tě! Pane, mohl byste laskavě upustitod těchto poznámek? Kdo ty sakra seš?Víš, kdo já sem? Já tohle místo vlastním.

Celej Kalimdor patří mně! A ty seš jen blbej ork. A začal si všechny války na světě! Oxhorn nenávidí orky! Oxhorn je anti-ork! Oxhorn je šmáčkový turbus! Oxhorn se veřejně omluví! Rád bych se omluvil za to,jak jsem se zachoval.

Řekl jsem pár věcí,které jsem tak nemyslel, a toho velice lituji. Není pravda, že nesnáším orky... ...a nejsem anti-ork. Alkohol dokáže donutit člověka říkat věci, které tak nemyslí. To ale neomlouvá moje chovánía proto je mi to velmi líto. Ale ti z vás, kteří mě nenávidí, nikdy se vám nestalo,že jste řekli věci, které jste nemysleli?

I když jste byli střízliví? Jako důkaz toho,že nemám nic proti orkům, teď jednoho orka políbím. Tak nic. Já opravdunesnáším všechny orky. VAROVÁNÍ!Oxhorn ve skutečnosti není proti orkům. Ale nenechte se zmást!Opravdu nesnáší noční elfy.

Ahoj a vítejte na Oxhornově hodině hudby. Dnes se naučíme,jak se dělá rapová písnička. První co potřebujete,je nějaké zvukové pozadí. Pak něco, co zní,jako když škrábete jehlou po desce. Asi takhle: A taky nějaké nástroje do pozadí,jako basovou kytaru. Nakonec se ujistěte,že jste opravdu naštvaní, když píšete text.

Máte totiž všechnyty zářící řetězy kolem krku, a navíc jste hrozně bohatí a úspěšní, ale přesto jste kvůli něčemu velmi naštvaní! Prostě jste naštvaní na svět a na společnost, která je proti vám. A pak to dáte všechno dohromadya zní to asi takhle: Jo, jsem naštvaneja všechno mě štve. Mám problémy v životě,tak o nich zpívám a jsem naštvanej.

Stačilo vám to na ukázku?Mám skill. Umím dobře rýmovat,jak jistě vidíte. Takže jděte do... počkat. Co se rýmuje s "vidíte"? Vydržte, musím to vymyslet. Nějak mě nic nenapadá. To mi nedá spát. Prostě nevím.

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jo to sou týpci, udělali známí video ROFLMAO na YT :D

181

Odpovědět

super,oxhorn je best :) ,rad bych uvital videa inventing swear words a jak by to prelozili ;)

180

Odpovědět

Kisame: Ne, nemá. Stormwind má zlatého lva na tmavě modrém poli.
http://www.wowwiki.com/Stormwind_Tabard

181

Odpovědět

Ked si všimnete,má "Stormwind tabard" :D:D:D:D

183

Odpovědět

Achjo překládáte kraviny, ale oxhorna nepřekládáte :(

182

Odpovědět

LOL u 4re N00Bs jak muzete rict ze to nemelo vtip??? - do you know who i am??? wait who am i? nebo to zakonceni OMG you suck RoXorZ BoXorZ

181

Odpovědět

jooo super víc překladu videí od oxhornu, oxhorn je nejlepší!!
a
Wowartic 21.4.2010 - 17:46

Pointa?? jakej kkt to vymislel??

uč se mluvit česky

181

Odpovědět

a nebo dude,where's my mount

181

Odpovědět

Mohli byste taky přeložit Azerothian super villains

181

Odpovědět

Pointa?? jakej kkt to vymislel??

186

Odpovědět

Tak tohle bylo celkem slabe, zkuste přeložit rači videa Thrall's Christmas Tree, Major League Azeroth nebo Outlaws of Azeroth - Episode 0 tyhle fakt doporučuji pro wowkaře co se chtěji zasmat :)

181

Odpovědět

Absolutní nudou bych to nenazval, ale Oxhorn má určitě lepší videa. Tomuhle chybí výraznější pointa.

182

Odpovědět

Jsem několikaletý hráč WoWka, ale tohle video je absolutní nuda... sakra, kde je vtip nebo alespoň nějaká zajímavá pointa?!

181

Odpovědět

Bože, to bylo dost nezáživný. WoW sice občas hraju a jak řekl BugHer0 - je to docela hezký co se týče obrazu, ale zbytek mě spíš otrávil než nadchl o.O

181

Odpovědět

tohle je hrozná nezáživná nuda bez špetky vtipu a nápadu...

182

Další