Ožralý Štědrý večer

Thumbnail play icon
57 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:483
Počet zobrazení:7 691
Už jste na našich stránkách mohli poslouchat vánoční písně, zhlédnout vánoční reklamy, pohádky a jiné speciály. Teď však nastal čas na jednu klasickou vánoční báseň, kterou trochu netradičním způsobem zpracoval komediální web Funny or Die. V hlavních rolích Ryan Gosling, Jim Carrey a Eva Mendes.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz 15. prosince vypil Allan McLeod půl láhve whiskey... a poté odrecitoval klasickou vánoční báseň. OŽRALÁ HISTORIE - VÁNOCE - Ahoj. Dneska budem hovořit o Štědrým večeru. Byl Štědrý večer a skrz celý dům nebyl slyšet ani myšky šum. Punčochy na krbu pečlivě visely s nadějí, že do nich Mikuláš něco nadělí. Dítka se chumlala...

Kurva, zním jak zatracenej... - Zní to skvěle. - Promiňte, kluci. Maminka sšá... se šá... Maminka v šátečku a já v čepici ulehli jsme do postele o zimě snijící. Když zničehonic se venku hlukem vzduch chvěje, vyskočil jsem z postele, abych zjistil co se děje. Vyskočil jsem z postele... Kurva. - To je fakt špatný. - Vedeš si skvěle. Pokoj jsem proběhl jako blesk s bambulí, rozhrnul závěsy a rozhrnul okenní...

tabuli. Z toho pohledu na mě přicházely mdloby, v saních letěli jeleni a... ...v saních letěli sobi. Kurva, kámo. Promiň. - Můžu se vrátit zpátky? - Proč? Vždyť ti to jde skvěle. Řídil je čilý človíček v saních skryt, hned mi došlo, že to Mikuláš musí být. Rychleji než orel jeho povoz fičel, mužíček pískal a jména svých ořů křičel. "Běž, Dancere!

Hyjé, Prancere! Rychle, Shoutere a Blintzene! Kupředu..." Řekněme, že už jsem je všechny vyjmenoval. Promiň, kámo. Já to nechci kurvit. Snažím se jen... Vždyť se snažíš. Jde ti to. Bože. "Okolo cihlových zdí a na vrchol střech, uhánějte, uhánějte, uhánějte dokud vám stačí dech!" V mžiku jsem slyšel malinká kopýtka, jak na střeše hrabají malinká kopýtka. Jeho oči se třpytily, tváře měl jak želé.

Jeho mísa... byla plná... želé. Jsem strašně ožralej. Dereku, dneska jsem chlastal do půl třetí v noci. Alane, tak to zkus číst. Neřekl ani slovo, hned do práce se vrhnul, naplnil punčochy, pak prudce sebou trhnul. Položil si prst na nos, přišlo mi to jak sen, pokynul mi hlavou a komínem zmizel ven.

Však slyšel jsem ho v dáli křičet hluboce: "Hezkou noc a Veselé Vánoce." - Celý jsem to zmrdal. Sakra! - Co to povídáš? Zvládl jsi to. - Sakra, úplně jsem to zesral. - Uvědomuješ si, že jsi opilej? Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jo, byla to fakt docela nuda. Od těhle lidí bych čekal fakt něco víc než jen HODNĚ ŠPATNĚ HRANÝHO OŽRALU a trapnýho Clause.

193

Odpovědět

a taky som strasna k***a:D

180

Odpovědět

podla mna dost nuda:D

196

Odpovědět

honza: ze ty si si tu svoju slibovicu uz aj preventivne dal?

181

Odpovědět

k***a, po půl litru slibovice b ych vymyslel něco lepšího(pro dementy slibovica je od slova slíbit, takže pražáci se slivovicí táhněte do háje) jinak chválím překladatele za Mikuláše, ať si amíci narvou santu někam.

1910

Odpovědět

Som jediný, kto si myslí, že to ten ožratý vôbec nehral? :-D

201

Odpovědět

Tak Carreyho bych nepoznala, ale jeho řízení saní spolu s výrazem ve tváři je dokonalé... :D A nejlepší je Ryan s brejličkama a čapkou :D

180

Odpovědět

Nechápu … většině lidí se to líbí ale hodnocení tomu tak neodpovídá …

191

Odpovědět

Celkově nic moc, ale Carrey je super a je to celkově takové.. opilé! :-D

180

Odpovědět

XD PD ty vis o vanocich kulovy

184

Odpovědět

Fakt pecka :-D ale kdyby na konci nenapsali že Santa Clause hrál Jim Carrey.... tak bych ho vůbec nepoznal ;-)

182

Odpovědět

PD: Saint Nicholas - Santa Claus... Svatý Mikuláš....

185

Odpovědět

MIKULÁŠ?? Snad Santa ne.

1919

Odpovědět

genialni :D super napad natacet video s ozralym :D

185

Odpovědět

Srandovní to je, jestli tu opici nehrál... :D

191

Další