Kurz sebeobrany

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:462
Počet zobrazení:8 344

A máme tu něco z archivu. Jim Carrey v počátcích své kariéry vystupoval v televizní show jménem Living Color, ze které je i toto video. Jima v něm uvidíte v roli zkušeného karate borce, který chce naučit ženy základy sebeobrany...

Přepis titulků

Do řady! Vítejte... na první lekcikompletní sebeobrany pro ženy. Jmenuji se Bob Jackson... mám černý pás v karate... a bojovým uměním se věnuji už přes dvacet let. Také jsem... bývalý světový šampion.

Dále... Tento kurz je možná dražšínež všechny ostatní... ale mohu vám zaručit... že se už nikdy v životě nebudete bát napadení. Dovolte mi jednu otázku... Co vás nejvíc zajímá, dámy? Ano, mluvte! Dobrá, řekněme,že se dozvíte něco o manželovi...

Třeba že má jinou manželku a děti k tomu. Ráda bych se dozvěděla, jak nejlíp zabít spícího chlapa? Promyslím si to... Teď ale začneme... obranou proti napadení nožem. Kdo by mě rád napadnul? Já, doběhnu si pro kudlu do kabelky.

Co kdybyste to zkusila vy? Ale tohle je opravdovej nůž. Nebojte se o mě... kobylko. Já nevím...Vážně si nejsem jistá... Asi bych to neměla zkoušet. To nic, jdem na to! Strašně se omlouvám.

To, to, to, to... To nebylo úmyslně. Jste v pořádku? Jsem v pohodě. Přemístil jsem své vnitřní orgány tak... aby je nůž minul. Nicméně... vás musím poučit, studentky.

Špatně jste mě napadla. Máte na mě útočit takhle... Zapamatujte si toa zkuste to znovu. Dobře. Nahoru a dolů. Tak jo. Moc se omlouvám. Vypadá to, že dost krvácíte.Mám vám pro něco doběhnout?

Krucinál. Víte... pořád ohýbáte lokty. Musíte ty ruce... držet úplně napnuté. O tom to celé je. Panebože. Dobrá.

Zkusíme to ještě jednou. Tak jo.Už to chápu. Dobře. - Přesně tak.- Jo. - Jen tak dál. Krása.- Jo. - To vám přeskočilo?- Jsme tu první den. Jen jsem jí chtěl ukázat,jak lehce se to dá zvládnout. I po dvaceti letech...

Tenhle kurz je švihlej.Chci zpátky svý prachy. Já taky. Sháněla jsem nějaký infoa v roce 1976... byl světovým šampionem Chuck Norris. Cože? Neříkal jsem,že jsem byl jedinej šampion. Bylo jich plno. Zápasil jsem s Elvisem.

Dobrá, řekněme že jste se právě probral z hlubokého spánku a vaše manželka vám dělá tohle. Jak byste se bránil? A já dělám tohle. A já dělám tohle. To by mohlo hodně bolet,kdybych... nepřemístil pana Štístka.

Překlad: BugHer0www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mister happy :D

200

Odpovědět

no, tak konecne chapu, na jakej skec s Carrym nas instruktor pri trenincich s nozem narazi :-D

200

Odpovědět

Btw Chuck Norris by mistr sveta v karate od roku 1968 do 1974 6 let v rade,takze to je tesne vedle:-)

200

Odpovědět

preco je tu tak malo videi s carreym? len 3, to je bieda

220

Odpovědět

Není co dodat.Prostě skvělé!

180

Odpovědět

you attack me wrong!!! lol

190

Odpovědět

prej šampionem byl Chuck Norris:D:D

191

Odpovědět

Booože...chudák Jim..bych tu ženskou asi taky bacila kdyby mě dvakrát bodla..:D:D

190

Odpovědět

tenhle týpek je prostě klasik

190

Odpovědět

Hustý

180

Odpovědět

Asi se budu opakovat, ale Jim Carrey is best :-D

181

Odpovědět

"To by mohlo hodně bolet, kdybych nepřemístil Pana Štístka." =DDDD

190

Odpovědět

vždycky sem ho miloval

180

Odpovědět

tohle miluju

180