Sebeobrana proti čerstvému ovoci

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:438
Počet zobrazení:9 032

Už jsme tu měli Kurz sebeobrany od Jima Carreyho, který učil ženy základům sebeobrany. John Cleese nás naučí, jak se ubránit, když Vás někdo napadne banánem nebo malinou. Skeč je ze čtvrtého dílu Monty Pythonova létajícího cirkusu.

Přepis titulků

Dobrý večer. Kde jsou ostatní? Nejsou tady. To vidím.Co jim je? - Nevíme. - Asi mají chřipku. Chřipku...chřipku?! Nepřecpali sečerstvým ovocem?! Tak tedy, sebeobrana.

Dnes budu pokračovat tam,kde jsme minulý týden skončili, tedy, když jsem vám ukazoval,jak se ubránit, když na vás někdo zaútočí kusem čerstvého ovoce. - Sliboval jste, že ovoce už tenhle týden nebudeme mít. - Jak to myslíte? Ovoce bereme už devátý týden. Copak máme proti ovoci?Myslíte, že už všechno umíte, co? Nemohli bychom pro změnucvičit něco jiného? Třeba když na nás někdo vezmešpičatý klacek?

Špičatý klacek! Ho, ho, ho. Tak my se chceme učit,jak se bránit špicatým klackům, ano? Abychom byli mocní a silní, co? Tak čerstvé ovocenení dost dobré, co? Tak jo, jo, jo, něco ti, hochu, povím! Až odsud dnes večer půjdeša vyběhne na tebe maniakální vrah s usurijskou hruškou v ruce,nechoď mi sem brečet!

Dobrá... Maracuja! Když se na vás útočník vrhnes maracujou v ruce, takhle... - Maracuju jsme brali. - Cože? Maracuju jsme probírali. Měli jsme pomeranče,jablka, grepy... Vcelku i nakrájené. Granátová jablka, ryngle. - Hrozny.- Maracuju.

- Citrony.- Švestky. Ano a mango v sirupu. - Co třešně?- Dělali jsme. - Chřupky i ptáčnice?- Ano. No tak dobře... banány! Ty jsme neměli, viďte? Výborně. Banány! Jak se ubránit chlapíkovi,ozbrojenému banánem.

Ty tam, vem si tohle. Je celkem jednoduchá obranaproti banánovýmu nebezpečí. Nejdřív ho donutíte,aby upustil banán, pak sníte banána tím ho odzbrojíte. Tak jej učiníte bezbranným. Co když má trs? Ticho! Co když má špičatý klacek?

Ticho.Tak. Teď vy, pane Meruňko.. - Harrisone. - Harrisone, pane Harrisone. Vyražte na mě s tím banánem. A teď mě s ním napadněte.Co nejtvrději. No tak. Ne, ne, ne....Prokristapána, dejte do toho všechno. Držte ho takhle.Křičte. No, pojďte.Pojďte... napadněte mě, no tak, dělejte.

A teď... sním banán. Je mrtvý...vy jste ho zastřelil. Je dočista mrtvý.Vy jste ho zastřelil. Teď jsem dojedl banán! A zesnulý pan Meruňkaje odzbrojen. Vy jste ho zastřelil.Zabil jste ho! - Napadl mě banánem.

- Vy jste mu to řekl. Helejte, já jen dělám svoji práci.Já vám mám ukázat, jak se ubránit čerstvýmu ovoci. - A špičatejm klackům. - Držte hubu! A co když na vás jde někdo s banánema vy nemáte pistoli? Utíkejte pro ni. Můžete stát a volat o pomoc. Jen si to zkuste s ananasemvraženým do průdušnice. - Ananasem? - Kde, kde? Nikde.

Jen jsem říkal "ananas". Ježiš, já myslel,že teď jsem na řadě já. - Na co? Na ananas? - Kde, kde? Já to jen opakoval. A tak. Dobře. Tak to byl banán. Dál tu máme malinu. Vypadá nevinně, co? Teď vy, pane Broskvoni.

- Thompsone. - Pane Thompsone, vemte mě malinou. Pojďte, krutě, jak chcete. - Ne. - Proč ne? - Vy mě zastřelíte. - Nezastřelím. Zastřelil jste pana Harrisona. To byla sebeobrana. Pojďte. Slibuju, že vás nezastřelím. - Už jste sliboval špičatý klacky.

- Sklapni. No. Chceš mě fláknout s tou malinou. Pojď... vší silou! No tak. - Ne. Zahoďte tu pistoli. - Žádnou nemám. - Ale ano, máte. - Nemám. Máte. Zastřelil jste s ní pana Harrisona. Aha... tuhle pistoli. - Zahoďte ji. - Tak dobře. Jak se ubránit malině, když nemáte pistoli.

- Vy byste mě zastřelil! - Nezastřelil. - Zastřelil. - Ale nezastřelil. Tak pojď, ty sralbotko, do toho. Buď na mě hnusnej,ty červe. Kdyby vás někdonapadl malinou, trhněte pákou... a na hlavu mu sletí16-ti tunový závaží. To mě naučili v Malajsii.

Co když nemáte16-ti tunové závaží? Musíte plánovat, ne? Předvídat. Kolik je tamšestnáctitunových závaží? Hele, hele ty chytrolíne, 16-ti tunový závažíje jen jeden způsob, jen jeden způsob...jak se vypořádat s malinovým zabijákem. - Existujou milióny dalších. - Jako třeba? Zastřelit ho.

A co když nemáte pistoli, ani 16-ti tunový závaží? No jo, pán je vychcanej, co? Vy dva, pojďte na měs malinama, tady máte každej celej košík. Tak do toho,pojďte s nima na mě. - Bez pistole?- Jo. - Bez 16-ti tunovýho závaží?- Jo. - Bez špičatýho klacku?

- Sklapni. - Žádný šutry ve stropě?- Ne. - Nezabijete nás? - Nezabiju vás. - Slibte to. - Slibuju, že vás nezabiju. Tak už mě přepadnete? - Tak jo. - Tak a tentokrát na mě nevybíhejte. Já se otočím.Připlížíte se zezadu, dobře? Jděte co nejtišejc, až těsně za mě a pak se na mě vrhněteplnejma hrstma malin, jo?

Tak můžete. Takže první, co musíte udělat, když se za vámaplíží banda lumpů s malinama, je... ...vypustit tygra! Největší výhodoutygra v boji beze zbraní je ta, že slupne jako malinu nejenomnosiče malinové munice, ale taky maliny. Ovšem pozor, tygr nerad broskve.Na útočníka s broskví musíte použít krokodýla. Dobře. Vím, že tam jste, číháte pod podlahou se slívamaa sušenejma švestkama.

Vy, co jste ještě zbyli, vím, že se schovávátei s kdoulema za žebřinama. Já jsem připravenej. Jsem přidrátovanej ke dvěmastům tunám semtexu, hněte se a letíme pěkně spolu. Já vás varoval... varoval jsem vás, tak!A je to. Překlad: vlocka5555videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Naprosto brilantní.Monty Python forever!

263

Odpovědět

Co člověk, to názor...ale za mě: GENIÁLNÍ, GENALNÍ, GENIÁLNÍ :-DD

232

Odpovědět

neni nad anglickej humor super video:-) Jeste vice videi do budoucna

211

Odpovědět

Dosti suché, řekl bych. Moc řvaní, málo vtipné. Dokonce jsem to posouval dopředu, nikoliv z napětí jak to dopadne ale z nudy...

2026

Odpovědět

Ukrutně dobrý kousek;)

233

Odpovědět

dobrý , ale pythoni maj mnoho lepších sketchů

210

Odpovědět

blbina

198

Odpovědět

No nic moc

188

Odpovědět

S tou pistolí to bylo bezva :D

211

Odpovědět

mohli by ste sem hodit viac skečov od pythonov:)

200

Odpovědět

...vypustit tygra :D

190

Odpovědět

Typičtí střelení Monty Pythoni :). Ale je pravd, že tenhle byl slabší. Docela rád bych tu viděl tento http://www.youtube.com/watch?v=JJFZrOLQM-Y ... jeden z mých oblíbených :)

180

Odpovědět

Rádoby humorné

197

Odpovědět

mno... dík za překlad ale video se mi nelibilo!

185

Odpovědět

Děkuji Vám hrozně moc! Tento skeč je fenomenálně úžasný!

191

Další