John Cleese a Eric Idle o dokonalém manželstvíCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:246
Počet zobrazení:10 694
Dnes se u Conana sejde partička Monty Pythonů a bude velmi veselo. Řeč přijde na (mnohá) manželství Johna Cleese, recept na dokonalý vztah a také rady, co si pořídit místo čas a peníze požírajících dětí.

Přepis titulků

Johne, ty jsi řekl něco podle mě zajímavého. Prý máš radši, když se tě novináři ptají na nezdvořilé otázky. Jak to? Když se tě někdo zeptá na nejoblíbenější scénku nebo proč nemáš rád psy, tak to nikam nevede. Ale když se zeptá, proč jsi byl tolikrát ženatý... To je mnohem zajímavější. Místo otázek na oblíbenou barvu chceš slyšet: "Proč jste byl tolikrát ženatý?" - Je to zajímavější.

- Takže taková otázka tě nevytočí? Mě nejde vytočit. - Proč jsi byl tolikrát ženatý? - Tak snad abych šel. Proč jsem byl tolikrát ženatý? - A co tohle... - Byl jsem ženatý 34 let. Ale se čtyřmi... Počkejte. Se čtyřmi různými manželkami. Rád to obměňuje.

Je tohle tvoje nejoblíbenější nezdvořilá otázka? Jaká je tvoje nejoblíbenější otázka? Zeptej se jeho. Jak dlouho jsi s tou megerou? Svou úžasnou chicagskou ženu jsem si vzal - už před téměř 40 lety! - A ona je dnes zde! Krásná žena. Proč ti lidi tleskají? 40 let?

To značí nedostatek představivosti. Právě naopak! Abys se ženou vydržel 40 let, potřebuješ hodně představivosti. Navíc jsem té ženě dal dva nejlepší roky svého života. Jedná z mých exmanželek zemřela. Ale smutné bylo, že to nebyla ta správná. Panebože. Snad se teď dívá. Cítíš vůči svým exmanželkám hněv nebo zášť? Ne!

Ne, vůbec. Byl bych rád, kdyby jedna nebo dvě umřely, ale jinak proti nim... - Osobně proti nim nic nemám. - To je od tebe moc milé. Přeješ si, aby zemřely tím nejhezčím způsobem. Ne aby umíraly pomalu a v bolestech po dobu mnoha let. Nic takového. Něco rychlého. Třeba aby na ně spadl strom. Nebo auto, co máš půjčené. Byl jsi ženatý 40 let, máš skvělou ženu, setkal jsem se s ní.

- Hrůza. - V čem tkví tajemství? Dříve jsem říkával, že tajemstvím úspěchu manželství jsou dvě ložnice. Dnes si myslím, že to jsou dvě země pobytu. Ona je z Ameriky a já z Anglie. A funguje to skvěle. - Paráda. - Podle mě by lidi neměli mít děti. - Opravdu? Nemít děti? - Děti jsou zdrojem většiny utrpení světa. No ne? Jsou příšerně drahé, pořád se o ně bojíš, a když vyrostou, jsou po matce.

- A nejen synové. - Teď už z tohoto studia nemůžeš odejít. Musíš tu zůstat. Nikde pro tebe není bezpečno. Slyšel jsem, jak jsi říkal, že místo dětí by lidi měli mít... - Kočky. - Kočky. Kočky jsou řešením. Jsou skvělé, jsou velmi přítulné, stačí je nakrmit dvakrát denně. A jenom s nimi můžeš bezpečně "sahat na číču".

Znám ho 5... Znám ho už 53 let. Je naprosto beznadějný. Beznadějný. Dáme si teď pauzu. Promluvím si s vámi. A až se vrátíme, budete slušní. Po pauze budeme pokračovat s Johnem Cleesem a Ericem Idlem. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nebyt Conana, tak je to super "trailer" na cely rozhovor...

01

Odpovědět

Tak toto je silne kafe :D :D

20

Odpovědět

Hezka ochutnavka... tedka me mrzi, ze to tu neni cele :D

560