Bill Burr o ženách a NFLCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:236
Počet zobrazení:13 591

Dnes se Bill rozněžní nad americkým fotbalem a rozohní nad tím, jak ho podle něj chtějí ženy zničit.

Přepis titulků

Jak často se koukáš na fotbal? V neděli koukám na dva zápasy, tři si nahrávám. V pondělí koukám živě, v úterý se koukám na jeden z těch nahraných, ve středu další, ve čtvrtek zase koukám naživo. V pátek kouknu na poslední nahraný. A v sobotu na středoškolský fotbal. A je to tak v pořádku, protože mám jednoduchý mužský mozek, díky kterému můžu sedět a prostě si to vychutnat. Prostě si to užiju.

Kouká se žena na něco z toho s tebou? Ne, má ženský komplex – mozek, který musí dělat víc věcí najednou. Proto nemůžou být nikdy šťastné. Jak se jmenuje ta ještěrka, co umí koukat na dvě věci zároveň? Takové jsou. Koukají na boty, co chtějí, ale pak uvidí nějakou další ženu a řeknou si: "Štětka hubená, beztak si myslí, že je roztomilá." To jsem se naučil.

Co udělá ženu šťastnou? Nic. Vůbec nic. A proto pomalu přebírají vládu nad NLF. Protože je otravuje, že můžeme jen tak sedět s pizzou a pitím a řvát: "To nebylo držení!" A užít si to. Takže říkáš, že protože jsi šťastný, tak si myslíš, že ti to tvá žena a ženy obecně chtějí vzít?

Ony na to žárlí. Žárlí na to, jak jednoduchý mužský mozek je. Můžete si jen tak sedět, bavit se a být šťastní. A jim to vadí, tak to musí kazit. Pomalu přebírají vládu nad NFL. Příští měsíc už tam zase budou všichni oblečení jako novorozené holčičky. Z nějakého důvodu. Zapomněl jsi na tu rok starou akci proti rakovině prsu?

To proběhlo loni, takže letos zas? Ano. Pomalu to přebírají. A bude to jen horší. Nerozumím, proč se snaží vecpat do mužské fotbalové ligy. Proč se nespojí a nezaloží si vlastní ligu? Rozjeďte si vlastní akci. Ale ony nechtějí vlastní akci. Nechtějí něco svého. Chtějí to naše. Nevím proč, asi je to proto, že jsme šťastní.

Sedíme, užíváme si, je nám dobře bez nich. A ony z toho šílí a musí nám to zkazit. Mají ženský basketbal. Vždyť je to ani nebaví! Většinu z nich fotbal vůbec nebaví. A já nechápu tu fascinaci. Kdyby za ženou přišly tři kamarádky, tak vysmahnu. Odejdu, nemusím jim to přece kazit.

Přece je znám. Už jen tím, že tam budu, zcela změním dynamiku. Nebudou moct mluvit o ženských věcech. Tak já ze zdvořilosti vypadnu, odejdu. Ale říkáš, že to ony neumí. Akorát jeden šovinistický kretén v publiku chápe, co říkám. To je jedno, příště to řeknu líp. Jasný? Příště se mi to povede a vysvětlím to líp. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Conan je super, uvítal bych tu víc klasických rozhovorů..tohle je poslední a je z dubna :(

00

Odpovědět

tak ještě jeden z 15.9. pardon

00

Odpovědět

Nevím kdo tu je populárnější, jestli Burry nebo ASD?

00

Odpovědět

Jako vtípek možná dobrej... možná, kdyby to řekl jednou tzv "mezi řečí", ale jak se v tom pořád šťourá a doplňuje, tak to kazí tu údernost... znáte takový ty typy lidí, co vám řeknou vtip, vy se ze slušnosti zasmějete, ačkoliv vám to nepřišlo vtipný a on ho znova zopakuje, zda jako nebude tentokrát vtipnější.... "ty vole chápeš ne?" ...
ps: pro všechna šovinistická prasátka, která u toho souhlasně hýkala doporučuji knihu "Základy mužského šovinismu" od Josefa Hausmanna. Jako náctiletý jsem se bavil u každé kapitoly, ačkoliv o ženách (životě s nimi) nevěděl nic ( jako bych snad teď na to byl líp ,-)))

118

Odpovědět

Dej vědět až na tom budeš líp a dáme řeč :P

100

Odpovědět

+TsunAmiDobře. Pojďme do toho :)

01

Odpovědět

Drobnost v překladu:
00:35 ...she has the female komplex multitasking brain... v podstatě říká: ona má "ženský složitý víceúlohový mozek", nikoli že má nějaký komplex (méněcennosti např.). Takže v titulcích by se spíš hodilo "má komplexní ženský mozek, který musí dělat více věcí najednou".

40

Odpovědět

sexista, okamzity ban na videa cesky, metoo

416

Odpovědět

00:17 college football není středoškolský fotbal nýbrž vysokoškolský. Navíc high school football se hraje v pátek (další hint proč to kromě názvu není středoškolský fotbal).

61

Odpovědět

Má obrovskou pravdu.

221

Odpovědět

Teď jsem si uvědomil, jak obrovskou pravdu má.

Chlapi si vymysleli šperky... Kdo nyní převážně nosí šperky? Ženy.
Chlapi potřebovali relaxovat a vymysleli pletení... Kdo nyní převážně plete, háčkuje, drhá... Ženy.
A tak dál...

Oni nám berou náš klid :-D

Sice nevím, kdo vymyslel peníze, ale vypadá to tak, že nějaký chlap... no a co dělají ženský ... Berou nám je ! :-D

150

Odpovědět

Nezklamal :D

272

Odpovědět

Anonymní komentáře jsou rakovina.

62

Odpovědět

+Taanrakovina se šíří

00

Odpovědět

+TaanJasně, a jméno "Taan" máte na občance, co? :D
Zdar Max

31