Bill Burr šel s dvouletou dcerou na nového DumbaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:107
Počet zobrazení:11 193

Bill Burr se dnes podělí o zážitek z kina, kdy svou dvouletou dceru vzal na nového Dumba režiséra Tima Burtona. A pak přidá historku z dětství o tom, jak ho máma brávala na ne úplně vhodné filmy.

Přepis titulků

- Kolik je tvé dceři? Je malá. - Jsou jí dva. A co s ní děláš? Konečně jsem ji poprvé vzal do kina. Taťka s dcerkou jdou do kina. Jel jsem autem a viděl billboard s Dumbem. Tak jsem si řekl, že na to ji vezmu. Nevěděl jsem, že to natočil Tim Burton. Na těch billboardech to vypadá jako animovaný film. Vypadá to jako animák! Přišli jsme tam a byl to IMAX s obrovskými koženými sedačkami.

Tak jsem si říkal, že na těch děckách nešetří. Tak jsem se posadil, ona seděla vedle mě s popcornem, který jedla a přitom se usmívala. A mně vůbec nedošlo, že jsem tam s dítětem jediný. Za mnou seděl 60letý chlápek. A já si říkal, co je to za trapáka, co sedí sám na dětském filmu. Pak film začal – a hned tam byla strašidelná hudba. Tak mě napadlo, že jsou v Disney drsní.

Dcera zvedla ruce, já ji vzal a ptal se, jestli je v pořádku. A ona se mi hlavou zavrtala do krku. Protože chlap ve filmu byl na toho slona ošklivý. Něco o zoologických, prostě byl zlý. "Vypadni, ty šmejde!" Nebo něco takového. - To řekl Dumbovi? - Ne doslova, ale tak něco. Dcerka něco řekla a ten 60letý týpek se na nás škaredě podíval. A já si říkal, co za chlapa se takhle dívá na děti na dětském filmu.

A pak mi došlo, že to není animák. Co se to děje? Po osmi minutách jsem konečně řekl: "Chceš jít domů za maminkou?" A ona: "Jo." Tak jsem ji vzal, popcorn taky a šel jsem pryč kolem toho 60letého týpka, co nebyl trapák. Věděl, že to není film pro děti. Připomíná mi to, že jsi mi jednou říkal, že když jsi byl malý kluk, tak tě máma brávala na nevhodné filmy.

A ty teď dceři děláš totéž. Vzala nás na dva... Jako první jsem viděl Dobře utajený kód. To bylo o mluvícím psovi. A pak jsem viděl Herbie jede rallye. To byl Volkswagen s vlastní myslí. A máma říkala, že to jsou blbiny, tak nás pak vzala na Lampasy.

A pak jsme ji přemluvili, ať nás vezme na Zjizvenou tvář. Kolik ti bylo, když jsi ten film viděl? Byl jsem v devítce. A pamatuju si na tu scénu s motorovkou. Proto mámu miluju. Dodnes říká: "Ty dva první filmy byly blbiny. Zjizvená tvář byla super." Nepoznamenalo tě to nějak? Na takový film je to dost raný věk. Nepoznamenalo tě to nějak? Ne.

Nevím. Poznamenává vás to, co dělají vaši rodiče. Všichni vždycky říkají... "Můžou za to lidi kolem něj, spolužáci, někdo, kdo hrál basket. Ti můžou za to, že jsou děti poznamenané." Ne. To vy jste své děti poznamenali. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dvouleté děcko jí popcorn, Only in USA !

65

Odpovědět

tak dvojrocne decko zebrat do kina je neohladuplne, mne stvorocny nevydrzi dlhsi jak 10 min

164

Odpovědět

dokud tomu není alespoň 12 a nechápe to, že má bejt během promítání zticha tak to tam nemá co dělat, a ne komentovat každý zvrat alá "Ti její bráchové se teď taky změní v medvědy když snědli ten koláč" Jo!!! My víme!! Došlo nám to ty fakane mrňavej! nemusíš to řvát přes celý kino!

1213

Odpovědět

+lenaciaTo mi chceš říct, že všechny animáky mají být od 12 let?

00

Odpovědět

+Farnane, jen říkám že kina mají být od 12 let, nebo od věku kdy děcko umí držet hubu :D :D

02

Odpovědět

Mě táta jako malou bral na Godzillu (tu americkou)... Poznamenalo mě to? Jo.. Dodnes tvrdím že je byl dobrej film 😂

245

Odpovědět

Doufám, že ti bylo víc jak 12, vzhledem k tomu výblitku, co máš o komentář výše...

30

Odpovědět

+Mikebohužel... a víš co? Mělo mi být... protože v naší rodině se vypráví storka o tom, jak mě táta vzal na godzillu a já tam po poloprázdném kině běhala a ve chvíli, kdy v tom taxíku unikli z toho tunelu sem přes celý kino zařvala "JO!!!!"... a jak se za to stydím pokaždý když se to na nějaký oslavě vyhrabe.

12

Odpovědět

+lenaciaNa tobě se rodiče asi hodně poznamenali... viz koment o dětech v kině od 12 let...

10

Odpovědět

+Farnahej tak jako... nesnáším v kině několiv věcí, ukecaný smrady, ukecaný dospělý, lidi co si do kina vezmou igelitku s nákupem z kauflandu a žerou tam vaječnou pomazánku se sardinkami, ožralý blbečky co už neví o světě, lidi s nevypnutými telefony, dvoumetrový godzily co si musí sednout zrovna předemě :D

00