Bill Burr je rád, že nesleduje Hru o trůnyCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:152
Počet zobrazení:11 807

Fenomén jménem Hra o trůny se nevyhnul ani Billu Burrovi. Ten se ale na seriál nedívá. Proč? A jak pracuje na svém zvládání vzteku?

Přepis titulků

Hra o trůny. Lidi jsou z toho nadšení. Co ty? Chtěl jsem se na ten seriál koukat. Ale žena je Afroameričanka a řekla: "Bille, bílí lidi ve středověku mě nezajímají." Přijde jí to nudné. Tak jsem se na to nikdy nedíval, ale jsem vlastně rád. Když jsem viděl, že se ten malý kluk stal králem... Malý Joffrey.

Jo. A říká věci jako: "Vyříznu mu jazyk!" A lidi ho poslouchají. Nesnáším rozmazlené fracky. V obchodě je chci doslova nakopnout. Když se takhle chovají, mám sto chutí je povalit na zem. Věř tomu, nebo ne, začal jsem se svým hněvem chodit na terapii. Počkat. Takhle se chováš po terapii? Byl jsem jen na dvou sezeních! Na dvou sezeních, dobře.

Výtah teď jezdí jen do čtvrtého patra, jezdíval až nahoru. Jo. Už je to lepší. Chci, abys tenhle díl pustil své terapeutce. Jasně, určitě by k tomu měla co říct, ale... Snažím se. Snažím se. Mám teď ženu a dítě, takže... Porovnával jsem své chování s tím, co jsem při vyrůstání zažil a viděl já. Tak jsem si říkal: "Hele, tohle nedělám!"

Ale neuvědomil jsem si, že ostatní nezažili věci co já, takže je to děsí. Ale já neřvu na lidi. Spíš řvu kvůli nějakým věcem. - A to se teď snažím nedělat. - Snažíš se posunout dál. Když nebudu ohledně ničeho řvát, tak je pravda, že všechno ostatní se mi daří. Když tohle napravím, kvůli čemu se bude žena vztekat pak? Tím ji dostanu. Mluvíš o tom, jak se posouváš dál jako manžel, a nakonec řekneš: "Když to udělám, tak ji dostanu!"

Jo. - Je to pomsta? - Ty sis toho ve vztazích nevšiml? V našem manželství vždy pracujeme na mně. Jako by moje žena byla hotový model. Kdy se záře reflektorů zaměří na ni? Tohle publikum mě už tři minuty nesnáší. To není pravda.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Klikbejt

61

Odpovědět

ne že by ho dav nesnášel ale když opakuje stejnou repliku stále dokola tak už ten smích nějak ven neleze

112

Odpovědět

video o hovne

125

Odpovědět

Možno keby v tom seriáli hrali len čierni ľudia tak by ju to zaujímalo, čiernym nikto nepovie že sú rasisti.

1712

Odpovědět

Tak ona bude asi ťažko rasista, keď si vzala takéto írske vápno. :D Zrejme to myslela tak, že sa jej nechce pozerať na niečo so stredovekým motívom.

173

Odpovědět

+RezolutHlavne že spomenúť bielych ľudí aj tak nezabudla, aké nerasistické lebo myslela to inak. Skus to ty.

88

Odpovědět

+asdfgJa ich spomínam stále, a nemyslím to rasisticky. Taktiež to väčšinou robím z pohodlia domova - ako aj ona, keď to hovorila v súkromí Billovi. Nezdá sa mi, že by zvolala tlačovku a nepríčetne vykrikovala o bielych diabloch.
Viem kam týmto mieriš, ale sťažovať sa, že čierny človek nemôže byť označený za rasistu je, teda aspoň podľa mňa, jedným z menších problémov dnešnej spoločnosti.

44

Odpovědět

+RezolutTaky bych žil s nějakou černou mambou a to jsem rasista.

11

Odpovědět

strasne silene, vidno, ze to neislo podla ich predstav, slabota

419

Odpovědět

no hlavne že tvoja slovenčina podľa predstáv šla

42

Odpovědět

+Tarrantdakujem, z diktatov som mal vzdy za jedna

010

Odpovědět

Tady je videt mysleni nekterych cernochu v USA misto toho aby rekla ze je ten serial nezajima nezapomene zminit ze je neazaimaji BELOSI ve stredoveku. Zazil jsem neco podobenho na vlastni kuzi, Pri jedom mensim konfliktu s clovekem tmavsim nez ja byla jedna ze tri prvnich vet ze jsme rasissta a nadavam mu kvuli tomu ze je tmavsi a ne ze se chova jako debil. Tohle je vec ktera me fakt dokaze vytocit. Proste na kazdyho stejne. Bill je dobrej jako vzdy a souhlasim tady s Mykancem. Skoda ze je to jen uryvek nevime co bylo pred tim ani potom.

167

Odpovědět

Je mrzuté, že jsou to jen kousíčky z delších vystoupení, takže to občas ztrácí souvislosti.
Ale i tak je to špicovej borec.

151