Cestovní nezdaryOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:93
Počet zobrazení:7 407

Někteří lidé zkrátka nevědí, kdy je dobré odložit mobil stranou, a přesně na tyhle entity se Ozzy Man zaměří v dnešním videu.

Přepis titulků

Jak si špatnýma selfíčkama zkazit dovolenou aneb Lidé tráví na svých telefonech příliš mnoho času a neužívají si krás světa. Týpek říká: "Pane lachtane, můžu se s vámi vyfotit?" Pan lachtan říká: "Ne, vůbec, chci se v klidu opalovat na slunci." Tenhle se snaží získat perfektní fotku na Instagram. Ale oceán na to: "Dneska ne, ty čuramedáne." Tváří se, jakoby to plánoval.

Pronajmout si kolo je dobrý nápad, když jste na dovče, pokud tedy hledíte na cestu, jinak jsou to vyhozené peníze a hodně špatný nápad. Udělat akční video je vždycky prča, záběry na prvním a zdraví na druhém místě, neukazujte záběr, kde vás trefí lanovka. Tady mámě pěkný lesík a je tu i vlak: "Tú, tú, mamrde pitomej." Vlastně ho trefila něčí noha: "Běž si užít dovču vlastníma očima a drž se dál od kolejí."

"Všichni se scukněte, dneska jsem ještě nic neaploudnul a začínám z toho mít depku." A tady to máme, naprostý stěr, týpek to prostě žere, dokud si neuvědomí, že jsou všichni pryč. Tahle dovolená vypadá nádherně, pronajali si golfový vozík, je tam perfektní výhled na focení, ale stejně byste měli mít zapnutý pás a nečumět do telefonu, jinak skončíte na silnici.

A tady máme racka, obyčejného racka, kterej si dává voraz. Nejspíš čeká na nějaké zbytky fish and chips. Tenhle frája si myslí, že je to exotický pták. Chce se s ním vyfotit, však je to jeho věc. Ale né, zničil si své ležérně elegantní hadry. Sakryš, většinou si na dovču nesbalíte moc ležérně elegantních hader. Takže je to katastrofa. Zaměřte se více na zážitky a méně na svůj telefon.

Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

2:11 UPload, leda, že by mu aplaudovali :)

02

Odpovědět

Ale tam je napsáno aploud, ne aplaud... Je to v přímé řeči, takže to tak může být.

00

Odpovědět

+Leonard NimoyŘíkají ti něco počeštěné (pa)tvary výrazů download a upload, tedy downloadovat a uploadovat (místo stahovat a nahrávat)?

00

Odpovědět

trapne jak moje komentare

49