Hra o trůny v kostce: Brienne – ser, nebo neserOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:93
Počet zobrazení:8 780

Vyšla druhá epizoda Hry o trůny a Ozzy Man k tomu má co říct.

Poznámky:
brisque – francouzská polévka z mořských plodů
Cleganebowl – název vytvořený fanoušky, jedná se o dlouho očekávaný souboj dvou bratrů, Ohaře a Hory

Přepis titulků

Epizoda začíná u Jaimeho ksichtu, Daenerys není fanouškem jeho ksichtu, Sansa říká: "Mně se taky nelíbí." Dušervoucí pohled. Brienne se za něj přimluvila a navrhla, že by se měl přidat k rebelii proti vymření. Může zůstat a během bitvy dělat pochybné práce. Tyrionovi je připomenuto, že pobočník královny nemá nikdy jistou práci. V Gendryho obchodě se dveře netrhnou, Arya si zapamatovala jeho směny, aby mu mohla říct: "Tak jak to jde?"

Spokojeně sleduje svou lásku, jak si pohrává s mečem. Taky mu ukáže své nadupané schopnosti. Jaime říká: "Soráč za tu událost s oknem." Branouš říká: "To je fuk, kdo potřebuje nohy?" No jo, to bylo trapné. Tyrion se bráchy zeptá, jestli byl se Cersei na ultrazvuku. Říká, že byl a je na stopro v jináči.

Červík chystá pasti ve stylu Sám doma. Z Podricka se stal naprostej profík. Jaime se ptá Brienne, jestli může být v jejím pluku, až to vypukne. Ona říká: "Díky za vyplnění žádosti." Fakt si myslel, že bude lehčí si najít práci na Zimohradu. Počasí tady je tak depresivní. Sir Jen Kámoš připomíná khaleesi, že Tyrion není špatný hošan a že by se měla skamarádit se Sansou.

Trochu se nasere, ale nakonec ho poslechne. Lord Royce je opět během válečné porady poslán do prdele. Sansa říká: "Myslím, že jsi z Jeňy udělala podpantofláka a chceš, abychom poklekli." Úkol "Přátelství": Nesplněn. Mezitím Theonův úkol "Přátelství": Splněn. No jo, to se mu fakt povedlo, dokonce už se se Sansou i objímá. Chudé děti. "Mohl bych poprosit o bisque s chlebem?"

"Pro tebe žádná polévka," říká ser Davos. Edd se připojil do hry. Tormund se připojil do hry. Beric se připojil do hry. Hodil by se větší stůl na figurky nemrtvých. Branouš všem řekne, že Noční král jde po něm, protože je vlastně Google. Je to velká databáze historie Západozemí a jiných informací.

Všichni s radostí odsouhlasí použití Brana jako návnady a pak odchází do sprch. Tyrion je jediný, kdo chce vědět víc o Tříoké vráně. Missandei omylem vystraší chudé děti. Červík říká: "Nic si z toho nedělej, jsou to jen malí bastardi." Duch je spíš jako kočka, ukáže se, jen když chce. Sambo všem připomíná, že rozhodně není žádný zbabělec. Následuje smích, potom stojí a čumí do blba jako za starých časů. Tyrion uspořádal párty Konce světa a všichni jsou zváni.

Probíhá nabalování, chlastací hry, Podrick si střihne tu svou a Jaime oficiálně jmenuje Brienne rytířem Sedmi království. Podle mě je to nejlepší párty vůbec, abych byl upřímný. Venku se taky chlastá, ale tohle je spíš sešlost než párty. A docela nuda pro Aryu. Zeptá se Gendryho, jestli má pohlavně přenosné choroby. On říká: "Jen jednu, mistr už mě toho zbavil." Ona říká: "To je nechutný, ale zítra můžem umřít, tak na to hupnem."

Úkol "Arya si zapíchá": Splněn. Lyanna říká Jorahovi, že není sralbotka a že bude bojovat. Sambo se ho zeptá, jestli si nechce pronajmout meč Tarlyů. Jorah si říká: "Ale tak není špatný, valyrijská ocel, pěkně zdobená rukojeť, celkem ostrý. Dám mu šanci." Fakt nechápu, jak někteří rodiče zvládají společné spaní. Sansa a Theon si vychutnávají bisque s chlebem. Pak začne hrát Last Goodbye od Jeffa Buckleyho.

A nakonec Jeňa řekne Dany, že má lepší rodiče než ona. To je teda velké sousto k polknutí. Armáda nemrtvých se připojila do hry. ČAS NA RECENZI První den, kdy jsme si vyšli, jsi ani nezmínila, že máš boží tetování. Teď je krásná noc pro pozorování hvězd. Konečně máme odpověď, jedna z největších záhad seriálu vyřešena.

Pod to měl v Malíčkově bordelu od děvek zadara, protože jim k tomu zpíval. Hlas zasraného anděla, dobrá práce, kámo. Podrick Payne, věrný panoš a zaříkávač kurev. Jsem rád, že už to konečně víme. Ale teď vážně, byla to pěkná epizoda. Mám pocit, že se na to ještě několikrát podívám, protože to bylo pěkné. Byla to epizoda, ze které jsem měl husí kůži. Naposled jsem měl takovou husí kůži při řeči Williama Wallace ve Statečném srdci.

Z Robina Williamse ve filmu Dobrý Will Hunting jsem měl husinu, taky z Robina Williamse ve Společnosti mrtvých básníků a z Robina Williamse ve filmu Andrew – člen naší rodiny. Tolik husích kůži hned ze začátku, moje oblíbená scéna je pasování Brienne na rytíře. Líbí se mi, jak zmínil odvahu, spravedlnost a ochranu nevinných, říká tím: "To vše už udělala, pro tu práci se hodí." Jen se podívejte na ten její úsměv, je to prostě nádhera a skvěle zahrané.

Vlastně všechny scény z párty jsou mé oblíbené, je tu starý dobrý Tyrion, pije a mele sračky. Tormund a jeho odlehčení napětí je boží, líbí se mu velká žena, protože mu připomíná jeho náhradní matku, která byla obryně, je to divné a úžasné. A Podrick zpívající u táboráku, prostě pecka. Doufám, že někdy bude spolupracovat s Peregrinem Bralem. Dobře pro Aryu, že chce nějakého dyka a jde si za ním. Chápu vaše reakce, vždyť jsme ji sledovali od dětství, ale herečka i postava už jsou dostatečně staré, aby měly zájem o dyka.

A nebylo to jen tak natočeno z rozmaru, takže mi přišlo skvělé a přirozené, abychom probádali sexualitu Aryi Stark. Tón celé epizody je dost přirozený, je na ní něco skutečně humánního. Každá postava si připomíná, co je vlastně dělá lidmi. Epizoda se nazývá Rytíř Sedmi království a klade se tu důraz na dobré vlastnosti, na rytířské ctnosti.

Jaime chce dostát svému slovu a bojovat za živé. Theon chce být věrný a statečný, aby napravil své křivdy rodu Starků. Taky se hodně mluví o tom, jak je důležité být chytrý, moudrý a strategický, není to jen o statečnosti. Taky se v této epizodě vyskytuje téma odpuštění. Nemusíte zapomenout všechny špatné věci, co lidi udělali, a na jejich chyby, jak Sambo říká: "Zapomnění je smrt." To si přeje Noční král, aby byli lidé vyhlazeni a zapomenuti.

Ale můžete odpouštět a hnout se dál. Jakou cestou se podle vás vydá Daenerys? Je v tomhle boji ze správných důvodů, nebo je jen příliš žíznivá po moci? Nemůže přímo odpovědět Sanse na otázku ohledně nezávislosti Zimohradu. Jaime říká: "Seš si jistej, že se liší od svého otce?" První věc, která ji zaujme, když jí Jeňa řekne tu novinku, je ta, že je potenciální konkurence v boji o Trůn. Co když jí šplouchne na maják a v budoucnu zařve: "Spalte je všechny."

Tahle nejistota se s její postavou táhne odnepaměti. A myslím, že něco nebo někdo ji dožene až na okraj, někdy v poslední minutě. Každopádně mi dejte vaše odhady smrtí na příští týden. Červíkovy plány do budoucna jsou znepokojivé. Bojím se, že přijdeme o Jaimeho nebo Brienne, Berica, Tormunda, Joraha, Lyannu, Aryu, Gendryho, dostane Noční král Tříokou vránu? Nebo zemře Theon, kdo to bude, lidi?

Jasně že ne Ohař, ten se musí utkat s bratrem, Cleganebowl musí být. Odkaz na australské skupiny, které mi propůjčily hudbu, jsou v popisku videa. A poděkujte jim v komentářích, díkec, mějte se. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nechce žádného "Dyka", Dyk umřel na Mobbyho. Chce klacek.
Proč tolik politické korektnosti když originál na to prdí?
To jsme takové chudinky, že musíme být papežštější než papež? Asi jo...

111

Odpovědět

vôôôôôbec,,,,tak nudna čast...nechápem ako sa to môže tolkým ludom lubit, fakt nechápem :D

724

Odpovědět

Pondělí - hra o trůny
úterý - one punch man
středa - Shield hero
čtvrtek - Boruto
pátek -
sobota -
neděle -

poradíte?

46

Odpovědět

Sobota - Fairy Tail
Neděle - one piece
Pondělí - Dororo . Jeňa is king in the Norf! a Podrick teh best.
Úterý - Isekai Quartet
Středa - Kenja no mago
Čtvrtek - Why the hell are you here, teacher?! :D
Pátek - sorry, Boogiebop a Domekano už nedávaj : -)

Čoveče, Arya fakt dává. Eště by měl Brann shodit z věže Jamieho, zatim co se nechává klátit..Lyannou nebo něco
xD

31

Odpovědět

+FeldaY'all Motherfuckers Need Jesus

01

Odpovědět

Středa je nadupaná. Přidal bych k ní ještě Happy! a What we Do in Shadows.

10

Odpovědět

Pusť si něco z hotových věcí: Červenýho trpaslíka, Stranger Things, Breaking Bad nebo Westworld.

10

Odpovědět

+-HoNY-to už mam skoukle mnohokrát práve hledám něco co vychází at mam aspon na jeden den jeden seroš

00

Odpovědět

+PeldaBlack Mirror? Last Kingdom znáš?

00

Odpovědět

tenhle týden Endgame a Battle of Winterfell, to bude brutální teda

202

Odpovědět

pre fanusikov nekvalitnej, prvoplanovej, komercnej, sracky urcite

644

Odpovědět

+v m vargaTak určitě. U vargů není pro dekadentní komerci místo.

153