Hra o trůny v kostce: Podzemní schůzkaOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:129
Počet zobrazení:11 060

Seriál Hra o trůny stále nabírá větší rychlost, čehož si všiml i Ozzy Man a epizodu Východní hlídka nám již tradičně okomentoval.

Přepis titulků

My jsme ten oheň nezažehli. Ten hořel odjakživa. Už když se Země začala otáčet. Začínáme u Bronna a Jaimeho, kteří překonali světový v zadržování dechu. Bronn říká : "Plavat v oceánu tvých myšlenek bylo pěkně depresivní." "Už nikdy to nechci zažít, jasný?" "No jo, máš to mít." Dany umožní neuškvařeným vojákům, aby se k ní přidali. Jinak z nich Drogon udělá burgery.

Zařve: "Kdo z vás chce být hambáč?" A většina týpků si řekne: "Já teda určitě ne." "Grilovačka." Takže jen Randall a Dickon dohromady tvoří dvojitou objednávku. Jaime řekne Cersei, že Tyrion nezabil Joffreyho. Té spadne systém. Restartuje se. A znovu jí spadne systém. "Cersei, není ti nic?" Ne, má totální zásek.

Zamrzla. Odveďte ji někdo na technickou podporu, ale fofrem. Jeňa furt hledá svou loď. Drogon hledá někoho na hraní. Jeňa přemýšlí, jestli mu má dát piškotek za to, že byl tak hodnej. Pravidla ohledně trénování draků jsou všem stále ještě záhadou. Dothrakové řeknou Dany, že se jí po zahradě potlouká nějakej podivín. Je to malý průzkumník Jorah. Když skoro umřete, tak přestanete mít zaracha.

Jorah říká: "Žádný problém, takhle já prostě válím." "Takhle se balí buchty." Branouš testuje své nové špionské náčiní. Noční král má ale nainstalovaný Norton antivirus a okamžitě detekuje Branův malware. Sam říká: "Vy starý honibrci, měli byste přestat tlachat a všem říct, že armáda nemrtvých je skutečná." Rozhodli se, že si o tom promluví.

Sambo si střihne hustej odchod. Týpek s pejzama řekne: "Ví vůbec, že z jeho otce a bratra jsou hambáče?" Tyrion a Varys se chtějí vožrat. A přemýšlejí, jestli je dobrý nápad pracovat pro Targaryen s.r.o. Jon dostane e-mail informující ho, že Arya a Branouš jsou doma. P.S. Bran se může proměnit ve vránu a říká, že se armáda nemrtvých blíží. Tyrion řekne: "Všichni bychom mohli spolupracovat, kdyby Cersei viděla jednoho z bílých chodců."

Varys říká: "Ty seš fakt na plech." Davos a Tyrion poplují do Králova přístaviště, aby Tyrion mohl říct Jaimemu, aby řekl Cersei o tomto nápadu. Jorah řekne: "Určitě dokážu chytnout jednoho chodce, žádný strachy." Jeňa řekne: "Jo, založili jsme tady Společenstvo chodců." "Tak jo, sakra, mise schválena." Arya a Sansa nějak zvládnou být kámošky asi 12 % epizody, ale vypadá to, že to brzy skončí v hajzlíku.

Bronn si udělá prdel z Jaimeho tak, že ho zavede za Tyrionem do sklepení. Jaime je nasranej jak žumpa. Tyrion řekne: "Když o trochu zmírním Danyino šílenství. Můžeš to samé udělat se Cersei?" Prčic! Jestlipak to není náš jedinečný Gendry! Davos se ho zeptá, jestli se chce přidat ke Společenstvu chodců. Gendry řekne: "Kámo, bál jsem se, že se nezeptáš." Hned ze začátku ukáže svou užitečnost a všem představí své ukrutně velké kladivo.

"Ale co tě nemá, jasně, že bych si ráda pokecala s dračí královnou." "Jo a mimochodem, je ze mě těhule." Kurňa, Jaime má zásek. Zamrzl. Jon vítá Gendryho do Společenstva chodců. Jorah si balí chladicí box. Na řadu přijde pošťuchování. Dany říká: "Stejně tě nemám ráda, takže tak, prostě odpal." "Tak já děkuji za dračí sklo a taky si naser."

"Tak se měj." "Zas někdy." A už jde pryč. Sambo se totálně sesype, vykrade knihovnu. Pak už jen zasviští pneumatiky a zůstane po nich jen kouř. Arya se domnívá, že si taky může založit špionskou agenturu. Malíček si pomyslí: "Tak to vůbec." Společenstvo chodců dosáhne svého cíle a je připraveno na lov. Dost už bylo honění, na řadě je válčení.

Máme tady: Jeňu, Joraha, Tormunda, Berica, Gendryho, Thorose a nakonec Ohaře. Kurňa, už jim chybí akorát zasranej Liam Neeson. ČAS NA RECENZI Spojenectví, jo! Svatá prostato, to byl hodně uspěchaný díl. To, že letos máme jen sedm epizod, mě moc neštve. Ale, šmarjá pano, tolik časových skoků, změn v příběhu a pohyb postav po světě, to bylo úplně jiné kafčo.

Nějak moc mi to neva, všichni chceme vědět, jak ten boží příběh skončí. Jen je to poprvé v této sérii, kdy mi přijde, že to trochu skřípe. Byl to dobrej díl. Zasraně dobrej! S dobrým vývojem. Je bomba, že máme Gendryho zpátky. Jeho válečné kladivo mi přivodilo pořádnýho stojáka. To, jak Gilly nonšalantně přečetla, že Jeňa vlastně není bastard, bylo epický. A jde vůbec nebýt nadšený z této nové grupy?

Trochu mě štve ten brutálně pragmatický důvod, a sice unést chodce. A přemýšlím, jestli je v tom něco hlubšího, když Tyrion nadhazuje všemožné nápady, aby zabránil Dany zabít jeho rodinu, fakt nevím. Je to trochu mimo. Kdyby se obyvatelé Králova přístaviště dozvěděli o té hrozbě, tak by nejspíš naléhali na Cersei, stojí to za zkoušku, no nevím, nevím. Nicméně skupina, která se vydává na misi, je, a teď ruku na srdce, fakt super. Jedna z mých nejoblíbenějších scén byla hra na kočku a myš mezi Aryou a Malíčkem.

Záměrně na ni narafičil tenhle dávno vyhozený e-mail, který napsala Sansa Robbovi před lety, aby poklekl před Joffreym. Mistr Luwin o tom dopise v té době řekl toto: "To napsala Sansa?" "Písmo je tvé sestry, ale slova královnina." Jó, ale Arya to bohužel neví. Malíček se tady pokouší vyvolat zasranou dívčí válku. Dost se mi líbí ta úvodní scéna.

Ale pořád nejsem stoprocentně oddaný plánu Dany. Fakt sorry. Její srdce je sice na správném místě, ale stačí jeden výbuch vzteku s zbraněmi hromadného ničení po jejím boku, to je znepokojující. Já jsem jen znepokojený občan. Velké zbraně mě trochu děsí. Vtipně načasovaný Thormundův rozhovor byl prostě úžasný. A co myslíte, je Cersei skutečně těhotná, nebo je to jen manipulační technika? Epizoda se jmenuje Východní hlídka, protože chodci se pomalu belhají k...

Východní hlídce. Jak se ta hrozba zvětšuje a přibližuje k Východní hlídce, všichni chtějí vědět, komu mohou věřit. Může Dany věřit Tyrionovi a Varysovi, že s ní zůstanou? Můžou oni věřit jí, že bude nadále spravedlivá v roli vůdce? Můžou si Jaime a Cersei věřit navzájem? Můžou si věřit členové Společenstva chodců? Má Arya vůbec nějakou důvěru v Sansu?

Sambo si říká: "Seru na to, v získávání informací se můžu spolehnout jen na sebe. Ne, na ty staré mrzuté čulibrky." Gendry má plnou důvěru v Davose. Šel by za ním... Dokonce kvůli němu hned zabil. A jak to tak vypadá, Dany obnovila svou důvěru v Joraha. Nakonec vyvstává otázka, jestli království může věřit Cersei. Skutečně by měla pomoct v boji proti armádě nemrtvých. Takže celkem slušnej matroš. Z téhle výpravy mi spadla čelist.

A po zázračném útěku Jaimeho z místa bitvy mi přijde plán na odchyt chodce dost neohrabaný, ale furt přemýšlím, jestli to není schválně. Tyrion má nejspíš nejhlubší střet zájmů. Pokud tenhle plán půjde do kytek, plus by se snížila Danyina rychlost, tak bude pěkně, pěkně, pěkně nasraná. Taky se mi líbilo, jak si Gendry do Jona rýpnul. A Jon hrál uraženého.

Stejně jako si Ned rýpnul do krále Roba. A ten hrál uraženého. Je to taková hříčka mezi Starky a Baratheony, to prostě nikdy neomrzí. Taky bych chtěl říct, že Marco z Rode Microphones je legenda. Potkal jsem ho na VidConu, nedávno mi poslal čtyři nové mikrofony. Nemusel to dělat, ale stejně to udělal. Ve světě, kde se lidi moc nestarají, se on stará. Takže mu dejte vědět, že je to legenda v komentech pod videem Čauvec.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Myslíte, že jak Ozzy říkal, že má strach z velkých zbraní hromadného ničení, narážel na Trumpa a situaci v Severní Korei?

10

Odpovědět

Já si teda vůbec nevšimla teleportů, zato jsem si všimla, že jde parta chlapů zamotanejch až po krk v několika vrstvách kožešin... ale BEZ ČEPIC! Na Zimohradě taky všichni s hlavou na ostro... Nosej se v tomhle seriálu vůbec ňáký čepice? Kromě tety Oleny? Si teď nevybavim...

101

Odpovědět

Hele, nemohli byste tam dávat nějakej obrázek a název kterej nebude narážet na to, co se v tom díle stane? Ještě jsem neviděl ani první díl a teď díky vám vím, že v pátém díle bude tyrion mluvit s deneris .... DÍKY MOC DEMENtíci

738

Odpovědět

přestaň brečet a odpoj se...

240

Odpovědět

Chuďato. Pro tebe musí být velké trauma vidět například trailar k filmu, který vyjde za dva roky, co? Nepomočuješ se kvůli tomu snad?... Fakt s ní bude mluvit? Ó to se fakt nedalo předpokládat, když je od minulé série Hand of the Queen... nebo čekals, že to je titul pro někoho, kdo jí bude ruku strkat jen pod sukně a mlčet u toho?...

00

Odpovědět

takovyhle recenze by mely bejt na kazdej film nebo serial kam se sere Spacilova:)

212

Odpovědět

Ouuuu hell yeah...

21

Odpovědět

Jeńa :D

91