Hra o trůny v kostce: Za moře hozenáOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:154
Počet zobrazení:11 540

Po minulém díle, který byl jen rozehřívací, přišla další epizoda Hry o trůny s názvem Za bouře zrozená. Dočkali jsme se zajímavých scén i akcí a Ozzy Man k tomu má také co říct.

Přepis titulků

Epizoda začíná ve firmě Targaryen s.r.o., kde mají válečnou poradu. Dany se rozohní nad Varysem kvůli pletichám proti ostatním vládcům. Říká: "Jsi tak záludnej, jak ti mám, sakra, věřit?" On řekne: "Nejsem zas tak špatnej hošan, jakmile mě poznáš." "Je to fakt dobrej hošan." Na konci je rozhodnuto, že Varys je v pohodě hošan. Červík vycítí, že mají návštěvníka. Je to Melisandra.

Varys se do ní pustí kvůli její podpoře Stannouše Baratheona. "Nemluvili jsme před chvílí o tom, že jsi podporoval podobné čuramedány?" "Přímý zásah, královno, zatraceně dobrá odpověď." Melisandra získala Jeňovi podporu zadara. Řekla, že je to skvělej hošan a že on a Dany by měli vytvořit novej tým. Tyrion řekne: "Já Jeňu znám a je to fakt skvělej hošan." Dany mu řekne, ať tedy pošle e-mail. Sansa má pocit, že chtějí hacknout Zimohrad. Jeňa ale řekne: "Ale prd, to je zcela důvěryhodný e-mail."

Davos podpoří vznik nového týmu. Cersei zveličuje problém s Daenerys před malou skupinkou vlivných entit. Randall Tarly má pár bobků z těch draků. Qyburn říká, že se není čeho bát. Má velice mazaný plán. Jaime chce, aby Randall podepsal stoprocentně závaznou smlouvu s Lannistery. Nabídne mu lákavé pracovní povýšení, až tahle zaprděná válka skončí. V Citadele arcimistr řekne Jorahovi, že je absolutně v řiti. Sam na to: "Kurňa, chlape, máš nějaký nouzový kontakt, na který můžu zavolat?"

Jorah řekne: "Nikdo už mě nemá rád." Qyburn odhalí svoje poslední udělátko a cituje Horsta Fuchse: "Ukážu vám, co to umí!" Cersei to otestuje a totálně rozmlátí starodávnou fosílii. A vracíme se zpět k další válečné poradě. Všichni hustí do Dany, aby začala chaos. Ale ona nechce všechno zničit a být královnou popela. Tyrion si říká: "Tohle rčení jsem vymyslel já, budu za to něco mít?" Udělám o tom dramatické video na YouTube, abych tě ponížil, královno.

Tyrion zase udělá všechnu práci a přijde se solidním plánem útoku. Babča Tyrellová pak drbe své kolegy a řekne Dany, ať to udělá po svém, typická lstivá babča. Červík řekne Missandei o svých pocitech a slabostech. Ona řekne: "To je moc milé a hezké, Červíku." "Ale co říkáš na tyhle?" Pak o sebe chvíli třou své boky a on okusí její bobří stezku odvahy. Sambo se rozhodl, že je čas Jorahovi sloupnout nějaké ty strupy.

Jorah si říká: "Kurva jo, to je fakt příjemný. Pokračuj, kamo." Sambo se s těma strupama vůbec nesere. Tady máme Horkého koláče a v duchu starých tradic dá Arye horký koláč. A říká: "Proč nejsi na Zimohradu? Všichni drsní týpci tam jsou." Arya říká: "Kámo, ty jsi fakt legenda." A odjede na Zimohrad. Jeňa musí všem říct o tom, že se chystá založit novej tým s Dany a Tyrionem. Všichni si myslí, že je to špatný nápad a Sansa začne vytahovat přede všema hovna. Už i Lyanna Mormont se do něj pustí a on si jen pomyslí: "Kurňa, ta mě kuchne přesně jako Olly."

"Blbej zmetek, ten Olly." Ke konci už mu na Malíčka dojdou nervy. Což bych příště nedoporučoval. Arya je někde v křáku, když se k ní dostane zasraně obří vlk. Má pocit, že je to Nymeria. Ale vlk jen říká: "Ale né, né. Asi sis mě s někým spletla." A na konci Euron Greyjoy všechno zesere.

Tím chci říct, že zabil pořádnou hromadu lidí. Dokonce Theonovi způsobil zásek systému, a tak se z něj stal opět Smraďoch. Ellaria, Yara a jediná Oberynova dcera, která nebyla zmasakrována, jsou teď všechny v zajetí. ČAS NA RECENZI Udělal jsem, co jsem musel. Ano, udělal jsem, co jsem musel. Ano, udělal jsem, co jsem musel. Ano, udělal jsem, co jsem musel.

Udělal jsem, co jsem musel. Ano, udělal jsem, co jsem musel. Minulá epizoda byla o tom, odkud všichni jsou, a tahle epizoda byla o tom, co jsou všichni zač. Abych byl konkrétnější, byla o tom, jakou úlohu sehrají v blížící se totální válce. Dany řekne Varysovi, aby to přestal hrát na všechny strany. A aby objasnil, kdo je a za čím stojí. I ona sama se musí rozhodnout, jestli bude královnou popela, nebo převezme Královo přístaviště s minimálním odporem.

Melisandra není skoro k poznání. Cersei sedící na trůně si musí jasně určit, jakou královnou bude ona. Bojíme se, aby se nad hlavou Dany nevznášela reputace Šíleného krále. Ale rozhodně se vznáší nad Cerseinou hlavou. Červík odhaluje kousek sebe v této scéně. A to samé dělá Missandei tím, že si sundá oblečení. Musela to udělat. Sam se bouří proti klasickému systému vzdělávání.

Jorah chová naději, že zůstane sám sebou, aniž by se proměnil v zasranej šutr. Dokáže Theon někdy uniknout roli Smraďocha? Jeňa musí přemýšlet, jestli náhodou nedělá ty samé chyby, které ho minule přivedly do hrobu. Nebo se z něj pomalu stává Ned? Protože ale nepochází z Nedovejch koulí, tak nebudu hned panikařit. No jo, to je prostě jen náhoda. Celé to svazuje Arya, když říká: "To nejsi ty."

Je to hluboká myšlenka jak sviňa a dá se uplatnit na každého. Má nejoblíbenější scéna tento týden je, když Varys musel přestat valit hovna. Myslím, že to byl slušný výslech od Daenerys. A vidět herce Conletha Hilla ponořit se do tak šťavnatého dialogu je prostě špica. Upřímně se mi líbí, jak se Sambovo dobrodružství v Citadele proměnilo v ty nejnechutnější scény vůbec.

Ten obří vlk mi navodil stojáka. Jako draci jsou strhující, ale obří vlk by byl fakt úžasnej. Taky se mi moc líbilo vidět Eurona jako divocha. Víme, že je už celkem pozdě na tvorbu nového padoucha. To víme. A mít dialogovou scénu minulý týden a akční bombu tento týden, to byl dobrý nápad. Způsob, jakým vykreslili Oberynovy dcery, otravné a hádající se před tím vraždobraním, je přemrštěný, když si vzpomenete na předchozí kritiku. Prostě se mi líbí ten nádech.

Po tolika filmech o pirátech od Disneyho je to jako krutopřísný horor, kde je Euron kříženec Jacka Sparrowa a Freddyho Kruegera. Vidět Theona zpátky jako Smraďocha bylo strašné. A z té jeho reakce mi ztuhla krev v těle. Celkově se mi líbí, jak se v této epizodě vracíme ke starým příslibům děje. Toto je Hra o trůny. Všichni si rozestavují své šachové figurky. A všichni kopou kolem, jak čas pomalu dochází. Na obzoru můžeme vidět salvu hoven, chlapci a děvčata.

To bude maso. Moc děkuji skupině The Attention Seekers, za poskytnutí písničky do mého videa. Odkaz na ně jsem dal do popisu videa, jedná se o parádní muziku. Čauvec.

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdyby mel nekdo zajem o CESKE videa na tema Hra o Truny - https://www.youtube.com/watch?v=mN7WICk8oUo

04

Odpovědět

Ti Linkini jsou jako podkres schválně, kvůli Chesterovi? Přijde mi to jako kopání do vosího hnízda.

42

Odpovědět

Ano, je to tam schválně, v popisku má Ozzy man napsané: "Linkin Park - Numb (RIP Chester)". A rád bych se zeptal, v čem přesně spočívá ten kopanec a co označuje to vosí hnízdo? Nějak jsem to celé nepochopil, chyba je nejspíš na mém přijímači.

72

Odpovědět

+Roman1211Dle mého je to kopání do vosího hnízda v tom, že je to teď všude aféra a každý všude spamuje svoje RIP RIP a za pár měsíců si už ani nevzpomene.
Je to docela zvláštní, jak lidi fungují a jsou "skalní fanoušci" až tehdy, až někdo umře a do té doby možná neznali ani jméno toho člověka.

Já vím, že je smutné, že zemřel člověk, kterého jste měli rádi, ale ten samý den, tu samou minutu zemřelo x desítek lidí. Jeden člověk za vteřinu, něčí syn, manžel, otec, matka, babička... A lidi se můžou emočně zbláznit z jednoho člověka.
Je to každou chvíli někdo a za pár měsíců jako by se po daném člověku slehla zem.

45

Odpovědět

+MikePěkně debilní názor, bež se pověsit. Denně umírají tisíce lidí, ale nikdo neumí zpívat tak jako Chester, já ho znal, hrál pro mě písničky a můžu si RIPkovat jak chci, po Majklovi se taky zem neslehla tak nevím co to kecáš. Člověk vytvoří nějakej odkaz, ale jen na ostatních je jak ho po něm zachovaj.

21

Odpovědět

+AlennKlidně si RIPkuj, já ti to neberu. Ale mluv se mnou slušně, já s tebou husy nepásl...
Denně umírají tisíce lidí, a většina z nich udělala pro svět stejně, jako někdo, kdo nazpíval nějaké písničky. Ale to se svět nedoví, protože něktré činy jsou v srdcích blízkých a nejsou mainstream.

Šlo mi jen o prostou věc. Každý píše RIP RIP, ale kde je to teď? Dva týdny a jak jsem předpokládal. Kdybych s epoloviny těch co napsali RIP zeptal, jak se jmenoval ten zpěvák, tak mi nedokáží odpovědět. O to mi jde.

02

Odpovědět

+MikeNa internetech se pasou husy automaticky gangbang. Nevím, stále nechápu o co ti jde. Smrt je součástí života ale nemůžeš na ní myslet každý den. Ono už jenom to pozastavení se nad tím, zamyšlení, je dost. To ignorace je zlo.

11

Odpovědět

+AlennStále jsi to nepochopil. Já jsem citlivej a smrt mě mrzí. Co mi vadí je povrchnost. Že lidé RIPují, aniž by toho člověka znali, jen protože je to v modě a vidí to na FB nebo kdekoliv.
Jde mi o to, že lidi umírají každý den a každý něco dokázal a něco udělal. A mnoha lidem nemusí být příjemné, že lidi RIPují jak ovce nad někým koho neznali a přitom jiní prožívají ztrátu nad někým, kdo umřel ve stejný den a dokázal úplně stejně pro jiné... Jen není znám v mainstreamu.

00

Odpovědět

+MikeAle o tom je být slavný. I ten největší povl lituje tvojí smrti. Je to pro ně odkaz a i ti co to nemyslí upřímně to dělají proto, že na ně ta osoba měla nějaký vliv i kdyby jen z mody. Mrtvé to neurazí a živé by taky nemělo.

00

Odpovědět

musíte dávat takové videa? někdo kdo ještě neviděl další díl může mít velký spoiler .. dementi!

250

Odpovědět

Opravdu ti přijde to, že Missandei je živá a bude ukazovat prsa, jako velký spoiler? Nic dalšího z toho náhledu poznat není. Pokud sis video pustil a teď si stěžuješ na spoilery, tak jsi s prominutím ne zcela inteligentní jedinec :-)

600

Odpovědět

Algoritmus předvídá pravděpodobnost smrti hrdinů ze Hry o trůny
http://sciencemag.cz/algoritmus-predvida-pravdepodobnost-smrti-hrdinu-ze-hry-o-truny/

511

Odpovědět

Může mi prosím někdo slovně a rozumně vysvětlit proč ty mínusy?

56

Odpovědět

+mykanecDěti mají prázdniny, tak se nudí.

41

Odpovědět

Teda ty titulky parádní práce

240

Odpovědět

Šedý červík si konečne aspoň lízol.

302

Odpovědět

Kurňa, ta mě kuchne... nejlepší! :-D

160

Odpovědět

Pro ty, co neznají Slinghot Channel.

https://www.youtube.com/user/JoergSprave

"Let me show you its features." je Joergova oblíbená věta předtím, než začne s demonstrací jedné z jeho zbraní hromadného ničení.

40

Odpovědět

Bitch. Ten to zas dokázal man. Zase ukázal co je to obsáhnotu něco ve zkratce.

180