Královská strážOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:5 697

Dnes se s Ozzy Manem podíváme do Velké Británie, která je velkým lákadlem turistů, z čehož mají očividně největší radost členové královské stráže.

Přepis titulků

Tenhle turista říká: "Hej zlato, nemáš nějakou sváču? Něco bych zakousl." Královská garda křičí: "Strč si tu sváču do řiti." Tohle není vhodné místo pro sváču. Tahle si myslí, že je drsná, ale tato domněnka je rychle vyvrácena. Teď působí jako dylina, protože překročila lano. Strážce si říká: "Tak to jo, dneska je fakt akční den." Neimituj ho, neimituj ho prostě ho přestaň imitovat. Proč ho pořád imituješ?

Nedělej dupity dup, přestaň s tím. Tak ses pobavil, už s tím přestaň. A tady přichází žduchanec. Jeho přítelkyně škubla s kamerou moc rychle, nevím, co se stane dál. Někdo za to jednou schytá bajonet do oka. Tenhle týpek si donesl vlastní huňatý klobouk, aby vypadal jako větší čulibrk. Strážce křičí: "Vypadáš jako čulibrk. Vypadáš jako čulibrk." Turista si to konečně uvědomí. Vypadá fakt jako čulibrk.

A teď vážně, dámy a pánové, pokud se chcete naučit pochodovat, dá se to i slušnější cestou. Nepřijdete k někomu do práce a nezačnete je napodobovat, abyste se to naučili. Zažádejte si o zasranou stáž, co to děláš teď? Nešahej na něj, to fakt nedělej. Teď přijde bajonet do oka, určitě o tom aspoň přemýšlel. Myslím, že to chtěl udělat.

Tahle borka hodila rukavici k strážci, všichni přemýšlí, proč to kurva udělala. Tady je ta opuštěná rukavice, takhle si svůj život asi nepředstavovala. Strážce říká: "Naser si." Ženská na to: "Podal byste mi rukavici?" Poté se tam zjeví čaroděj a říká: "Vy jste teda nezdvořilá jak sviňa, měl bych vás vykázat do Říše stínů. Ten týpek možná nevypadá zaneprázdněně, ale přesto pracuje a mezi jeho kompetence nepatří zvedání rukavic."

Strážce dupne na souhlas. Čaroděj říká: "Vem si tu zasranou rukavici a vypadni." Tahle říká: "Dej si pauzu na taneček, no tak, pojďme si zatančit spolu, když už jsme na kolotoči hlavou dolů. On říká: "Nemám zájem." Ale ne, začala twerkovat, netwerkuj. Co udělá, právě si dupnul, přijde bajonet do oka? Ne, co se to chystá? Aha, on odchází, tak to je parádní reakce, když se vám někdo nezdá, prostě jim ukažte záda a běžte odtamtud pryč.

A co dělá tenhle týpek? Tomu teda prochází spousta věcí. On na něj sahá, to bys asi... Tohle nesmíš. O můj bože, mám pocit, že tady to všechno začalo. Tenhle týpek nejspíš inspiroval ty turisty, kteří se chovali jako dyliny. To musí být počátek toho všeho. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář