Lev vs. hyenyOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:82
Počet zobrazení:8 036

V dnešním souboji se utká král zvířat s dotěrnými hyenami.

Přepis titulků

Dnes tady máme velkého lva, který si venku procvičuje triky úplně sám. Najednou se ocitne ve špatné čtvrti, kde je korunní fetka a jeho kámoši, ti říkají: "Ztratil ses? Vypadáš docela ztraceně." Lev se snaží vypadat, jako že není ztracenej, říká si: "Jednej sebejistě, nevypadej moc jako turista. Kde to kurva jsem?" Tenhle říká: "Máš nějaký prachy na bus?" "Ne, nemám, mám u sebe jen kreditky.

Nenosím u sebe hotovost, fakt sorry, kámo." "Nemusíš se omlouvat, my tvoje prachy nechceme, nebo snad jo, hoši?" "Ne, jen ti chceme ukázat, kde tady jede autobus. Tak jdeme, jdeme na bus, dostaneme tě domů do bezpečí. Je to autobus plný jídla." Lev křičí: "Já žádný autobus nepotřebuju. Tos mě teď fakt kousl?" "Co kdybychom ti my dali peníze na bus?"

Náš lev už musí být pěkně vygumovanej, dokonce o tom přemýšlí. "Můžeš nám zaplatit kdykoliv a bez úroků." Lev konečně říká: "Jděte do hajzlu, jste banda lhářů." A už běsní jako mravenec lesní. Jednoho přišpendlil k zemi, chtěl ho nechat odpočítat, ale těch čulibrků jsou kolem mraky. A dostávají se mu do hlavy jejich zasranýma kecama: "Jak to, že nejsi v novém remaku Lvího krále?

Mohl jsi hrát Mufasu." Lev říká: "Já ani Lvího krále neviděl." Přímo do levé půlky, kolik toho ještě může snést? Aha, tady máme jeho kamaráda, který říká: "Nepotřebuješ pomoct?" - "Co bys řekl, Wayne?" - "Takže potřebuješ, je to ano?" "Ano, je to jasné a zřetelné ano." "No já nevím, vypadá to, že si vedeš docela dobře i sám." "Mohl bys přiběhnout trochu pomaleji?" "Jestli se budeš chovat jak zmrdpíč, tak se ještě otočím."

"Ty se chováš jak zmrdpíč, Wayne." "No jo, já vím." A už je to tady, hyeny už se rozprchly. "Fakt s náma nechceš na bus?" "Dneska ne." Velkej lev dává Waynovi pořádné kamarádské objetí a taky přátelské olíznutí, kurva jo, hoši, kurva jo. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prisel ho zachranit dalsi samec?

10

Odpovědět

Sourozenec, ani neměl smečku takže to byl asi zrovna dorostenec, nebo ho někdo dodělal, vypadal taky trošku vyfetle :D

30

Odpovědět

Ja sa práve čudujem prečo sa tu prekladá tento ukecaný kretén, keď originálne video s komentárom je omnoho lepšie

05

Odpovědět

Pravděpodobně protože originální video je už přeloženo na titulkometu?

00

Odpovědět

+JamallUž tu bolo mnoho videí, ktoré boli preložené najprv tam a potom aj sem. Takže s tým to nesúvisí

00

Odpovědět

Tak ono to není myšleno jako video o přírodě, ale jako pravidelný pořad Ozzy Mana. Navíc jsou to záběry z nové série Dynastie, takže bych se už radši podíval na celé díly, než jen na takové útržky.

40

Odpovědět

02:03
*objetí

20

Odpovědět

Vskutku, taková hrubka! :-) Opraveno, děkujeme za pozorné oko.

10

Odpovědět

hele, já chci taky na bus!!! nebuďte hyeny... :D

80

Odpovědět

Myslíte že by ho ty hyeny dokázali sundat?

100

Odpovědět

Myslím že jo, ale pro hyeny jsou jednodušší kořisti, spíše se chtějí lva zbavit. I když by ho zdolali, určitě by to pár hyen nepěkně odneslo. Zvýřata si obecně dávají velký pozor na to, aby se nezranila (dokonce i při soubojích), protože to je pro ně ve velkém počtu případů konečná.

210

Odpovědět

v originálním videu je k tomu doprovodný komentář kde se právě říká, že proti smečce hyen nemá jeden lev žádnou šanci, protože je v oklíčení a pomalu se vyčerpává... (mimochodem, docela bych ocenila i originální znění videa. Když sem to viděla poprvé bylo to docela děsivé, hlavně ten chichot hyen :) )

101

Odpovědět

+lenaciaoriginální video bylo nedávno přeloženo zde: http://titulkomet.cz/bbc-earth-lev-napaden-smeckou-hyen/

63